Фільтри
1 оголошення
1 оголошення
10 000 $
213 $/м²

Літвінова вул., 1

БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
47 / 25 / 6 м²
поверх 4 з 4
1 міс. тому
продам 2 к.кв в Кочетке, 4 этаж квартира в хорошем состоянии, комнаты проходные рядом магазины, школа, д/сад. все вопросы по телефону.
Рієлтор
11 оголошень
27 000 $
628 $/м²

Гвардійська вул., 6

БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
43 / 30 / 6 м²
поверх 2 з 4
2 міс. тому
Продам 2 к.кв в Чугуеве (центр города) 2/4 эт, общ.пл 43 кв.м, комнаты проходные, с/узел совмещен в плитке, г/колонка, мпо окна + застекленный балкон, квартира не угловая, сделан хороший качественный ремонт, новые батареи, счетчики на все, квартира очень теплая. Рядом рынок, автостанция, школа.
Рієлтор
25 000 $
568 $/м²

Захисників Чугуєва пл., 1

БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
44 / 30 / 7 м²
поверх 5 з 5
1 тиж. тому
Продам квартиру в Чугуеве, до центра 5-ть минут. хорошее состояние квартиры. 5 этаж. общ.пл 44 кв с/узел раздельный
Рієлтор
45 000 $
523 $/м²

чугуев, 2

Відеотур
3 кімнати
86 / 50 / 22 м²
поверх 2 з 2
2 міс. тому
Продам 2-к. кв. у Чугуєві, район Авіатор - 2/2 поверх, загальна площа 81 м² - Квартира кутова, але утеплена - Автономне опалення - Роздільні кімнати, кухня-студія - С/в суміщений, у плитці - Балкон - Сучасний ремонт, заходь і живи Продаж із технікою, меблями та капітальним гаражем! Ціна: 45000 у. о. Дзвоніть, пишіть
Рієлтор
24 000 $
500 $/м²

харківська, 1

БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
2 кімнати
48 / 25 / 10 м²
поверх 5 з 5
1 міс. тому
Продам 2-кімнатну квартиру в ЧУГУЄВІ, р-н Авіатор 5/5 пов., 47 кв.м, кухня 9 кв.м. Кімнати роздільні, с/вузол суміжний, квартира не кутова, з хорошим ремонтом. Поруч магазин, зупинка транспорту. Телефонуйте!
Рієлтор
50 000 $
649 $/м²

чугуев, 1

БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
2 кімнати
77 / 49 / 22 м²
поверх 2 з 2
2 міс. тому
Продам таунхаус у Чугуєві (р-н Здоров'я) суперваріант! Власний окремий вхід, 2-й поверх, заг. пл. 77,6 кв. м, 2 кімнати, гардеробна, простора кухня-студія площею 22 кв. м, санвузол у плитці, роздільний. По всій площі квартири підлоги з підігрівом (крім кімнат). Зроблено сучасний євроремонт і є можливість зробити вихід на мансарду. Поруч магазин, школа.
Рієлтор
38 000 $
585 $/м²

Харківська вул., 120

Відеотур
3 кімнати
65 / 40 / 9 м²
поверх 8 з 9
2 міс. тому
Продам 3 к.кв в центре города (рн Здоровье) Общ.пл 65 кв.м, кухня 9 кв.м, автономное отопление! Квартира с хорошим ремонтом, не угловая , комнаты раздельные, с/узел раздельный в плитке. Цена 38000 у.е тел. [телефон приховано], [телефон приховано].
Рієлтор
27 000 $
365 $/м²

Харківська вул., 100

БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
3 кімнати
74 / 50 / 8 м²
поверх 8 з 9
1 тиж. тому
Продам 3 к.кв в Чугуеве 8/9 эт, общ.пл 74 кв.м, кухня 9 кв.м, с/узел раздельный комнаты раздельные, большая лоджия застеклена, все окна мпо, новая входная дверь. В квартире сделан кап.ремонт, утеплена , счетчики на все, остается техника и мебель. центр города ул.Харьковская
Рієлтор
42 000 $
560 $/м²

авиатор, 1

Відеотур Авіатор
3 кімнати
75 / 45 / 9 м²
поверх 3 з 9
1 тиж. тому
Продам шикарну 3-кімнатну квартиру в Чугуєві (Авіатор) 3/9 пов., заг. пл. 75 кв. м, кухня 9 кв. м, 2 лоджії, велика гардеробна. У квартирі зроблено капітальний ремонт «для себе». Дві кімнати роздільні, кухня-вітальня з декоративним каміном, санвузол суміжний.
Рієлтор
42 000 $
560 $/м²

авиатор, 1

Відеотур Авіатор
3 кімнати
75 / 45 / 9 м²
поверх 3 з 9
1 тиж. тому
Продам шикарную 3 к.кв в Чугуеве (Авиатор) 3/9 эт, общ.пл 75 кв.м, кухня 9 кв.м, 2ве лоджии, большая гардеробная. В квартире сделан капитальный ремонт под себя. Две комнаты раздельные, кухня - гостиная с декоративным камином, с/узел совмещен.
Рієлтор
25 000 $
521 $/м²

авіатор, 155

БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Авіатор
2 кімнати
48 / 35 / 10 м²
поверх 2 з 5
1 міс. тому
Продам 2 ккв в Чугуеве 2/5 эт , не угловая , 48 кв.м, кухня 10 кв Квартира на две стороны , окна все мпо , новая входная дверь, новая столярка. Замено : отопление , проводка , сан.техника ( трубы ) . Полы заливались ( выравнивались под машинку ) Стены отштукатурены и выровнены , поклеены хорошие обои . Сан узел в плитке , оставлен доступ к стояку / счетчику . Счетчики на все ( газ / свет / вода ) Осталось натянуть потолок .
Рієлтор
TopRealtor
15 000 $
190 $/м²

Залізнична вул., 9

3 кімнати
79 / 60 / 10 м²
поверх 2 з 2
2 дні тому
Продам 3-кімнатну квартиру площею 79 м² на 2 поверсі 2-поверхового цегляного будинку. Розташування чудове, поруч сосновий ліс, є школа, дитячий садок та продуктові магазини. Квартира світла, тепла взимку. У квартирі є холодильник, пральна машина. Лічильники на воду, газ, електрику плюс двоконтурний котел! Меблі та техніка. Також є гараж і сарай на подвір'ї. Город (2 сотки). Поруч залізнична станція «Мохнач» та необхідна інфраструктура. Телефонуйте прямо зараз! Організуємо показ квартири у зручний для Вас час. Є-ВІДНОВЛЕННЯ.
Рієлтор