1
15 999 $
262  $/м²
Будівельників, 40
Комісія 5%
61 / 45 / 9 м²
поверх 4 з 5
Цегляна
1 міс. тому
3 міс. тому
151 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
ПРОПОЗИЦІЯ від АН «ДІМ» — ТРИКІМНАТНА КВАРТИРА

Локація: м. Конотоп, вул. Будівельників
Поверх: 4/5
Площа: 61 м²
Кухня: 9 м²

Переваги об’єкта:
• Житловий стан — можна заїжджати та жити
• Кімнати ізольовані, санвузол роздільний
• Централізоване опалення
• Балкон + лоджія
• Тепла, простора квартира
• Привітні сусіди

Потрібно продати, купити чи орендувати нерухомість?
Професіонали АН «ДІМ» допоможуть вирішити будь-які питання оперативно та надійно!

Працюємо в містах:
Конотоп | Суми | Київ

Зв’яжіться з нами:
Телефон: [телефон приховано]

#Продаж #АгентствоНерухомостіДІМ #Купити #Оренда #ЮридичнийСупровід #Конотоп #[телефон приховано]
Деталі
В квартирі 3 кімнати, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Кабельне ТБ. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Працює без світла - вода, газ, опалення, ліфт. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
  • Кабельне ТБ
Верифікований профіль
9
Років досвіду
7
Років на сайті
Активних оголошень 24
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Історія зміни ціни
06.04.2026 - 301 $ 15 999 $
02.03.2026 - 200 $ 16 300 $
27.01.2026 + 500 $ 16 500 $
21.01.2026 16 000 $
Адреса
Конотоп, Будівельників, 40
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?