79 500 $
674  $/м²
Незалежності
Комісія 5%
118 / 27.5 / 17.3 м²
2 поверхи
2 сот
Дуплекс
3 кімнати
2 дні тому
5 міс. тому
36 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
ПРОДАЖ БУДИНКУ

Адреса — село Кожичі, Львівська область
Кількість кімнат — три
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — цегла
Земельна ділянка — 2.5 соток, неогороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку

Загальна площа будинку — 118 м², житлова — 27.5 м², кухня — 17.3 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту
Опалення — електричне
Лоджія - одна
Санвузли — два / суміжний
Перший поверх будинку включає: кухня, вітальня, котельня, пральня, гараж, санвузол
Другий поверх: три житлові кімнати, коридор, гардеробна, лоджія, санвузол
Наявні комунікації: електрика / свердловина / каналізація септик

Особливості даного будинку — це є гардеробна кімната / наявний гараж / хороша ціна
Поруч з будинком: супермаркет, зупинка громадського транспорту

Код обʼєкта: 4633
Деталі
Дуплекс, 2 поверхи, 3 кімнати. Матеріал стін - цегляний. Площа ділянки 2 сотки. Планування кімнат Роздільне. Тип кухні - кухня-студія. У будинку є Ванна, Сад/город, Гараж. Своя каналізація. Загальний стан будинку - Без ремонту. Холодна вода - свердловина. Опалення котел електричний. Кількість санвузлів: 2. Комісія за послуги 5 %
У будинку є
  • Ванна
На ділянці є
  • Сад/город
  • Гараж
Malinka Real Estate
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
9
Місяців на сайті
Активних оголошень 137
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 2297
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
с. Кожичі, Незалежності
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію