20 520 $
3 000  $/сот
 Кадастровий номер верифіковано Комісія 100%
під забудову
6.84 сот
вчора
5 міс. тому
161 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Продаються дві земельні ділянки під забудову у м.Винники (Лисиничі). Ділянки правильної форми, поруч сусіди та всі комунікації. Ідеально для будівництва власного будинку. Ділянки знаходяться біля дороги по вул.Винниківська, поруч Львівський обласний госпіталь  імені Юрія Липи, ЖК Royal Hill, ЖК Auroom forest. Дуже перспективне місце.
Ділянки можна викупити як  разом, так і окремо.
Є відеоогляд.

Площі ділянок:
0.0684 га
0.0680 га

Кадастровий номер :
4623683800:07:000:1294
4623683800:07:000:1295

Ціна 3000 $ за сотку

Пропозиція від агенції нерухомості
Деталі
Земельна ділянка, Розміром 6.84 соток. Призначення ділянки - Під забудову. Комісія за послуги 100 %
Верифікований профіль
Gold partner
Член ЛОР
8
Років досвіду
2
Верифіковані рекомендації
3
Роки на сайті
Активних оголошень 31
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 12654
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Історія зміни ціни
05.03.2026 + 17 520 $ 20 520 $
05.03.2026 - 21 000 $ 3 000 $
05.12.2025 24 000 $
Адреса
с. Лисиничі
Кадастровий номер 4623683800:07:000:****  верифіковано через реєстр

Ділянка
площа
0.0684 га
власність
Приватна власність
використання
01.03 Для ведення особистого селянського господарства
категорія
Землі сільськогосподарського призначення
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.