Здається затишна 2-кімнатна квартира в центрі Львова — вул. Балабана
Стильна та простора квартира з сучасним ремонтом у самому серці Львова.
Ідеальний варіант для комфортного проживання в місті.
📐 Площа:
• Загальна — 50 м²
• Житлова — 38 м²
• 1/4 поверх
🛏 У квартирі:
• Спальня з двоспальним ліжком
• Вітальня з великим двоспальним диваном
• Додатковий диван на кухні
🍴 Оснащена всім необхідним для вашого побуту:
• Холодильник
• Мікрохвильова піч
• Електрочайник
• Плита
• Фен та праска
• Телевізор
• Швидкісний Wi-Fi
Квартира розташована в центральній частині міста — поруч з історичними пам’ятками, кав’ярнями, ресторанами та зручною транспортною розв’язкою.
Заселяйся та насолоджуйся комф...
Оренда 2х кімнатної квартири вул.Куліша Центр
2 поверхКімнати прохідні Індивідуальне опалення, інтернет оптоволокно, пральна машина, холодильник, порівняно не великі комунальні за рахунок комбінованого опалення (програмовані керамічні панелі плюс газове)
300$ по курсу
Вільна з 1.08 покази можливі вже!
Є відеоогляд
Ріелтор
Спіапоацюю з АН
Пропоную в оренду 4-кімнатну квартиру в самому центрі
Адреса: вул. Куліша 11
Площа: 85 м²
Поверх: 3 поверх із 4
Простора дворівнева квартира з якісним ремонтом!
Індивідуальне опалення + підігрів підлоги.
• Перший рівень: велика кухня, вітальня з розкладним диваном, спальня з двоспальним ліжком, санвузол.
• Другий рівень: спальня з двоспальним ліжком, кімната з розкладним диваном і виходом на засклену лоджію, суміжний санвузол з ванною та душем.
Повний комплект побутової техніки (кондиціонери, телевізори, мікрохвильова піч, пральна машина).
Багато місяць для зберігання речей, велика гардеробна шафа у коридорі.
Розвинена інфраструктура, хороша транспортна розвʼязка - Центр міста!!! До Опер...
Оренда 4-кім квартири на вул Куліша
Здається в оренду дворівнева квартира загальною площею 90кв. м. в самому центрі біля Магнусу, вул Куліша! До Оперного 2хв пішки. В квартирі сучасний ремонт, індивідуальне опалення, тепла підлога,швидкісний інтернет, кондиціонери. Є два санвузли на кожному поверсі.
Повністю укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою
Вільна, готова до заселення
Телефонуйте, організую показ та переговори в зручний для вас час)
Оренда
1 кім квартири
вул. Союзу Українок (Лобачевського)
-3/3, 35 кв.м.
- перша здача після ремонту, всі необхідні меблі та побутова техніка все нове. Двоспальне ліжко. Підігрів підлоги. Індивідуальне опалення
Ціна 480 $
OРЕНДА в самому центрі міста.
Площа Міцкевича.
4/4
55M2
Квартира з гарним ремонтом. Є всі необхідні меблі та побутова техніка. Доставлять ще шафу, столик та дзеркало. В наявності, посуд, постіль та рушники.
Ціна 500$+ кп
Вільна з 01 серпня. Покази також з 01 серпня в будь-який зручний час.
Вільна вже ❗️❗️❗️
Центр міста❗️❗️❗️
Оренда просторої 3 кімнатної квартири❗️❗️❗️
✅пл. Данила Галицького
✅2/2 поверх
✅ 60/47/5 кв.м
✅ Житловий стан
Оренда затишної 3 кімнатної квартири в самому центрі міста на пл. Данила Галицького. Є вся необхідна техніка для комфортного проживання. Пічне газове опалення. Кімнати прохідні ( 2 прохідні, 1 ізольована). В кімнатах наявні 4 односпальні ліжка, шафи, диван. Санвузол суміжний. Спокійний район. Квартира тепла, малі комунальні.
Поруч площа Ринок, Оперний театр, магазини, аптеки, нова пошта,супермаркети, кафе. Чудова транспортна розв'язка.
Є відеогляд квартири.
Оренда: 13 000 грн.+КП.
Романія АН "Golden City "
[телефон скрыт]
Оренда 2-ох кімнатної квартири по вул Куліша (Форум Львів) Квартира розташована на 1-му поверсі 3-ох поверхового будинку. Загальна площа 45 кв.м. Кімнати роздільні. Є всі меблі та побутова техніка. Індивідуальне опалення.
Оренда 4-кім квартири на вул Куліша
біля Магнусу
Здається в оренду двохрівнева 4х кімнатна квартира
Загальна площа 90м кв
Знаходиться на 3 поверсі з 3х
Індивідуальне опалення,підігрів підлоги, швидкісний інтернет
Є вся необхідна техніка та меблі для комфортного проживання Кондиціонери
Є два санвузли на кожному поверсі
Є детальний відеоогляд
ціна 1000$
Оренда 3-кімнатної квартири вул. Шпитальна, Центр Львова 100 м від Оперного театру Площа: 120 м² Поверх: 2 з 3 Будинок: польський, міцні стіни Опалення: індивідуальне газове Кондиціонування всієї квартири Планування: 2 ізольовані кімнати одна прохідна Простора вітальня з балконом 2 санвузли3-тя кімната облаштовується під потреби орендаря Повний комплект побутової техніки Розкладний диван, двоспальне ліжко, велика шафа-купе Без тваринКвартира вільна — готова до заселення!
Пропонуємо в оренду однокімнатну квартиру в самому ЦЕНТРІ Львова по вул. Куліша, 41 (біля ТРЦ ФОРУМ).
Будинок цегляний.
Поверх 3 з 3.
Над квартирою є технічний поверх.
Загальна пл. - 30 кв.м.
Житлова - 18 кв.м.
Кухня - 7 кв.м.
Висота стелі - 3.55 м.
Санвузол - суміжний.
Опалення - пічне.
Встановлено бойлер на гарячу воду.
Вхід у квартиру по балкону.
Вхід на кухню.
З кухні вхід у ванну та у простору кімнату.
В кімнаті є два спальних місця.
А також є мікрохвильовка та холодильник.
Вільна! Є відео огляд!
Якщо Ви давно мріяли жити у самому серці Львова, тоді це Ваш шанс!
Телефонуйте, домовимся про огляд квартири).
Оренда 1-на квартира Газова(Форум) квартира з ремонтом всі необхідні меблі та побутова техніка індивідуальне опалення. Вільна з 25 червня готова до поселення
Ц 12000грн +кп
[телефон скрыт]
Затишна квартира в центрі Львова — біля проспекту Шевченка
— Центральна частина міста, лише 100 м до просп. Шевченка
— Тиха бічна вулиця, зручне та спокійне розташування
— Добротний ремонт, тепла і доглянута квартира
— Повністю мебльована, зі всім необхідним для комфортного проживання
— Дозволено маленьких домашніх улюбленців (котик, песик до 10 кг)
Побутова техніка:
— Варильна панель
— Холодильник
— Пральна машина
— Мікрохвильова піч
— Електрочайник
— Пилосос
— Праска
— Телевізор
— Wi-Fi, швидкісний інтернет
Комфорт:
— Душова кабіна
— Підігрів підлоги
Пропонується в оренду простора квартира (кухня-студіо і спальня кімната) по вул. Куліша біля ТЦ Форум. В квартирі індивідуальне опалення, з підігрівом підлоги. Є вся необхідна побутова техніка, два кондиціонери, телевізор, дрібна техніка, wi-fi. А також є пральня і гардеробна кімната. В ЖК є закритий внутрішній двір оснащений автоматичими воротами.
Агенство Нерухомості "ЛАН" пропонує оренду квартири вулиця Куліша ЖК Perfect Loft 47 Квартира розташована на 8 поверсі.Загальна площа квартири 85 кв.м.У квартирі є все необхідне для комфортного життя, а саме: газове опалення(котел), підігрів підлоги, телевізор ,посудомийна машина, пральна машина, духова шафа, квартира облаштована кондиціонером, сигналізацією та WiFi.У квартирі ізольована спальна кімната з красивим видом, окрема кімната- кабінет, кухня суміжна з залом, вмістка гардеробна кімната. Є паркомісце. Будинок обладнаний системою охорони, сучасною системою протипожежної безпеки та вентиляцією повітря.У пішій доступності від житлового комплексу знаходяться ТЦ «Форум Львів», безліч ма...
Оренда 2-кімнатної квартири в австійському люксі по вул. Городоцькій
Чудова локація, історична частина Львова, поруч усі архітектурні пам`ятки міста, піша доступність до Площі Ринок.
Австрійський будинок з лфітом в чудовому стані.
Дві ізольовані спальні, кухня-студія, санвузол і комора. Зроблений якісний ремонт. Є всі необхідні меблі і побутова техніка. Електричний підігрів підлоги по всій квартирі, кондиціонер.
Розглянемо суборенду
Телефонуйте за детальною інформацією
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН