Довготривала оренда однокімнатної квартири в новобудові ЖК “5 Авеню”, вул. Городницька, 47Г. Є резервне енергоживлення (EcoFlow). Перегляд квартири з 29 квітня.
Зручне розташування: поруч зупинка громадського транспорту, АТБ, аптека.
Квартира розташована на 3 поверсі з 5, у будинку є ліфт.
Сучасна та затишна квартира комфорт-класу, облаштована всім необхідним для комфортного проживання. Ізольована кімната з двоспальним ліжком і телевізором. Окрема кухня з розкладним диваном і телевізором, підігрів підлоги. Простора лоджія з панорамними вікнами, кутовим розкладним диваном, кондиціонером та підігрівом підлоги.
У квартирі є: кондиціонер, праска та сушарка, два телевізори, холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, пилосос.
Індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги, відеодомофон. Територія ЖК закрита та доглянута: відеоспостереження, підземний паркінг, шлагбаум, паркомісця, дитячий майданчик.
На території комплексу: відділення Нової пошти, продуктовий магазин, салони краси, автомат з фільтрованою водою. Поруч — супермаркет АТБ та аптека.
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Блочна, Тип будинку - Спец. проект. Є газ, кухонна плита газова. У квартирі є Телевізор, Пральна машина, Ванна, Холодильник. Будинок побудований в 2023 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Комісія за послуги 100 %
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН