Продаж двохкімнатної квартири у зданій та заселеній новобудові по вул. Тернопільська 21 а
2 поверх з 10
Індивідуальне газове опалення
Роздільний санвузол
Загальна площа - 70 м.кв
Житлова - 32 м кВ
Площа кухні - 12 м.кв
Роздільний санвузол, в квартирі цього року зробили новий ремонт , всюди де плитка водяний підігрів підлоги, є великий відкритий балкон з виглядом у тихий двір, зручна локація , поруч садочки, школи , бізнес центри , до центру міста 10 хвилин , поруч зупинка транспорту
Продаж 1-кімнатної квартири вул. Панаса Мирного, 26 (колишнє гуртожиток)
Мрія для тих, хто цінує затишок та комфорт !
Квартира повністю готова до життя — заходь та насолоджуйся.
Переваги, які закохують з першого погляду:
Окремий санвузол та кухня — ваш простір, ваша зручність
Сучасний ремонт у світлих тонах
Повністю замінені комунікації
Меблі та техніка — все, що потрібно для життя, вже чекає на вас
Централізоване опалення — тепло та комфорт взимку
5/5 поверх, затишна та сонячна
Ідеальний варіант для першої квартири або здачі в оренду
Розглядається безготівкова оплата
За детальною інформацією телефонуйте
До вашої уваги продається квартира в клубному будинку в мальовничому куточку Львова (Новий Львів)Загальна площа 181 м2.
Квартира складається з :спальні,камінної,кухні-студії,дитячої та кабінету.Є 2 санвузли.А також 2 тераси.Індивідуальне опалення.Наявна вся побутова техніка та меблі.
Є у власності 3 сотих землі біля будинку для відпочинку.Власне паркомісце.
Продаж 4-кімнатної квартири у новобудові клубного типу, вул. Тернопільська
Пропонуємо простору та комфортну квартиру у сучасному житловому комплексі з чудовим плануванням та якісним ремонтом.
Основні характеристики:
Формат: 4 кімнати
Площа: 165 м2
Поверх: 2
Ціна: 340 000 $ БЕЗ КОМІСІЇ
Код об'єкта: 2825
Планування та оснащення:
Спальня:
-Двоспальне ліжко
-Велика вмістка шафа
-Комод та 2 приліжкові тумби
2 суміжні санвузли:
-Ванна
-Душ
Дитяча кімната 1:
-Односпальне ліжко
-Письмовий стіл
-Мейкап-столик біля ліжка
-Шафа для зберігання речей
-Вихід на відкритий балкон
Дитяча кімната 2:
-Робоче місце
-Шафа
-Приліжкова тумба
Вітальня:
-Камін – затишок та стиль
-TV та кондиціонер
-Великий обі...
Продаж сучасної однокімнатної квартири у будинку клубного типу на вул. Ярославенка, «Вілла Швейцарія». Розташовано поруч двох парків: Стрийського та парку Залізна вода.
Площа 53 кв.м., 3/4 пов. Висота стелі 3.14 м. Зроблено ремонт, є всі необхідні меблі та побутова техніка, стильний та комфортний диван, діючий камін. З вікон відкривається неймовірний вигляд на парк, балкон знаходиться в оточенні дерев. Дуже тихий та затишний район.
У будинку закрита територія, консьєрж-сервіс, постійний відеонагляд. Додатково можна докупити паркомісце.
Ціна: 135000 дол
Продається розкішний пентхаус ЛЮКС у клубному будинку, готовий до заселення.
-Двоповерхова квартира площею 170 м з панорамними вікнами і шістьма балконами розташована на 4-5-му поверсі.
- У вартість входять паркомісця для 2 авто.
-Будинок малоквартирний, на поверсі всього 2 квартири, що гарантує максимальний комфорт та приватність.
-Він знаходиться в ближньому центрі міста, поблизу двох парків та престижних навчальних закладів, зокрема УКУ.
-Зона комфорту: у під’їзді передбачено місце для консьєржа, дитячих візочків та велосипедів.
-Безпека: Територія та під'їзд знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням.
-Паркомісця: до пентхауса додаються 2 паркомісця.
-Планування пентхауса:
-Нижній...
Ціна вказана в євро
Готові розглянути варіант по програмі Є відновлення
ЄНова пропозиція на ринку
Продаж однокімнатної двосторонньої квартири в новобудові по вул.Угорська 14 ЖК Мальви.Будинок зданий в експлуатацію більше трьох років тому.Другий поверх,загальна площа 55 кВ.м.Квартира з ремонтом,є натяжні стелі,підігрів підлоги,газовий двоконтурний котел,бойлер на гарячу воду,гардеробна,два балкони.Залишають величезний розкладний диван,двоспальне ліжко,загалом меблі та побутову техніку.Чистий продаж.
Ключі на руках
Продаж частини особняка в мальовничому куточку Львова по вулиці Литовській
📐Загальна площа 181 м2
➡️В будинку є камін який наповнює особливим затишком оселю!
➡️ Робочий кабінет з якого можна працювати не виходячи з дому!
➡️ Спальні та кухня -вітальня!
➡️ 2 санвузли.
➡️ 2 тераси.
➡️ Індивідуальне опалення.
☝️Затишний будинок 🏠 на тихій вулиці, що може бути краще для сімʼї?!
Вартість: 250.000$
За детальною інформацією звертайтесь по телефону [телефон скрыт]
Виставлена на продаж 1-кімнатна квартира на вул. Ярославенка, 21. Будинок зданий в експлуатацію у 2018 році, обжитий. Квартира в 0-му циклі, висота стелі 3,08м, опалення індивідуальне - двофункційний газовий котел, є балкон з кухні. В кімнаті є ніша під гардеробну. Великі вікна до підлоги, вигляд на садок біля сусіднього особняка, ялинки ростуть просто біля балкону. Гарний малоповерховий будинок на 39 квартир з власною зоною для барбекю, обгороджений по периметру, з консьєржем, ліфтом, відеонаглядом, з підземним паркінгом. До квартири є велике паркомісце з кладовою. Ціна за паркомісце 30000$. Телефонуйте - покази по домовленості.
Виставлено на продаж квартиру в новобуді клубного типу біля Стрийського Парку. Будинок закритого типу, з цілодобовою охороною та відеонаглядом, з підземним паркінгом. Квартира займає два останні поверхи у будинку. Має два входи. Включає три ізольовані кімнати, велику вітальню з зонованою кухнею, велику гардеробну, три санвузли, два балкони і терасу. Квартира готувалася для власного проживання, тому був зроблений максимально якісний, добротний та вартісний ремонт за оригінальним дизайнерським проектом, який суттєво вирізнив це помешкання з біло-чорно-сірих пропозицій на ринку. Можна зробити великий опис, проте все рівно він не передасть цієї атмосфери вишуканості, комфорту та відчуття стилю....
продаємо 4х кімн.квартиру
вул.Дунайська
76 м² загальної площі
9-ий поверх
цегла
Додаткові фото та відео надішлю за запитом
Нова пропозиція на ринку,продається вперше
чудовий варіант для сімейного проживання
три ізольовані кімнати та одна прохідна
Житло у доброму доглянутому стані.
Встановлено нову електропроводку та сантехніку,ремонт 2000-х
Роздільний санвузол
Два засклені балкони
Комірки для зберігання речей
Двостороннє планування,що забезпечує природне освітлення упродовж усього дня
Є власний підвал під ключ,у будинку
квартира вільна,чистий продаж
Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою.
Поблизу — магазини,супермаркети,школи,садки,аптеки,зупинки громадського транспо...
Продаж 3-ох кім квартири в новобудові по вул. Сумська. Квартира дворівнева. Квартира розташована на 10-му поверсі 10-ти поверхового будинку. Загальна площа 118 кв.м. Кімнати ізольовані. Індивідуальне опалення. Є кондиціонер. Два санвузла. Квартира продається з меблями та побутовою технікою. Зручна локація: Розташована у зручному районі з розвиненою інфраструктурою, неподалік від магазинів, ресторанів, парків та громадського транспорту.
Продаж просторої 2кім квартири в одному з найбажаніших будинків Львова вул. Карманського,7А Гіацинт Люкс
Площа - 86,1 м2 ( фактична площа )
Поверх - 8/9
Будинок між двох парків "Залізна вода" та Стрийський в ближньому центрі, елітний район. Лаундж зона для мешканців будинку понад гектар та облаштований зелений дах з доріжками, зонами відпочинку і неймовірним виглядом на парки. Алюмінієві вікна, вентильований фасад, дворівневий паркінг, утеплення мінватою. Високі стелі 3м., вікна панорамні, квартира не кутова з зручним плануванням. Подібних варіантів немає.
2 кімнатна квартира з ремонтом і меблями у малоквартирному будинку в районі вулиці Білоцерківська (паралельна Дністерська)., місто Львів.
Загальна площа 46,3 м.кв., житлова 33 м.кв., кузня 7,5 м.кв.
У квартирі зроблений ремонт як зовні (заміна труб аж до міських колекторів, гідроізоляція, утеплення фасадів та ін.. ) так і у середині.
Перед вікнами розташована земельна ділянка 3 сотки відноситься лише до цієї квартири (повністю огороджена).
На ділянці є фруктові кущі та дерева, а також басейн та зона для шашликів.
У квартирі власне опалення, двохфункційний газовий котлом, водяна тепла підлога в кухні, ванній кім., коридорі.
Для економії встановлено двотарифний лічильник на світло а також нема...
Продаж дворівневої, 4 кімнатної квартири з авторським ремонтом у новобудові ЖК Софіївка по вулиці Угорська, місто Львів.
Розташована на 9-му та 10-му поверхах 11-ти поверхового будинку.
Загальна площа квартири 150м2, житлова 80м2, кухня 40м2.
Індивідуальне опалення, газовий котел, тепла підлога.
3 спальні: простір для кожного члена родини.
Кухня-студія: велика та зручна зона для приготування їжі та спільного проведення часу.
2 лоджії та 1 балкон-тераса: додатковий простір для відпочинку та зберігання речей.
2 кладові: забезпечують додатковий простір для зберігання всіх необхідних речей.
2 санвузли: зручність для великої родини.
Пральня: окрема кімната для прання та зберігання побутової хім...
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса - місто Львів, вулиця Тернопільська, 8в.
Кількість кімнат - двокімнатна квартира.
Поверх - 5 з 10.
Тип будинку - Новобудова. Матеріал стін - цегла.
Загальна площа - 70м2, житлова - 36 м2, кухня - 14 м2.
В квартирі зроблений авторський ремонт. Наявні меблі та побутова техніка: холодильник Sumsung, індукційна плита, духова шафа Electrolux, три кондиціонери, рекуперація повітря, сучасне освітлення по всій квартирі.
Помешкання оснащене охоронною сигналізацією AJAX.
Опалення - індивідуальне, газовий котел. Наявний підігрів підлоги у коридорі, кухні, санвузлі.
Балкон - один.
Особливості квартири: це те, що квартира знаходиться в затишному, зеленому районі міста...
Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом
Малоповерховий будинок, лише 4 поверхи
Новобудова на вулиці Камʼянецька, 24а
це Сихівський район, масив Новий Львів
Зданий та заселений будинок
Цегляна технологія будівництва
Стіни цегла, утеплення пінопласт
Індивідуальне газове опалення
Висота стелі 3 метри
Паркінг підземний та гостьовий
1 кімнатна квартира з готовим ремонтом
є всі необхідні меблі та техніка
площа 40,9 м2, знаходиться на 3 поверсі
як з кухні, так і з кімнати є вихід на балкон
площа кухні 10 м2, є газова плита та духовка
холодильник, витяжка, посудомийка 45, електрочайник
на опалення та підігрів води є двоконтурний газовий котел
у зоні коридору та санвузла є підігрів підлоги
коридор пл...
Продаж 2 кімнатної квартири в цегляному будинку по вулиці Панаса Мирного, Сихівський район, м. Львів.
Знаходиться на 4 з 5 поверсі.
Квартира потребує ремонту.
Загальна площа квартири 49 кв м.
Житлова площа квартири 33,3 кв м.
Площа кухні 5.9 кв м.
Опалення - центральне.
Поміняні вікна на металопластикові.
Санвузол роздільний.
Квартира знаходиться поблизу парку " Залізна вода", красивий зелений район.
Розвинена інфраструктура: магазини, кафе, аптеки , дитячий майданчик, школа, садочок, парк.
Код об'єкту 14125
Продаж квартири в малоповерховому клубному будинку, закрита територія (власне подвір'я) під охороною. Будинок на три поверхи, розташовано по дві квартири на поверсі. На 0-му поверсі гаражі та комерційні приміщення
1/4 поверх
Індивідуальне опалення - газовий котел, поштукатурені стіни, висота стель - 3 метри, з кімнати простори балкон
Будинок зданий та заселений
ціна 1600дол/м.
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН