2
118 000 $
1 229  $/м²
Комісія 2% ПЕРЕУСТУПКА Підзамче
ЖК Містечко Підзамче
96 / 54 / 12 м²
поверх 4 з 5
Монолітно-каркасна
Новобудова
6 днів тому
11 міс. тому
115 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Пропонуємо до уваги — Велика трьох кімнатна квартира на двох рівнях , із власною великою терасою площею 96м.кв у ЖК Підзамче. БРАМА! Адреса ЖК - вул.Б.Хмельницького, 116.

Простора 3-к квартира 96 кв.м. на 4 та 5 поверсі. Розташована в збудованому та ЗДАНОМУ будинку ЖК Підзамче Брама.

Стан квартири - під ремонт, після будівельників.

Переваги та характеристики ЖК:
Клас - Комфорт
Поверховість - 6
Будинків - 17
Стіни - газоблок
Висота стелі - 2,7 м
На другому рівні- більше 3 м
Паркінг - підземний
Облаштовані зони для відпочинку та великий дитячий майданчик

-Квартира в стані нульового циклу, що дозволяє вам реалізувати власний дизайн-проект мрії.
- Є вигідна можливість переуступки.
-Квартира двохстороння, з вікон відкривається чудовий вигляд на Високий замок!

Будинок з автономним опаленням
Вхідні двері, вікна зі склопакетами
Утеплення - пінополістирол
Розвинена інфраструктура
Технологія будівництва монолітно-каркасна

В будинку вже активно відкривається комерція, в даній секції вже частково проживають люди

Є детальний відеоогляд квартири та навколо будинкової території!

Увага! Ціна дешевша, ніж у забудовника! Лише 1230$ за м2!

Поспішіть стати власником великої цікавої просторої квартири преміум класу!
Деталі
В квартирі 3 кімнати, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Суміжно-роздільне. У квартирі є Підігрів підлоги. Загальний стан квартири - Без ремонту. Працює без світла - вода, опалення, інтернет. Комісія за послуги 2 %
У квартирі є
  • Підігрів підлоги
Верифікований профіль
5
Років досвіду
1
Рік на сайті
Активних оголошень 8
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 3 дні тому
Рекомендувати
Адреса
будинків здано 87
рік заснування 2003
будинків в процесі 58
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.