325 000 $
3 361
$/м²
Цегляна
3 тиж. тому
10 міс. тому
73 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продаж трикімнатної дворівневої квартири з новим ремонтом та сучасними меблями на 3 поверсі з 3-ох, вулиця Чайковського, місто Львів.
Загальна площа 95.7 кв.м., житлова 52.1 кв.м., кухня 14.8 кв.м.
Опалення індивідуальне, газовий котел .
Тераса
Опалення індивідуальне, газовий котел .
Тераса
Деталі
В квартирі 3 кімнати, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Роздільне. Є газ. У квартирі є Телевізор, Кабельне ТБ, Кондиціонер, Пральна машина, Холодильник, Мікрохвильовка, Сигналізація. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - централізована. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 10.09.2025 | - 25 000 $ | 325 000 $ |
| 26.06.2025 | 350 000 $ |