157 000 $
1 539
$/м²
Цегляна
Дореволюційний
5 днів тому
4 міс. тому
302 (сьогодні 3,
вчора 3)
Опис
Квартира розташована поруч з Винниківським ринком,навпроти костелу.
Спроєктова у 1913 році польським архітектором Людвіком Соколовським.
Гарний житловий стан,пічне опалення(автентичні печі),шафи з вітражами , відреставровані рідні та двері та ручки ,квартира на дві сторони,один балкон засклений,бойлер та газова колонка. Висота стель 3,8,продається з меблями та побутовою технікою.
До центру 10 хв , гарна транспортна розвязка.
Чистий продаж.
До центру 10 хв , гарна транспортна розвязка.
Чистий продаж.
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 3.1 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Дореволюційний. Планування кімнат Суміжно-роздільне. Є газ. Є 2 балкони. У квартирі є Телевізор, Кабельне ТБ, Підігрів підлоги, Камін, Пральна машина, Холодильник, Мікрохвильовка. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Кількість санвузлів: 1. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 14.05.2026 | + 1 000 $ | 157 000 $ |
| 07.05.2026 | - 2 000 $ | 156 000 $ |
| 15.01.2026 | 158 000 $ |