128 000 $
1 299
$/м²
Соняшникова вул., 20а
Цегляна
2026 рік побудови
2 дні тому
1 міс. тому
50 (сьогодні 1,
вчора 0)
Опис
ПРЕМІАЛЬНА ВИДОВА 3-КІМНАТНА КВАРТИРА З 🔥ТЕРАСОЮ 50м2 В ЖК AUROOM SOLAR ✨
📍 Львів / Сихів
Є квартири… а є простір, який формує стиль життя.
Ця резиденція — про світло, масштаб і приватність. Про ранки з кавою на власній терасі та вечори з панорамою міста.
🏡 Архітектура простору:
• 98,5 м² продуманого комфорту
• Простора кухня (20,5 ) — центр життя та зустрічей
• Світла вітальня з панорамними вікнами
• Дві ізольовані спальні — приватність для кожного
• Велика тераса 50 м² — ваша особиста лаунж-зона під відкритим небом ( вихід на яку є з усіх кімнати )
🌇 11 поверх / 16 пов будинку — ідеальна висота:
місто відкривається як на долоні, без шуму та зайвої метушні
🏢 Житловий комплекс AUROOM SOLAR — сучасний бізнес-клас:
• виразна архітектура з панорамним склінням
• монолітно-каркасна технологія будівництва
• закрита територія з концепцією «двір без авто»
• підземний паркінг та продумана інфраструктура
• комерційні приміщення для щоденного комфорту
• баланс міського життя і природи поруч
🌿 Локація:
затишний Сихівський район, близькість до зелених зон та зручна логістика до центру
🔨 Стан — 0 цикл:
Ідеальна база для створення інтер’єру вашого рівня — без компромісів, без чужих рішень
📅 Введення в експлуатацію — вже цього літа
Можна планувати ремонт і переїзд у найближчій перспективі.
💎 Цінність цієї квартири:
• рідкісний формат: тераса + вид + правильне планування
• ліквідний актив для інвестиції
• простір, який не втрачає актуальності з роками .
✨ Це більше, ніж квадратні метри.
Це статус, комфорт і відчуття дому, яке не потрібно пояснювати.
Додатково можна придбати комірку на поверсі .
Є відеоогляд 📹
Ціна 128 000 $
Деталі 📞 [телефон приховано]Галина
📍 Львів / Сихів
Є квартири… а є простір, який формує стиль життя.
🏡 Архітектура простору:
• 98,5 м² продуманого комфорту
• Простора кухня (20,5 ) — центр життя та зустрічей
• Світла вітальня з панорамними вікнами
• Дві ізольовані спальні — приватність для кожного
🌇 11 поверх / 16 пов будинку — ідеальна висота:
🏢 Житловий комплекс AUROOM SOLAR — сучасний бізнес-клас:
• виразна архітектура з панорамним склінням
• монолітно-каркасна технологія будівництва
• закрита територія з концепцією «двір без авто»
• підземний паркінг та продумана інфраструктура
• комерційні приміщення для щоденного комфорту
• баланс міського життя і природи поруч
🌿 Локація:
🔨 Стан — 0 цикл:
📅 Введення в експлуатацію — вже цього літа
Можна планувати ремонт і переїзд у найближчій перспективі.
💎 Цінність цієї квартири:
• рідкісний формат: тераса + вид + правильне планування
• ліквідний актив для інвестиції
• простір, який не втрачає актуальності з роками .
✨ Це більше, ніж квадратні метри.
Додатково можна придбати комірку на поверсі .
Є відеоогляд 📹
Ціна 128 000 $
Деталі 📞 [телефон приховано]Галина
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Цегляна. Немає газу. Є 2 балкони. Будинок побудований в 2026 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Кількість санвузлів: 2. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 3. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, двір без авто, виокремлена зона для вигулу тварин. Без комісії

Галик Галина
Рієлтор
| Активних оголошень | 13 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 0 |
| Останній візит на сайт | сьогодні |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 27.04.2026 | - 4 000 $ | 128 000 $ |
| 10.04.2026 | 132 000 $ |