178 500 $
1 983  $/м²
90 / 65 / 10 м²
поверх 2 з 3
Цегляна
Дореволюційний
1896 рік побудови
сьогодні
2 тиж. тому
66 (сьогодні 3, вчора 5)
Опис
Продаж
4 кімнатної квартири центр Львова
вул. Щепкіна

Автентика:двері, вікна, стеля з ліпниною, пічка

Загальна площа 90 кв.м
Поверх: 2ий з 3х

3 кімнати ізольовані
1 кімната прохідна
2 Санвузли

Парадний вхід
Бетонні сходи
Деревяне перекриття
Висота 3,75 м.
Пічне опалення
Є балкон з виглядом на Фасад будинку.
Облагороджений під'їзд.

Ідеальний варіант,як для здачі в оренду,так і для власного проживання

Ексклюзив
Є відеоогляд

Ціна 178,5 тис.дол.

Зацікавив варіант, звертайся

[телефон приховано]
[телефон приховано]

АН Христини Ференц
Деталі
В квартирі 4 кімнати, висота стелі 3.75 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Дореволюційний. Є газ, кухонна плита газова. Є 2 балкони. У квартирі є Пральна машина, Душова кабіна, Ванна, Холодильник. Будинок побудований в 1896 році. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Гаряча вода - газова колонка. Кількість санвузлів: 2. Інтернет оптоволоконний. Працює без світла - вода, газ, опалення, інтернет. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 4. Немає підземного паркінгу, доступного як укриття. Інфраструктура території: двір без авто, спортивний майданчик, дитячий майданчик, виокремлена зона для вигулу тварин. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
  • Пральна машина
  • Душова кабіна
  • Ванна
  • Холодильник
Верифікований профіль
Gold partner
15
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
4
Роки на сайті
Активних оголошень 13
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 10443
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість