189 000 $
1 302  $/м²
145.2 / 87.5 / 8 м²
поверх 9 з 10
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2016 рік побудови
сьогодні
2 тиж. тому
18 (сьогодні 1, вчора 1)
Опис
Ідеальна квартира для великої сім'ї.
Дворівнева квартира в новобудові в будинку клубного типу в ближньому центрі по вул. Яцкова, поруч ЖК Семицвіт та Велика Британія.

На першому рівні: 2 кімнати, кухня із балконом, просторий коридор та 2 санвузли.
На другому рівні 3 кімнати, просторий коридор і також 2 санвузли.

Планування ідеальне для комфортного перебування та оптимального розташування місць для зберігання. Класні сусіди, дієве ОСББ, перевірений забудовник.

Найнижчі ціна в районі: 1300 за м2.
Площа: 145 м2
К-сть кімнат: 5 + кухня із балконом та по 2 санвузли на кожному поверсі.

Інфраструктура: все поруч, школи, садочки, кав'ярні, зупинка громадського транспорту, супермаркети, спортзали. До центру 5 хв машиною та 15 хв пішки.

Код квартири #30139247
Деталі
В квартирі 5 кімнат, висота стелі 2.8 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Є газ. Будинок побудований в 2016 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Комісія за послуги 5 %
RITM. home
Верифікований профіль
PRO аккаунт
Професійний акаунт
4
Роки досвіду
3
Місяці на сайті
Активних оголошень 23
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 7673
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.