335 000 $
2 481  $/м²
Комісія 3% єОселя єВідновлення Підзамче McDonald’s Чорновола
ЖК Avalon Yard
135 / 60 / 40 м²
поверх 4 з 9
Цегляна
Новобудова
2025 рік побудови
сьогодні
2 тиж. тому
43 (сьогодні 3, вчора 1)
Опис
Продаж 3 кімнатної квартири + кухня - студія в новобудові бізнес класу з виглядом на Високий Замок !

ЖК Авалон Ярд - центр Львова

КВАРТИРА З ГОТОВИМ ЧОРНОВИМ РЕМОНТОМ: розведено опалення (підігрів підлоги) по всій квартирі, сантехніку та електрику, всі стіни поштукатурені під чистову обробку. Зроблено якісну шумоізоляцію стін та готові виводи під акустику. До квартири є готовий дизайн-проєкт з усіма меблями та матеріалами.

• 135 м²
• 4 поверх
• Індивідуальне газове опалення (двофункційний котел)
• Підігрів підлоги по всій площі квартири
• 3 ізольовані кімнати: одна з власним санвузлом, друга master bedroom з власним гардеробом та санвузлом, третя під спальню або кабінет
• Велика кухня-студія (~50 м²)
• Відкритий балкон
• Окрема гардеробна кімната та зона під прихожу
• 2 санвузли + гостьовий
• Окрема технічна кімната яку мжна використати як другу гардеробну !
• Закрита територія комплексу від машин та посторонніх
• В будинку є підземний паркінг на який їде ліфт.

• Інфраструктура: поруч парк, Високий Замок, центр міста, супермаркети, кафе, ресторани, школи, дитячі садки, зручна транспортна розв’язка

• Є детальний відеоогляд

Ціна: 335 000 $

Телефонуйте:
[телефон приховано]Тарас
АН “CityLife”
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.8 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Є газ. Є балкон. Будинок побудований в 2025 році. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 3 і більше. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 3. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Комісія за послуги 3 %
Верифікований профіль
4
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Активних оголошень 9
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 423
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Історія зміни ціни
вчора - 15 000 $ 335 000 $
12.05.2026 - 10 000 $ 350 000 $