1
214 000 $
2 086  $/м²
102.6 / 45.8 / 29.4 м²
поверх 3 з 6
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2022 рік побудови
вчора
1 тиж. тому
14 (сьогодні 0, вчора 2)
Опис
Продаж 3-кімнатної квартири бізнес-класу в ЖК Rubicon Premium | вул. Пимоненка, 14 | м. Львів

Простора квартира площею 102,6 м² (загальна площа з балконами 116 м²) у сучасному комплексі бізнес-класу для тих, хто обирає комфорт, якість і відповідне оточення.

Розташована на 3 поверсі з 6-ти, з продуманим плануванням: три ізольовані кімнати, два санвузли, та велика світла кухня-студія, з якої є вихід на простору терасу площею 15 м² — ідеальне місце для відпочинку або ранкової кави. Простора мастер-спальня має балкон 8 м² , окрему ванну кімнату та гардероб.

Квартира у правильному стані — без зайвих “чужих” рішень, що дозволяє реалізувати власний дизайн саме так, як ви хочете. Вже виконані базові роботи: залиті стяжки, тепла підлога, розведена електрика, поштукатурені стіни, встановлені якісні панорамні вікна з теплим монтажем. Індивідуальне газове опалення з двоконтурним котлом дає повний контроль над температурою та витратами.

З вікон відкривається вигляд на вул. Пимоненка та сучасну забудову нових житлових комплексів — без хаотичної старої забудови перед очима, тільки зелені насадження і стильна сучасна архітектура.

Сам будинок уже зданий і заселений, із відчуттям рівня: просторі дизайнерські холи, відеоспостереження, ліфт, який спускається у підземний паркінг, якісне утеплення. Закрита територія, ландшафтний дизайн, двір без авто — тут справді комфортно жити.

Локація додає ще більше цінності: поруч Винниківський лісопарк і Погулянка, супермаркети, спортзали, заклади, усе необхідне — в кількох хвилинах, до центру Львова близько 20 хвилин.

Окремо є можливість придбати комірчину та два паркомісця, які розташовані поруч з ліфтом, що додає зручності.