96 000 $
1 350  $/м²
71.1 / 41.3 / 9.3 м²
поверх 8 з 9
Утеплена панель
сьогодні
1 тиж. тому
33 (сьогодні 4, вчора 8)
Опис
Квартира розташована на 8 поверсі 9-поверхового утепленого панельного будинку. Загальна площа — 71,1 м². Хороший житловий стан — можна одразу заїжджати та проживати без термінових вкладень.

Код об'єкту #30144709

Зручне планування: три кімнати, два балкони, багато простору та природного світла. У квартирі центральне опалення, встановлений бойлер на гарячу воду. Також замінена електрика та сантехніка, що є великою перевагою для комфортного проживання без додаткових витрат.

Будинок доглянутий, хороший житловий район із розвиненою інфраструктурою. Поруч магазини, супермаркети, школи, садочки, зупинки транспорту та все необхідне для комфортного проживання.

Квартира чудово підійде для сім’ї, яка шукає просторе житло у спокійному районі Львів.
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.6 метра, Технологія будівництва - Утеплена панель. У квартирі є Ванна, Холодильник. Загальний стан квартири - З ремонтом. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
  • Ванна
  • Холодильник
RITM. home
Верифікований профіль
PRO аккаунт
Професійний акаунт
4
Роки досвіду
3
Місяці на сайті
Активних оголошень 23
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 7673
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?