Фільтри
Продаж квартир за 70000 доларів в Минаї
12 оголошень
- найбільша площа
12 оголошень
- найбільша площа

47 796 $
1 200 $/м²
пров.Парковий, 12
1 кімната
40 / 20 / 15 м²
поверх 5 з 7
2 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири в новому ЖК Light Park
Переваги:
- розташування ( ЖК Light Park , магазини, аптеки, кафе та ресторани )
Опис:
Продаж 1-кімнатної просторої квартири в ЖК Light Park. Внутрішнє планування квартири передбачає простору кухню-вітальню з виходом до балкону, затишну та світлу спальню з панорамними вікнами та суміжний санвузол. На території ЖК передбачена цілодо...

52 464 $
1 220 $/м²
Парковий, 12
1 кімната
43 / 12 / 20 м²
поверх 5 з 7
2 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири в новому ЖК Light Park
Опис:
Продаж квартири в ЖК бізнес-класу Light Park. Комплекс розташований в одному з найпрестижніших районів Ужгорода, що робить його ідеальним місцем для проживання як для сімей, так і для молодих фахівців. В плануванні к...

47 250 $
1 350 $/м²
Волошина, 18
1 кімната
35 / 12 / 9 м²
поверх 2 з 6
сьогодні
Продаж квартири-студії у зданому ЖК “Квадрат”.
Комплекс зведений у ближньому Минаї, поруч з вул. 8 Березня та вул. Легоцького. Жителям доступна вся міська інфраструктура: ТЦ "Vega", ТЦ "TOKIO", супермаркети, кав'ярні, зупинка громадського транспорту.
Квартира площею 35 м² знаходиться на 2-му поверсі із 6-ти. Будинок з ліфтом.
Планування: кухня-вітальня, суміжний санвузол, передпокій.
Індивідуальне електричне опалення.
Чорновий стан ремонту, стяжка підлоги, чорнова штукатурка стін.
Панорамні вікна, міцні вхідні двері.
Охайний під’їзд, гарне подвір’я, закрита територія з концепцією «двір без авто».
Продається від агенції з комісією.

47 796 $
1 200 $/м²
Парковий, 1А
1 кімната
40 / 16 / 12 м²
поверх 4 з 8
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири у ЖК “Лайт Парк” з власним басейном, гектаром парку та безперебійним живленням!
ЖК “ЛАЙТ ПАРК” знаходиться у найближчому передмісті Ужгорода (Минаї), але фактично зведена неподалік перехрестя вулиць 8 Березня та Легоцького у Новому р-ні міста. Жителям доступна вся міська інфраструктура: зупинки громадського транспорту, навчальні та медичні заклади, ТЦ VEGA та ТЦ Токіо, супермаркети, ринок, кавярні.
Тільки 100% оплата.
Здача у експлуатацію 4 квартал 2026 року.
Квартира площею 39.83 м знаходиться на 4-му поверсі із 8-ми.
Планування: кухня, спальня, суміжний санвузол, балкон.
Переваги ЖК “ЛАЙТ ПАРК”:
-гектар паркової зони
-басейн для мешканців
-безперебійне...

47 250 $
1 350 $/м²
Августина Волошина вул., 24
1 кімната
35 / 15 / 12 м²
поверх 2 з 7
2025 рік побудови
2 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Квадрат
Переваги
• розташування (вул. Волошина, магазини, ресторан, пекарня, автомийка, зелена зона, школа, дитячий майданчик, оздоровчий комплекс)
• індивідуальне електро опалення
• закрита територія з відеоспостереженням
• панорамні вікна
• 10 років безкоштовного обслуговування ОСББ
• місце для вигулу собак
• гаражні бокси та відкритий наземний паркінг
• на першому поверсі підсобні приміщення та місця загального користування для зберігання візочків та велосипедів.
Комплектація
• чорнова стяжка...

57 000 $
1 295 $/м²
Кучерявий пров., (Будинок)
1 кімната
44 / 14 / 16 м²
поверх 3 з 4
2025 рік побудови
вчора
Продаж 1-кім квартири у сучасному житловому комплексі Минай.
Ціна: 57 000$
Площа: 44 м²
Поверх: 3 з 4
Будинок вже введений в експлуатацію.
У дворі облаштований дитячий майданчик , а сама локація комплексу вирізняється зручністю й продуманою інфраструктурою.
Ідеальний варіант для життя або інвестиції.
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд

42 000 $
1 273 $/м²
Августина Волошина вул., (Будинок 8)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Квадрат
1 кімната
33 / 12 / 13 м²
поверх 3 з 7
2 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири | Новобудова | Мінімальне оформлення | Переуступка
Продається сучасна 1-кімнатна квартира у новому житловому комплексі. Вигідний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
✅ Переуступка — мінімальні витрати при оформленні
✅ Будівництво завершене, тривають внутрішні роботи
✅ Введення будинку в експлуатацію — весна 2026 року
Характеристики квартири:
• Загальна площа — 33 м²
• Поверх — 3-й
• Висота стелі — 2,9 м
• Стан квартири — чорнова штукатурка
• Опалення — індивідуальне електричне
• Санвузол — суміжний
• Підлога — моноліт
Переваги будинку:
• Новий фонд
• Ліфт зі звуковим супроводом
• Закритий двір (обмежений вхід та в’їзд)
• Встановлені лічиль...

61 816 $
1 350 $/м²
Провулок Парковий, 7
1 кімната
46 / 16 / 20 м²
поверх 7 з 7
2026 рік побудови
1 тиж. тому
🏡 Продаж квартири в ЖК «Лайт Парк» — с. Минай
✨ Сучасна 1-кімнатна квартира з панорамним видом
📐 Площа: 45,79 м²
🏢 Поверх: 7/7
💰 Ціна — 1350$/м²
💵 Загальна вартість — 61 816$
🌅 чудовий панорамний вид
Комфортний та сучасний житловий комплекс у хорошій локації поруч із містом.
Ідеальний варіант для власного проживання або вигідної інвестиції 📈
📞[телефон приховано]
АЛЬЯНС - агентство нерухомості
Шукайте житло в Минаї за 70000 доларів ($) за фільтрами

54 948 $
1 200 $/м²
Парковий, 1
1 кімната
46 / 16 / 20 м²
поверх 4 з 8
2 дні тому
Тільки 100% оплата.
Здача у експлуатацію 4 квартал 2026 року.
Квартира площею 45.79 м знаходиться на 4-му поверсі із 8-ми.
Планування: кухня, спальня, суміжний санвузол, балкон.
Переваги ЖК “ЛАЙТ ПАРК”:
-гектар паркової зони
-басейн для мешканців
-безперебійне...

48 300 $
1 178 $/м²
парковий провулок, 3А
ПЕРЕУСТУПКА
1 кімната
41 / 22 / 18 м²
поверх 5 з 8
2021 рік побудови
6 днів тому
Квартира з басейном +
1 гектар парку!
Здача комплексу – кінець 2026 р. Будинок уже збудований, завершуються роботи з утеплення фасаду (мінеральною ватою).
🏡 Переваги ЖК
басейн для мешканців
безперебійне електроживлення
дворівневий паркінг
відеонагляд по периметру
професійна управляюча компанія
монолітно-каркасна технологія будівництва
цегляні стіни (паротерм 25 см) з утепленням мін ватою
🛠 Наповнення квартири
індивідуальне газове опалення (котел + радіатори)
заведена електрика
розведена вода та каналізація по точках
У пішій доступності:
зупинки громадського транспорту
школи та дитячі садочки
медичні заклади