Фільтри
2 оголошення
2 оголошення
500 000 $
167 $/м²

Промислова вул., (Будинок 1)

БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур ЖК Преміум
багатофункціональне приміщення
3000 м²
1989 рік побудови
3 дні тому
Ідеально для релокації бізнесу — лише 10 км до кордону (Шегині) — 65 км до Львова — зручна логістика для експорту в ЄС Характеристики: ▪️ 3180 м² – виробничі приміщення ▪️ 2,4 га – промислова ділянка ▪️ Потужність – 376 кВт ⚡️ ▪️ Оренда землі – 49 років На території: ✔️ виробничий корпус ✔️ склади ✔️ адмінбудівля ✔️ котельня ✔️ насосна + очисні ⚡️ Комунікації: ✔️ 2 власні трансформаторні підстанції потужність: 376 кВт Підійде для: виробництва / складу / переробки
Рієлтор
Salar real estate
3 500 000 $
3 500 $/м²

16 Липня вул., 41

БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
багатофункціональне приміщення
1000 м²
4 дні тому
ПРОДАЖ ГОТОВОГО ПЕРСИКОВОГО БІЗНЕСУ • 50 ГА • ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ Професійно закладений персиковий сад, який уже приносить стабільний урожай і має повністю налагоджену інфраструктуру. *60 км від Львова* *Земля у приватній власності* *Окупність — від 4,5 року* ПЛОДОНОСНИЙ САД • 41 га офіційно • 47 га фактично в обробітку Сади різних років посадки — загалом понад 20 га насаджень Старий сад (2017–2018 рр.) — 5,2 га Персик: ПФ-5В, Рєд Хевен, AllStars, Мостиський Діамант, Інжирний, ПФ23, Томсвіт та мікс сортів. Сад 2019–2020 рр. — 4,46 га Нектарин, Вайнгорд, ПФ24С, AllStars, Мостиський Діамант та інші сорти. Сад 2020–2021 рр. — 5,7 га Персик: ПФ5В, AllStars, Мостиський Діамант. Сад 202...
Рієлтор
1 оголошення
STRUKTURA
475 000 $
677 $/м²

Миру, 111

БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
приміщення вільного призначення
702 м²
5 днів тому
Локація, яка посились вашу логістичну присутність на заході Пропоную до розгляду обєкт, що стане базою для розширення вашої логістичної діяльності або запуску нового напрямку на західному кордоні. Промислова база у Береговому, Яворівський район, Львівська область 25 км до пункту пропуску Шегині - Медика. Площа 1, 11 га. Цільове призначення землі - промислове. Землі автотранспорту Територія повністю підготовлена до використання: - понад 1000 м² навісів для транспорту - СТО з ямою та пятьма боксами - офісно-житлові приміщення 700 м² - безпосередній виїзд на трасу М11 (Львів - Перемишль) Розташована у зоні з активним вантажним трафіком, де попит на логістичну інфраструктуру стабільно зр...
Рієлтор