3 313 440 грн
36 000
грн/м²
БЕЗ КОМІСІЇ
Монолітно-каркасна
2025 рік побудови
2 тиж. тому
8 міс. тому
78 (сьогодні 1,
вчора 0)
Опис
3-кімнатна квартира в ЖК "Атоміум", м. Нетішин — ідеальний вибір для комфортного життя
Пропонуємо сучасну 3-кімнатну квартиру площею 92.04м² у житловому комплексі преміум класу "Атоміум".
Будинок збудований за монолітно-каркасною технологією, з продуманими і ексклюзивними плануваннями, які забезпечують максимальний комфорт.
Комплектація квартири:
Штукатурка стін під чистове оздоблення
Електропроводка заведена в квартиру
Централізоване опалення
Тепла підлога по всій площі квартири – комфорт у кожному кроці!
Інфраструктура та переваги ЖК:
Облаштовані зони відпочинку для дітей і дорослих
Парковки та зарядки для електромобілів
Сучасний благоустрій території
Зручна локація в місті Нетішин
Поспішайте — можливість інвестувати в якісне житло з вигідними умовами!
Інфраструктура та переваги ЖК:
Облаштовані зони відпочинку для дітей і дорослих
Парковки та зарядки для електромобілів
Сучасний благоустрій території
Зручна локація в місті Нетішин
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна. Планування кімнат Роздільне. Немає газу. Є 2 балкони. У квартирі є Підігрів підлоги, Ванна. Будинок побудований в 2025 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Гаряча вода - централізована. Кількість санвузлів: 2. Працює без світла - резервне живлення квартири (акумулятори). Без комісії
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 01.04.2026 | + 138 060 грн | 3 313 440 грн |
| 16.01.2026 | + 46 020 грн | 3 175 380 грн |
| 06.10.2025 | + 46 020 грн | 3 129 360 грн |
| 09.09.2025 | 3 083 340 грн |