Фільтри
Продаж квартир за 30000 доларів в Ніжині
10 оголошень
- найбільша площа
10 оголошень
- найбільша площа

25 000 $
625 $/м²
Станіслава Прощенка вул. (Московська), 40Б
1 кімната
40 / 16 / 6 м²
поверх 1 з 4
сьогодні
Продається 1-кімнатна квартира в центрі Ніжина
Квартира ідеально підходить як для проживання, так і під бізнес. Зручне розташування у самому центрі міста.
Все необхідне у пішій доступності.
24 500 $
814 $/м²
Шевченка вул., 104 к3
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
30 / 20 / 6 м²
поверх 2 з 5
вчора
Місцерозташування - Чернігівська область, Ніжинський район, м. Ніжин, вл. Шевченка, корус 3
Зупинка "Молодіжна"
2 поверх
Вікна - пластик
Балкон - засклений, пластик
Санвузол роздільний
Кухня з вікном.
Простора кімната з балконом
Кімната - 17,2 м.кв.
Кухня -5,8 м.кв.
Ванна кімната - 2 м.кв.
Вихід вікон та балкону на одну сторону у тихий двір.
Документи в належному стані.
Придбати квартиру в Ніжині за 30000 доларів ($)
19 500 $
557 $/м²
Прилуцька вул., 136
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
1 кімната
35 / 20 / 6 м²
поверх 1 з 5
3 тиж. тому
Економна та затишна 1-но кімнатна квартира (малосімейка) в м.Ніжині по вулиці Прилуцька.
▪️ 1-й поверх, середина
▪️Загальна площа — 35 м²
✔️ Є балкон
✔️ Квартира суха та тепла
🔹 Встановлено бойлер
🔹 Лічильники
🔹 Металопластикове вікно на кухні та балконний блок в кімнаті
▪️Поруч є магазини, амбулаторія, школа, садочок, дитячий майданчик
▪️Стан житловий - можна заїхати і поступово робити ремонт під себе.
📄 Документи готові до продажу
26 500 $
576 $/м²
Синяківська вул., 75Б
БЕЗ КОМІСІЇ
Бабичівка
2 кімнати
46 / 26 / 6 м²
поверх 4 з 5
3 тиж. тому
2-х кімнатна квартира в місті Ніжині по вулиці Синяківська.
📍4-й поверх, середина панельного будинку
📍Загальна площа 46 м²
📍 Кімнати прохідні
📍Встановлені лічильники.
📍Стан - потребує ремонту
📍Тепла, світла квартира зі зручною локацією - все в пішій доступності
📍Продаж від перших власників
📍Документи готові
23 500 $
547 $/м²
Богдана Хмельницького вул., 17
БЕЗ КОМІСІЇ
Ковалівка
2 кімнати
43 / 1 / 5 м²
поверх 5 з 5
3 тиж. тому
2-х кімнатна квартира в м. Ніжині по вул. Богдана Хмельницького, район Центрального базару.
5-й поверх, середина цегляного будинку.
Загальна площа 43 м²
Кімнати окремі, санвузол суміжний
Замінені вікна на кухні та одній кімнаті.
Встановлений бойлер.
Квартира під капітальний ремонт — що дає можливість зробити все під себе. Має зручне місце розташування — поряд базар, парк, центральна площа, супермаркет, дитсадок, аптеки, амбулаторія — усе в пішій доступності.
21 500 $
489 $/м²
Академіка Амосова вул. (Семашка), 2
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
44 / 1 / 5 м²
поверх 5 з 5
3 тиж. тому
2-х кімнатна квартира в м.Ніжині по вулиці Академіка Амосова, загальна площа 44 м² .
Затишний мікрорайон поруч є уся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
5-й поверх цегляного 5-ти поверхового будинку.
Встановлений бойлер та лічильники.
Квартира потребує капітального ремонту, так як останній ремонт був після її отримання від забудовника. Тому маєте можливість зробити все під свій смак.
Продаж від перших власників.
Чистий і доглянутий під’їзд;
Дах у хорошому стані - проблем немає.
Поруч магазини, аптеки, школа, лікарня, зупинка транспорту.
Документи повністю готові до продажу.
30 000 $
411 $/м²
Шевченка вул., МПС 11
БЕЗ КОМІСІЇ
3 кімнати
73 / 1 / 7 м²
поверх 2 з 2
3 тиж. тому
Простора 3-х кімнатна квартира з індивідуальним опаленням по вулиці Шевченка МПС, до зупинки тпо 7 хвилин пішки.
2-й поверх двоповерхового цегляного будинку.
Квартира має гарне планування.
Загальна площа – 73 м²
Кімнати всі окремі, велика кухня.
Санвузол суміжний (тепла підлога).
Замінені всі вікна. Лічильники. Своя каналізація.
Має гарний житловий стан, що дасть можливість одразу заїхати та проживати.
Поруч магазин, до автостанції та вокзалу 10 -15 хв пішки.
Є великий сарай.
Документи готові.
16 500 $
717 $/м²
Шевченка вул., 130А
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
23 / 12 / 5 м²
поверх 5 з 5
1 міс. тому
1-но кімнатна квартира (малосімейка) в м.Ніжині по вулиці Шевченка (р-н Афганець, АстерПарк).
▪️5-й поверх цегляного, тамбур на 2 квартири
▪️Загальна площа 23 кв.м
▪️Стан - потребує ремонту
▪️Дуже зручне місце розташування, гарний район з розвиненою інфраструктурою. Поряд є школа, садочок, супермаркет, аптеки, зупинка транспорту та безліч різних магазинів.
▪️Продаж від перших власників
Шукайте нерухомість в Ніжині за 30000 доларів ($) за фільтрами
27 500 $
444 $/м²
Шевченка вул., 112 к3
БЕЗ КОМІСІЇ
3 кімнати
62 / 55 / 6 м²
поверх 5 з 5
1 міс. тому
3-х кімнатна квартира в м. Ніжин
📍 вул. Шевченка, район зупинки «Молодіжна».
▪️5-й поверх панельного будинку. Квартира кутова, світла та простора. Зручне планування для сім’ї.
🔹 Загальна площа — 62 м², кімнати окремі
🔹 Санвузол роздільний, велика лоджія
Стан квартири — під кап ремонт.
▪️Поруч школа, садок, зупинка громадського транспорту, продуктові та господарські магазини — все в пішій доступності.
30 000 $
517 $/м²
Станіслава Прощенка вул. (Московська), 54В
БЕЗ КОМІСІЇ
Козирівка
3 кімнати
58 / 1 / 6 м²
поверх 5 з 5
2 міс. тому
Трьохкімнатна квартира на 5-му поверсі по вулиці Станіслава Прощенка район міськлікарні, від перших власників. Будинок цегляний, утеплений, середина. Загальна площа 58,7 м² : дві окремі кімнати, зал прохідний, санвузол окремий. Лічильники на все. Стан житловий, доглянутий красивий під'їзд. Є підвал. Зручний для проживання мікрорайон на якому є все необхідне - зупинка транспорту, міська лікарня, аптеки, магазини, школа та інше.
Можливий обмін на будинок з комунікаціями не сильно віддалений від центру.
Вас також можуть зацікавити оголошення поруч
3 оголошення
42 000 $
661 $/м²
Незалежності вул., (Будинок 1)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК вул. Незалежності, 5
2 кімнати
64 / 29 / 14 м²
поверх 9 з 10
2025 рік побудови
3 тиж. тому
Простора 2-х кімнатна квартира в новобудові з індивідуальним опаленням
в м. Ніжин, вул. Незалежності
🏙️ Будинок введений в експлуатацію в лютому 2026 року!
🔹 9-й поверх 10-поверхового, всередині цегляного будинку
🔹 Загальна площа — 63,5 м²
🔹 Кімнати — окремі 14 м² та 15,5 м²
🔹 Простора та світла кухня — 14 м²
🔹 Стан — після забудовника
✨ Квартира дуже світла та тепла, з чудовим краєвидом з вікон.
✨ Зручне планування дозволяє комфортно зонувати простір.
✨ Будинок розташований у зручній локації для комфортного проживання.
📄 Документи готові до продажу.
34 500 $
767 $/м²
Незалежності вул., (Будинок 1)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК вул. Незалежності, 5
1 кімната
45 / 17 / 12 м²
поверх 2 з 10
2025 рік побудови
3 тиж. тому
🔑 1-но кімнатна квартира в новобудові з індивідуальним опаленням м.Ніжин вул.Незалежності
▪️ 2-й поверх, середина цегляного будинку
▪️ Загальна – 45 кв.м , Кімната – 17 м² , Кухня – 11,7 м²
✔ Що вже зроблено:
- Замінена вся електропроводка
- Зроблена розводка сантехніки
- Положена тепла підлога - кухня та санвузол.
- Встановлені лічильники
- У кімнаті утеплена підлога.
Це чудова можливість зробити житло на свій смак.
Поряд зупинка транспорту, супермаркет, амбулаторія.
31 000 $
726 $/м²
Покровська вул., 8
БЕЗ КОМІСІЇ
Старе місто
2 кімнати
43 / 36 / 6 м²
поверх 5 з 5
1 тиж. тому
Продам квартиру від власника, чудова, світла,вікна виходять на дві сторони будинку, є балкон.
Інфраструктура:
Поруч ринок, супермаркет, садок.