30 000 $
789  $/м²
38 / 19.6 / 7.5 м²
поверх 3 з 9
З ремонтом
вчора
5 днів тому
2 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Продаю гарну 1к. квартиру на Намиві (р-н АТБ, вул. Озерна), розташована на третьому поверсі 9-ти поверхового цегляного будинку.
Квартира з ремонтом, не кутова, зовні утеплена, має простору кімнату, всі комунікації нові, вікна металопластикові, вбудована кухня, в коридорі і кухні тепла підлога. Меблі та техніка частково заберуться при переїзді, облаштована лічильниками на газ, воду, світло, є бойлер.
Прекрасне розташування будинку в центрі мікрорайону, бо поряд вся необхідна інфраструктура, зупинки громадського транспорту, супермаркети, магазини, школи, садочки, центр розвитку дітей, лікарня, аптеки, поштові відділення, парк «Ліски», не далеко пляжна зона. Загалом все, що необхідно для комфортного життя та відпочинку!
Телефонуйте і приходьте на перегляд, квартира варта Вашої уваги!
Деталі
Окрема квартира, в квартирі 1 кімната. Квартира стандартна. Є газ, кухонна плита газова. Гаряча вода - електричний бойлер. Опалення центральне. Роздільний санвузол, Туалет/душ. Є сантехніка. Є покриття підлоги. Є балкон. Вікна металопластикові. В квартирі є Кабельне ТБ, Шафа, Ліжко, Душова кабіна, Лічильники. Загальний стан квартири - З ремонтом. Поруч є школа, дитсадок, зупинки, розважальні заклади, супермаркет, парк, річка/озеро. Інтернет дротовий (кабельний). Працює без світла - вода, газ, опалення. Комісія за послуги 4 %
В квартирі є
  • Кабельне ТБ
  • Шафа
  • Ліжко
  • Душова кабіна
  • Лічильники
Верифікований профіль
13
Років досвіду
9
Років на сайті
Активних оголошень 11
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 133
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.