Тараса Шевченка
Комісія 2%
Опис
Продаж просторого 3-кімнатного котеджу в КМ Soho
Чому це вигідна інвестиція
• Локація поблизу Ужгорода - постійний попит з боку сімей, ІТ-фахівців та орендарів середнього + сегменту
• Закрите котеджне містечко з інфраструктурою - формат, який швидше зростає в ціні, ніж поодинока забудова
• Низькі експлуатаційні витрати - індивідуальне електроопалення, утеплення мінеральною ватою
• Універсальний формат - підходить і для оренди, і для перепродажу без втрати ліквідності
Опис:
Продаж просторого 3-кімнатного котеджу. В плануванні передбачено простору кухню-вітальню, 3 спальні кімнати, простору терасу та навіс для авто, зручний передпокій, коридор та тамбур. Встановлені панорамні вікна, підведено центральний водопровід, септик та електропостачання.
Котеджне містечко SOHO в Розівці поєднує сучасний комфорт із природною красою. Розташоване неподалік Ужгорода , що забезпечує зручний доступ до міста даруючи мешканцям численні переваги. Інфраструктура містечка включає спортивні майданчики, дитячі зони, затишні кав'ярні та розважальні простори. Територія охороняється цілодобово, а керуюча компанія забезпечує комфорт мешканців. Поряд з містечком добре розвинена інфраструктура, є магазини, школи, медичні заклади та розважальні центри.
В наявності є схожі об'єкти, що не рекламуються. Якщо зацікавило - пишіть в особисті або телефонуйте
Також за номером є телеграм
Комісія агенції від вартості об'єкту оплачується додатково
#1216
Деталі
Котедж, 1 поверх, 5 кімнат. Площа ділянки 6 соток. У будинку є . Загальний стан будинку - Без ремонту. Комісія за послуги 2 %