1
210 000 $
7 000
$/сот
Кийлівська
коммерческого назначения
30 сот
сегодня
7 мес. назад
60 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
Фасадна ділянка по вулиці Кийлівська (Центральна) Осокорки, метро Славутич 8 км
Ділянка загальною площею 30 соток (24.1 сотки приватизованих, 6 соток в користуванні)
Призначення ділянки: Для обслуговування будівель торгівлі.
Поруч ділянки розташований супермаркет Фора, магазин Анжіо, заправка, кафешки, СТО, багато різних магазинів, база ФК Лівий Берег.
Ідеальний варіант для будь якої комерційної діяльності.
Без комісії для покупця!
Код: 16311
Призначення ділянки: Для обслуговування будівель торгівлі.
Ідеальний варіант для будь якої комерційної діяльності.
Без комісії для покупця!
Код: 16311
Детали
Земельный участок, Размером 30 соток. Назначение участка - Коммерческого назначения. Без комиссии
История изменения цены
| 27.10.2025 | - 5 000 $ | 210 000 $ |
| 14.10.2025 | 215 000 $ |
Адрес
Участок
площадь
0.2411 га
cобственность
Приватна власність
использование
03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
категория
Землі житлової та громадської забудови