Фильтры
Продажа коммерческой недвижимости в Бердичеве
9 объявлений
- наибольшая площадь
9 объявлений
- наибольшая площадь

1 500 000 €
209 €/м²
Низгурецкая ул., 7
ПРЕМИУМ
многофункциональное помещение
7180 м²
сегодня
Індустріальний комерційний комплекс з готовим доходом та потенціалом масштабування
м. Бердичів
Актив, який вже сьогодні генерує стабільний грошовий потік і водночас відкриває можливості для масштабування — від логістичного хабу до повноцінного індустріального парку.
-Форма власності: ПРАТ
-Контрольний пакет: 92,5% акцій
Основні характеристики:
-Площа будівель: 7179,5 м²
-Земельна ділянка: 6,5486 га
-Електроенергія: 60 кВт (з можливістю збільшення)
-Газ: середній тиск, власна гілка Ø 200 мм
Є потенціал для реалізації власної генерації електроенергії та тепла
Логістика та розташування:
-Прямий виїзд на трасу М21 (Житомир – Вінниця)
-Всього 600 м до залізничного вокзалу
-Під'їзна за...
426 105 $
850 $/м²
Винницкая ул., 5/2
БЕЗ КОМИССИИ
производственное помещение
501 м²
вчера
Без комісії, продаж цегляного приміщення гарнітурного цеху,в виробничих цехах знаходяться 60 в'язальних станків по виготовленню рукавичок(акрилових, шерстяних, бавовно-паперових, 1зміна робить 800-1000пар на день),шарфів, манжетів для курточок,шапок ( чоловічих, жіночих, дитячих),обладнання як вітчизняне так і іноземне, станки Сіма-Сейкі Японія, перший поверх: 313.8м2, другий поверх : 187.5м2,заг.площа: 501.3м2, ціна-850у.о./м2, ціна обговорюється, розглянемо Ваші пропозиції
2 327 440 $
952 $/м²
Винницкая ул., 5/2
БЕЗ КОМИССИИ
производственное помещение
2445 м²
вчера
Без комісії продаж торгово- виробничих будівель в центрі м.Бердичів, вул.Вінницька,5/2,(розглядаємо продаж як комплексу так і окремих будівель),є вода, газ, світло .1).центральна будівля 2пов. з напівпідвалом, заг.пл.: 1227.5м2-1100у.о./м2;
2).будівля реконструйована під аптеку, заг.пл.:219.6м2-900у.о./м2;
3).гумовооплетковий цех, заг.пл.140м2-730у.о./м2;
4).цегл.будівля(вигот.техрукавичок)252.2м2-600у.о./м2;
5).цегл.будівля з обладнанням(вязальні станки,60шт. Сіма-Сейкі, Японія, за 1зміну виготовлення 800-1000пар:акрилові,півшерстяні,бавовняно-паперові, шапки, манжети до курточок),501.3м2-850у.о./м2,присутній торг,розглянемо всі пропозиції;
6).кафе,104.2м2 - 900у.о./м2 + площадка 143м2
1 100 $
1 $/м²
Винницкая ул., 5/2
БЕЗ КОМИССИИ
производственное помещение
1228 м²
вчера
Без комісії, продаж центральної будівлі, 2поверхова,заг.площа :1227.5м2,висота кожного поверху 3,7м,товщина стін:1м, всі інженерні комунікації підведені,1поверх: 454,2м2,
2поверх: 419,3м2,
напівпідвал: 354м2, є електрощитова,яка розміщена в напівпідвалі, 3 електропідйомники,з яких 2 на перший і другий поверх,і один на напівпідвал,будівля розміщена на перехресті центральних вулиць: Вінницької та вул.Шевченка, вартість будівлі :1100у.о./м2
186 660 $
850 $/м²
Винницкая ул., 5
БЕЗ КОМИССИИ
торговое помещение
220 м²
вчера
Без комісії, продаж одноповерхової фасадної будівлі з виходом на вул.Вінницьку. Заг.площа: 219.6м2 разом з клубом.Реконструйована під аптеку, вікна металопластикові, покрівля-металочерепиця,стіни цегляні,2входа(один з фасаду інший з двору),під ремонт,вартість будівлі: 850у.о./м2, можливий торг

1 500 000 €
209 €/м²
Низгурецкая ул., 7
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
7179 м²
1 нед. назад
Пропонується до продажу автотранспортне підприємство АТП-11856 у місті Бердичеві. Ідеально підходить для інвестора або власника, що хоче розширити діяльність у сфері вантажних та/або пасажирських перевезень.
--- Форма власності: ПРАТ
--- Площа приміщень: 7179,5 м.кв.
--- Площа земельної ділянки: 6,5486 га
--- Газ: середній тиск, власна тупікова гілка – діаметр газопроводу 200 мм. Можливо побудувати власну когенераційну станцію для генерації електроенергії та тепла.
--- Локація: окремий виїзд на окружну міську дорогу трасса М21 Житомир – Вінниця. Відстань до центрального залізничного вокзалу міста Бердичів - 600 м. По межі земельної ділянки проходить під'їздна залізнична колія яка знаход...

1 500 000 €
209 €/м²
Низгурецкая ул., 40
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
7180 м²
1970 год постройки
2 нед. назад
--- Форма власності: ПРАТ
--- Площа приміщень: 7179,5 м.кв.
--- Площа земельної ділянки: 6,5486 га
--- Локація: окремий виїзд на окружну міську дорогу трасса М21 Житомир – Вінниця. Відстань до центрального залізничного вокзалу міста Бердичів - 600 м. По межі земельної ділянки проходить підїздна залізнична колія яка знаходи...

100 000 $
49 $/м²
Козацька ул., 72
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
2027 м²
1 мес. назад
Продається промислова земельна ділянка – цегляний завод.
• Цільове призначення земельної ділянки - землі промисловості.
• Ділянка 2,92 га в оренді. Цільове призначення – «011.01 Землі під будівлями та спорудами промислових підприємств». Можливість переводу під інше призначення та викупу в приватну власність.
• Загальна площа споруд 2027 м.кв.
• Артезіанська свердловина глибина 120м, а також водонапірна башта.
• Трансформатор 450 кв., на ділянці встановленні стовпи та освітлення.
• До автотраси Р31 150м грунтовоi дороги.
Ищите коммерческую недвижимость в Бердичеве по фильтрам

1 700 000 $
237 $/м²
Низгурецкая ул., 7
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
7179 м²
1999 год постройки
1 мес. назад
ГОТОВИЙ БІЗНЕС З МАСШТАБОМ - АТП у Бердичеві з потужним інвестиційним потенціалом
Унікальна пропозиція для інвесторів та підприємців: автотранспортне підприємство з великою територією, розвиненою інфраструктурою та можливістю масштабування.
АТП-11856 в м. Бердичів
Основні характеристики:
площа приміщень - 7 179,5 кв.м .
земельна ділянка - 6,5486 га
форма власності - ПРАТ
Потужні комунікації та ресурси:
газ середнього тиску (власна тупікова гілка, діаметр газопроводу 200 мм)
можливість запуску когенераційної станції (електроенергія + тепло)
ідеальна база для енергонезалежного бізнесу
Локація, яка працює на прибуток:
прямий виїзд на трасу М21 (Житомир - Вінниця)
лише 600 м до залізничног...