Фильтры
Продажа торговых помещений в Буче
78 объявлений
- наибольшая площадь
78 объявлений
- наибольшая площадь
40 000 $
1 143 $/м²
Воинов-Интернационалистов ул., 16-Г
многофункциональное помещение
35 м²
2012 год постройки
сегодня
Продам нежитлове приміщення вільного призначення в ЖК Новатор, вул. Михайла Матюшенка (Воїнів-Інтернаціоналістів), 16-Г, м. Буча, Київської області.
В приміщенні загальною площею - 35 м2, зроблен якісний євроремонт в теплих тонах, встановлена кухонна стінка, варильна поверхня, холодильник, розкладний диван, є гардеробна кімната.
В сумісній ванній кімнаті встановленні бойлер, пральна машина, душова кабіна та імпортна сантехніка.
Дане приміщення ідеально підійде під стоматологічний кабінет, перукарню, салон краси, міні дитячий садок та інші види діяльності, а також під смарт-квартиру.
Всі центральні комунікації, електричне опалення, електротариф за ціною житлової нерухомості.
Вікна виходять...

480 000 $
732 $/м²
Левка Лукьяненко ул. (Октябрьская), 7
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
656 м²
вчера
Продаж комерційної нерухомості у центрі м. Буча
Адреса: м. Буча, вул. Левка Лук’яненка (Жовтнева), 7
Ціна: 480 000 $ (без комісії для покупця)
Характеристики об’єкта:
• Загальна площа діючого бізнесу – 293 м² (приміщення в оренді, є можливість перепланування).
• Друга черга будівництва: повноцінний цокольний поверх 363 м² із вікнами, масивні залізобетонні конструкції (товщина стін – 70 см). Запроєктована площа будівлі – 1350 м² (4 поверхи + цоколь).
• Третя черга: фундамент під забудову 88 м², проєкт – 250 м² (3 поверхи + цоколь).
• Загальна проєктна площа комплексу – 1600 м².
• Земельна ділянка – 9,02 сотки у приватній власності.
Комунікації та інфраструктура:
• Міський водопровід і кана...

118 000 $
1 269 $/м²
Кожедуба ул., 3а
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Millennium State
многофункциональное помещение
93 м²
2024 год постройки
вчера
БЕЗ КОМІСІЇ!
Буча
ЖК Міленіум Стейт
вул. Івана Кожедуба, 3а
Продам комерційне приміщення
Площа 93м2
Поверх 1/11
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку квартиру, ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.

74 000 $
1 233 $/м²
Бориса Гмыри ул., 7
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Idilika Avenue
торговое помещение
60 м²
2024 год постройки
вчера
БЕЗ КОМІСІЇ!
Буча
ЖК іділка Авеню
вул. Бориса Грмирі, 7
Продам комерційне приміщення
Площа 60м2
Поверх 1 з 9

40 000 $
1 538 $/м²
Тихого пер., 3/54
БЕЗ КОМИССИИ
торговое помещение
26 м²
2025 год постройки
вчера
Продаж окремого приміщення (комерційного будиночку) в Бучі по вул. О.Тихого в Bazar&Vokzal, де поряд такі будиночки здаються під різний вид діяльності.
Загальна площа - 26м2 та ділянкою під ним 0, 0045 га.
Приміщення з ремонтом та своїм с/у.
По всім питанням та запис на перегляд по телефону.
Без комісії.

480 000 $
480 $/м²
Левка Лукьяненко ул. (Октябрьская), 7
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1000 м²
2011 год постройки
сегодня
Договір ексклюзиву
Продаж комерційної нерухомості у центрі м. Буча Продаж комерційної нерухомості у центрі м. Буча
Адреса: м. Буча, вул. Левка Лук’яненка (Жовтнева), 7
Ціна: 480 000 $ (без комісії для покупця)
Характеристики об’єкта:
• Загальна площа діючого бізнесу – 292 м² (приміщення в оренді, є можливість перепланування).
• Загальна проєктна площа комплексу – 1600 м².
• Земельна ділянка – 9,02 сотки у приватній вла...

2 250 000 $
3 299 $/м²
Полевая ул., 19
многофункциональное помещение
682 м²
вчера
Торгівельний комплекс, розташований в центрі міста Буча, на розі вулиць.
Локація з найвищими показниками пішохідного трафіка.
Всі приміщення здані в оренду (сім мережевих компаній). Чудова геометрія плану приміщень, великі вітрини, окремі входи та загрузка, всі комунікації (вода/каналізація, електропостачання 100кВт), встановлено генератор.
Земельна ділянка у приватній власності.
Окупність близько 10 років.
1 700 000 $
1 700 $/м²
Александра Олеся ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1000 м²
2 дня назад
БУЧА | 1,96 ГА ПІД RELAX PARK / SPA / REHAB
Готовий проєкт біля Києва. Без болю.
Майданчик під релакс-парк або реабілітаційний центр, де вже пройдена складна частина: містобудівна історія, проєкт, технічні умови.
Локація — санаторна зона Бучі, ліс, тиша, 15 хв від Києва.
Такі ділянки в цьому сегменті з’являються рідко.
Що отримуєте:
• 1,96 га рекреаційної землі
• Цільове призначення — оздоровчий центр
• Погоджений проєкт забудови
• Формат 1–2 поверхи
• Місткість 80+ гостей
• Реальний потенціал запуску wellness / rehab бізнесу
Економите:
• 12–18 місяців погоджень
• сотні тисяч доларів на підготовчому етапі
• ризики відмов і зміни призначення
Попит на заміські SPA та реабілітаційні формати...
Ищите торговые помещения в Буче по фильтрам

1 043 000 $
950 $/м²
Тихого пер., 4
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1098 м²
2 дня назад
Продаж комерційного приміщення у самому серці сучасного району.
Ідеально під супермаркет, медичний центр, спортзал, ресторан або представництво компанії.
м. Буча, пров. О. Тихого (ЖК Континент).
Загальна площа: 1098 м² (3 рівні)
!!!Є МОЖЛИВІСТЬ КУПИТИ окремо ПОЛОВИНУ приміщення : Загальна площа = 546м2.
Вартість половини: 600 000у.о
Вільне планування — втілюйте будь-який дизайн-проєкт.
Висота стелі 5,6 м .
Електрика: 100 кВт (з можливістю збільшення потужності).
Водопостачання та каналізація: Центральні.
0 рівень (підвал): 265 м² з високою стелею, повноцінною вентиляцією та комунікаціями (безпечне та функціональне приміщення).
1 та 2 рівні - 833 м² фасадного простору.
Власна зона для...

74 000 $
1 233 $/м²
Бориса Гмыри ул., 7
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Idilika Avenue
многофункциональное помещение
60 м²
2025 год постройки
2 дня назад
Продається готове комерційне приміщення площею 60 м² у місті Буча, ЖК Idilika Avenue, у торговому центрі Avenue Mall.
Розташування:
• -1 поверх житлового комплексу
• Зручний доступ з вулиці — є ліфт, який веде прямо до ТЦ
• Поруч два великих житлових масиви (~5000 мешканців)
Переваги:
• Приміщення з ремонтом — можна одразу починати роботу
• Активний житловий район із постійним потоком людей
• Безпечне розташування — можливість працювати навіть під час повітряних тривог
• Ідеально під магазин, салон, студію, офіс або сферу послуг

67 000 $
632 $/м²
Кожедуба ул., 4В
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
106 м²
2025 год постройки
2 дня назад
Пропонується до продажу комерційне приміщення в цокольному поверсі сучасного житлового комплексу Millennium State з окремим входом.
Новий, заселений житловий комплекс
Активний пішохідний трафік
Зручний та помітний вхід для клієнтів
Характеристики:
• Площа: 106 м²
• Вільне планування
• 2 санвузли
• Можливість виконати ремонт під власні потреби
Комунікації:
• Водопостачання
• Водовідведення
• Електрика 25 кВт
Призначення:
Ідеально підійде під офіс, салон краси, студію, магазин, шоурум, склад, сервісні послуги та інші види бізнесу.
Оформлення мінімальне
Відмінний варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції.

28 000 $
709 $/м²
Кожедуба ул., 4В
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
40 м²
2025 год постройки
2 дня назад
Новий, повністю заселений ЖК
Активний пішохідний трафік
Зручний та помітний вхід для клієнтів
Характеристики:
• Площа: 39,5 м²
• Вільне планування
• Можливість виконати ремонт під власні потреби
• Комунікації: водопостачання, водовідведення, електрика
• Мінімальне оформлення документів
Ідеально підійде для:
офісу, салону краси, студії, магазину, шоуруму, складу, сервісних послуг та інших видів бізнесу.

27 500 $
772 $/м²
Кожедуба ул., 8-A
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Idilika
многофункциональное помещение
36 м²
2021 год постройки
2 дня назад
Пропонується до продажу комерційне приміщення площею 35,6 м², розташоване на цокольному поверсі одного з найсучасніших житлових комплексів Бучі — ЖК «Іділіка»,
вул. Івана Кожедуба, 8А.
- Переваги об’єкта:
сучасний, стильний житловий комплекс із активним пішохідним трафіком
функціональне планування — ідеально під офіс, салон краси, студію, кабінет, шоурум або сервісний бізнес
новобудова, всі комунікації заведені
цоколь — комфортний для роботи цілий рік
перспективна локація з постійним потоком мешканців ЖК
- ЖК «Іділіка» — це поєднання архітектури, якості та платоспроможної аудиторії. Ваш бізнес буде працювати там, де живуть клієнти.
Вигідна інвестиція як для власного бізнесу, так і для зда...

68 500 $
1 575 $/м²
Кожедуба ул., 4Б
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
44 м²
2025 год постройки
2 дня назад
Фасадне нежитлове приміщення
м. Буча ЖК Міленіум стейт( секція 4Б здана)
43,5 м2
Вихід на парковку і вхід в ЖК, комунікації заведені, індивідуальне електро опалення
Успішному бізнесу сприяє ряд факторів:
Збудований та заселений житловий комплекс комфорт класу;
Поруч вже працююча інфраструктура;
Розташування в новому мікрорайоні;
Вдале розташування як комплексу та і самого приміщення;
Зручна транспортна розв'язка та великий паркінг поряд;
Великий затишний двір лише для мешканців - магніт заохочення мешканців споживати товари та послуги місцевого бізнесу. Кожен сантиметр двору створений для того, щоб ви і ваші близькі могли повноцінно відпочивати поруч з будинком і насолоджувалися життя...

25 300 $
413 $/м²
Ярослава Мудрого ул., 10/2
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Паркова Оселя
многофункциональное помещение
61 м²
2018 год постройки
2 дня назад
Продаж комерційного приміщення в ЖК Паркова Оселя 61.3 м2
Гарний район з розвиненою інфраструктурою
Закритий комплекс в тихій локації з відеонаглядом
Дане місце можна використати як салон краси, приватний садок, центр розвитку дітей, масажний салон і багато іншого
Знаходиться в цоколі з окремим входом
Дві кімнати та санвузол. Стяжка підлоги.
Планування дає змогу втілити всі побажання
ЖК повністю заселений та готовий прийняти нових власників
Телефонуйте, покажемо
За бажанням можна докупити 63м2 для збільшення площі

118 000 $
1 255 $/м²
Кожедуба ул., 3А
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Millennium State
многофункциональное помещение
94 м²
2024 год постройки
2 дня назад
Пропонується до продажу фасадне нежитлове приміщення в сучасному житловому комплексі
Millennium State (м. Буча).
• Локація: активна частина комплексу, зручний підʼїзд, хороша видимість
• Фасад + двір: приміщення двосторонне, має виходи на фасад та у внутрішній двір
• Електропостачання: заведено 25 кВт
• Стан: після будівельників, підготовлено під ремонт та планування під ваш бізнес
Ідеально підійде під:
• магазин
• кав'ярню
• салон краси
• ОФІС
• медичний або освітній простір

62 000 $
919 $/м²
Кожедуба ул., 8-A
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Idilika
многофункциональное помещение
68 м²
2021 год постройки
вчера
Комерційне приміщення (напівцоколь, вхід з двору)
Буча, вул. Івана Кожедуба,8а
ЖК Іділіка
67,5 м2
Зроблена штукатурка

41 395 $
850 $/м²
Кожедуба ул., 8-A
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Idilika
многофункциональное помещение
49 м²
2 дня назад
Пропонується до продажу комерційне приміщення у місті Буча, у житловому комплексі ЖК Іділіка.
Основні характеристики:
Площа: 48,7 м²
Формат: цокольне приміщення
Локація: центральний вхід у житловий комплекс
Стан: чорнове оздоблення (під індивідуальне облаштування)
Технічні параметри:
Потужність електроенергії: 10 кВт
Опалення: індивідуальне електро
Водопостачання: централізоване
Матеріал будівлі: цегла, утеплення — мінеральна вата
Під’їзд: асфальтований
Умови продажу:
Тип угоди: купівля-продаж
Форма розрахунку: готівка
Можливе розтермінування (умови — індивідуально)
Оформлення: 12%
Приміщення розташоване у прохідній зоні комплексу, що забезпечує стабільний потік клієнтів та робить його п...

28 000 $
700 $/м²
Кожедуба ул., 4в
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
40 м²
2 дня назад
Новий, повністю заселений ЖК
Активний пішохідний трафік
Зручний та помітний вхід для клієнтів
Характеристики:
• Площа: 39,5 м²
• Вільне планування
• Можливість виконати ремонт під власні потреби
• Комунікації: водопостачання, водовідведення, електрика
• Мінімальне оформлення документів
Ідеально підійде для:
Телефонуйте!

25 300 $
402 $/м²
Ярослава Мудрого ул., 10/2
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Паркова Оселя
многофункциональное помещение
63 м²
2018 год постройки
2 дня назад
Продаж комерційного приміщення в ЖК Паркова Оселя 61.3 м2
Гарний район з розвиненою інфраструктурою
Закритий комплекс в тихій локації з відеонаглядом
Знаходиться в цоколі з окремим входом
Дві кімнати та санвузол. Стяжка підлоги.
Планування дає змогу втілити всі побажання
ЖК повністю заселений та готовий прийняти нових власників
Телефонуйте, покажемо
За бажанням можна докупити 63м2 для збільшення площі