Самые популярные улицы города
Улицы Черкасской Лозовой
Топ объявлений Черкасской Лозовой

195 000 $
650 $/м²
Верховинная ул.
300 / 230 / 30 м²
2 этажа
17 сот
5 комнат
сегодня
Від власника (Без комісії). Будинок 300 м2 з меблями і технікою. Планування: 1 й поверх вітальня, кухня, передпокій, гостьовий санвузол. їдальня. 2й поверх чотири спальні, санвузол. Мансардний поверх: зона для відпочинку. комунікації; світло, газ, вода свердловина, каналізація септик. Ділянка 17 соток, на ділянці є маленький будиночок. Без комиссии. .
[ссылка скрыта]/ua/r/106964 ; ID объекта - HS-106964
170 000 $
620 $/м²
Дергачівська, 14
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
274 / 118 / 14 м²
1 этаж
14 сот
5 комнат
2015 год постройки
сегодня
Будинок для великої родини, з басейном
ДЛЯ НАШИХ ПОКУПЦІВ 0% КОМІСІЇ!
У Черкаській Лозовій продається будинок для дружної, великої сім'ї.
Тут можна поплавати у басейні, полежати в шезлонгу з келихом вина, або книгою в руках.
Головна перевага тут – його місткість:
- 4 спальні;
- 3 санвузли;
- кухня-студія;
- затишна вітальня з величезним диваном та домашнім кінотеатром.
Але більша перевага - тиша, басейн, і кожен день різні заходи сонця!
Вода в басейні, як парне молоко!
Ви зможете плавати в басейні з підігрівом до осені!
Атмосфера, це те, що неможливо купити!
Тиша, захід сонця, хмари і релакс, і повне єднання з природою.
ПЕРЕВАГИ - залізобетонний конструктив.
Блоки фундаментні + армоподушк...

500 000 $
2 415 $/м²
Климовского
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
207 / 70 / 50 м²
1 этаж
100 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж унікального приватного будинку в закритому елітному селищі.
- Майже 1 га землі - повна приватність, сусідів немає.
- Басейн з підігрівом, підсвіткою та дитячою зоною.
- Тераса, тандир - гриль зона, дитячий майданчик.
- Підвал - бомбосховище / винотека з автоматикою.
- Окрема 2-х поверхова будівля: гараж + спортзал.
- Ландшафтний дизайн: сад, лабіринти, рідкісні рослини.
- Власна свердловина, автополив, технічне обладнання.
- Main bedroom з гардеробною + 2 спальні + кабінет з терасою.
- Вражаюча зала зі стелею висотою 7 м
- 2 санвузли + окрема SPA -зона: мармуровий хаммам.
- Італійська кухня, преміум - сантехніка, натуральне дерево.
- Теплі підлоги, вентиляція, відеонагляд.
- Закри...

25 000 $
403 $/м²
Соборна
єОселя
єВідновлення
62 / 40 / 10 м²
2 этажа
15 сот
3 комнаты
сегодня
ID об'єкта : Q51529
Продам 2 поверховий будинок у с. Черкаська Лозова по вул. Спортивна, 26. Площа 62 кв. м. Вікна якісні металопластикові з решітками.
Земельна ділянка 15 соток, рівна з надвірними будівлями: гараж з цегли, альтанка, теплиця, літній душ та туалет, вигрібна яма, скважина.
Державний акт на право власності на землю. Документи в порядку.
Розглянемо продаж по сертифікату.
Ми запрошуємо Вас на перегляд об'єкта в будь-який зручний для Вас час.
Агенція нерухомості Estate Invest.

55 700 $
279 $/м²
Лозовеньківська ул.
єВідновлення
КГ Молодежная резиденция
200 / 135 / 35 м²
2 этажа
3 сот
6 комнат и более
2008 год постройки
сегодня
5320* УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ! НЕЙМОВІРНА , вам сподобається ! ЦІНУ ЗНИЖЕНО!
Працюємо за Сертифікатом !
В котеджному містечку Резиденція, район Родичи, вулиця Престижна
Продаж просторого 2 поверхового Таунхауса
*Площа участка 3 сотки
* Площа 200 м² простору
з підвальним приміщенням 65 м² — вигідна інвестиція в комфортне життя!
Ідеально підходить для великої родини або облаштування функціонального простору (кабінет, спортзал, сауна тощо).
-Виконано ключові роботи:
- Залита стяжка під монтаж теплої підлоги
- Зведені міжкімнатні перегородки
- Встановлено - нові енергоефективні вікна (2 потребують заміни через пошкодження на початку війни)
- Повністю розведена електрика
- Опалення: на вибір а...

79 000 $
520 $/м²
Почтовая ул.
єОселя
єВідновлення
152 / 96 / 14 м²
2 этажа
13 сот
6 комнат и более
2006 год постройки
сегодня
5491*
Сучасний будинок у Черкаській Лозовій 3 км до окружної зі сторони Олексіївки.
Будинок побудований з цегли за «термосною» технологією – зовнішня та внутрішня стіни з цегли та повітряний прошарок між ними, зовні ошуткатурений та пофарбований
Усі перекриття між поверхами – повноцінні залізобетонні плити.
*Площа 152 м2
*Ділянка - 13 соток
Будинок теплий, але на відміну від пенобетону - міцний та захищений від зовнішніх впливів, що важливо у наш час.
Будинок повністю мебльований, є кондиціонери, телевізори, холодильник, пральна машина, посуд та інше. Гаряча вода – окрема газова колонка на кухні.
1 поверх - гараж, великий зал 45 м2 з каміном, кабінет 18 м2, кухня 14 м2, баня, душ, туалет;...

197 000 $
281 $/м²
Звёздная ул., 101
єОселя
єВідновлення
Відеотур
700 / 500 / 25 м²
3 этажа
32 сот
6 комнат и более
сегодня
1957
Продаж розкішного будинку преміум-класу — унікальна пропозиція для тих, хто цінує простір, комфорт та статус. Просторий 3-поверховий маєток загальною площею 700 м² розташований на великій доглянутій ділянці 32 сотки, що забезпечує максимальну приватність та широкі можливості для відпочинку й облаштування власної території.
Будинок налічує 12 кімнат, що дозволяє комфортно проживати великій родині, облаштувати кабінети, гостьові кімнати, домашній кінотеатр, спортивну залу або інші функціональні зони. Простора кухня площею 25 м² стане справжнім центром сімейного життя та місцем для теплих зустрічей з рідними та друзями.
У будинку виконаний якісний капітальний ремонт із використанням наді...

197 000 $
281 $/м²
Лозовеньківська ул., 5
700 / 600 / 25 м²
3 этажа
32 сот
6 комнат и более
сегодня
Код об'єкту-1957
У продажу пропонується розкішний просторий будинок площею 700 м² з видом на Лозовеньківське водосховище, з великою доглянутою ділянкою 32 сотки!
Ділянка приватизована. Висаджено багато рослин і хвойних дерев. Також є красива велика ялина, яка стане головною окрасою під час новорічних свят!
З усіх боків живуть сусіди, усі будівництва завершені. Затишна та тиха вулиця.
До будинку облаштований зручний під’їзд.
Рік побудови будинку — 2005.
Будинок зведений із ракушняка та червоної цегли, оштукатурений.
Фундамент — бетонні блоки.
Залізобетонні перекриття.
Висота стель — 3,10 м.
Покрівля з оцинкованої сталі, утеплена мінеральною ватою.
Будинок триповерховий з урахуванням житлов...

50 000 $
200 $/м²
престижна, 8/4
250 / 100 / 50 м²
3 этажа
3 сот
4 комнаты
сегодня
Код об’єкта 24387
Пропонується до продажу будинок в елітному районі котеджної забудови “Флоринка”, побудований в 2010 році.
Зручне розташування — всього 5 хвилин на авто до станції метро “Перемога”, що дозволяє поєднати заміський комфорт із швидким доступом до міста.
Будинок вільного планування, що дозволяє облаштувати простір відповідно до ваших потреб і стилю життя. Має власний гараж, підвал та просторий балкон — ідеальне місце для відпочинку.
В будинок підведено газ — усе для вашого комфорту та зручності проживання.
Біля будинку облаштований дитячий майданчик та затишна зона відпочинку.
Поруч з котеджним містечком розташовані мальовничі озера — це ідеальне місце для прогулянок і відпочи...

160 000 $
410 $/м²
Зелена, 9
390 / 200 / 12 м²
2 этажа
18 сот
6 комнат и более
сегодня
Продається просторий сучасний будинок, розташований у мальовничому місці, всього за 1 км від міста П'ятихатки, із зручним доступом до всіх важливих інфраструктурних об'єктів.
Цей двоповерховий будинок з мансардою та підвалом (загалом 5 рівнів) має площу 390 м² і розміщений на рівній ділянці розміром 18 соток.
Особливості будинку:
7 кімнат і 5 санвузлів: простір, розрахований на комфортне проживання великої родини або розміщення двох незалежних житлових зон з окремими входами.
Підвал із багатофункціональним простором: більярдна, спортзал, санвузол, технічне приміщення, погріб.
Гараж на 2 автомобілі з ямою.
Лазня та камін.
Паркет із дуба.
Будинок побудований із цегли (2 цеглини), утеплений б...

75 900 $
893 $/м²
Звёздная ул.
єОселя
єВідновлення
85 / 35 / 35 м²
1 этаж
12 сот
5 комнат
вчера
Код об'єкту № 3059
Продаємо улюблений, новенький, затишний, теплий і дуже економічний будинок 84 м2 з 5-ти кімнат, з окремим гаражем-майстернею 35 м2, авто-навісом, свердловиною, септиком, 2-ма воротами.
1. Велика студія з піччю-каміном, зоною для обіду та відпочинку.
2. Спальня.
3. Дитяча спальня.
4. Кабінет.
5. Великий хол-гардероб зі смарт-зонуванням, що дозволяє зберігати весь верхній одяг, туристичне спорядження, і відсікає бруд з вулиці від будинку.
* Санвузол з душевою кабіною (можна встановити ванну за бажанням).
* Просторий коридор.
* Гараж-майстерня 35 м2, утеплений, зручно обладнаний, по висоті заходить бус. Трифазний ввід, 3 режими освітлення, локальне опалення. Два входи, один...
14 000 $
1 167 $/сот
Черкаської Слави, 8
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
12 сот
вчера
Продам участок под застройку 12 соток, расположенный на возвышенности в селе Черкасская Лозовая,Дергачевский район,Харьковская область,улица Черкасской Славы,8.Участок правильной геометрической формы,ровный с красивым видом на запад!К участку можно добраться двумя асфальтированными дорогами.Построек и насаждений на участке нет.Соседи живут круглогодично.
220 000 $
1 100 $/м²
Мічуріна
200 / 115 / 22 м²
2 этажа
36 сот
6 комнат и более
2 дня назад
Будинок площею 200м + горище ( придатне для житла) і підвал (не входять до площі будинку) розташований в мальовничому куточку селища Черкаська Лозова на березі Лозовеньковського водосховища.
На великій терасі 130м.кв. розташована літня кухня з холодильником , мийкою та меблями.
Басейн з підігрівом 10/4 м - тепловий насос, стаціонарний туалет біля басейну. Також біля басейну є альтанка з мангалом та зоной відпочинку. Лазня 45м.кв.
Опалення будинку - електричний котел та твердопаливний котел. Котельня + інвентар 15м.кв. Своя свердловина.
В підвалі є бомбосховище.
Теплиця 8/4 м.кв. із овочами, є плодові дерева, малина
виноград.
Ландшафтний дизайн , декоративні дерева та рослини. Полив.
На...

50 000 $
200 $/м²
Престижна
єВідновлення
250 / 120 / 30 м²
3 этажа
5 сот
4 комнаты
2010 год постройки
3 дня назад
Код об’єкта 24387
Пропонується до продажу будинок в елітному районі котеджної забудови “Флоринка”, побудований в 2010 році.
Зручне розташування — всього 5 хвилин на авто до станції метро “Перемога”, що дозволяє поєднати заміський комфорт із швидким доступом до міста.
Будинок вільного планування, що дозволяє облаштувати простір відповідно до ваших потреб і стилю життя. Має власний гараж, підвал та просторий балкон — ідеальне місце для відпочинку.
В будинок підведено газ — усе для вашого комфорту та зручності проживання.
Біля будинку облаштований дитячий майданчик та затишна зона відпочинку.
Поруч з котеджним містечком розташовані мальовничі озера — це ідеальне місце для прогулянок і відпочи...

85 000 $
329 $/м²
Шевченка
258 / 109 / 15 м²
2 этажа
21 сот
5 комнат
3 дня назад
Продам будинок 260 м2 з ділянкою 21 сот в мальовничому передмісті Харкова, сел. Черкаська Лозова, вул. Шевченка. Всього декілька км від кільцевої. Поруч мальовниче озеро, джерело питної води. На ділянці розташовані цегляні підсобні приміщення, вулики, є город, сад, великий гараж, альтанка, широкий заїзд для декількох авто. В будинку два повноцінні житлові поверхи плюс напівцокольний поверх, де знаходиться топочна, підсобні приміщення, велика оранжерея з газовим комином. Житлова площа складає 109 м2. В будинку 5 просторих житлових кімнат, велика кухня, санвузли на кожному поверсі. Опалення - газовий котел, вода - дві свердловини, каналізація - яма. В будинку гарний житловий стан, можна одразу...

76 000 $
905 $/м²
Спортивний, 31
єОселя
єВідновлення
Відеотур
84 / 35 / 35 м²
1 этаж
12 сот
5 комнат
2000 год постройки
3 дня назад
Код об'єкту № 3059
Продаємо улюблений, новенький, затишний, теплий і дуже економічний будинок 84 м2 з 5-ти кімнат, з окремим гаражем-майстернею 35 м2, авто-навісом, свердловиною, септиком, 2-ма воротами.
1. Велика студія з піччю-каміном, зоною для обіду та відпочинку.
2. Спальня.
3. Дитяча спальня.
4. Кабінет.
5. Великий хол-гардероб зі смарт-зонуванням, що дозволяє зберігати весь верхній одяг, туристичне спорядження, і відсікає бруд з вулиці від будинку.
* Санвузол з душевою кабіною (можна встановити ванну за бажанням).
* Просторий коридор.
* Гараж-майстерня 35 м2, утеплений, зручно обладнаний, по висоті заходить бус. Трифазний ввід, 3 режими освітлення, локальне опалення. Два входи, один...

88 000 $
657 $/м²
Престижна
єВідновлення
134 / 68 / 48 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
2010 год постройки
2 нед. назад
#24370
Пропонується до продажу стильний будинок в елітному районі котеджної забудови “Флоринка”.
Зручне розташування — всього 5 хвилин на авто до станції метро “Перемога”, що дозволяє поєднати заміський комфорт із швидким доступом до міста.
У будинку виконаний сучасний якісний ремонт.
Продумане планування забезпечує комфорт для всієї родини: простора вітальня, об’єднана з кухнею, три окремі кімнати, два санвузла (з душовою кабіною та ванною), а також затишна спальня з великою гардеробною.
Будинок опалюється газом, що забезпечує ефективне та економне тепло у холодну пору року. Оснащений центральним водопостачанням.
У вітальні встановлена тепла підлога, яка додає комфорту та затишку.
Будин...
30 000 $
2 439 $/сот
Місячна верхня
под застройку
12.3 сот
4 нед. назад
Ділянка сел. Родичі 12,3 сотки із приватизацією вул. Місячна верхня 38, екв. 30000 $.

220 000 $
1 538 $/м²
Почтовая ул., 43
єОселя
єВідновлення
143 / 70 / 20 м²
2 этажа
24 сот
4 комнаты
2021 год постройки
1 мес. назад
Продаж дизайнерського будинку з готовим проєктом у с.Родичи (24 сотки)
Пропонується до продажу сучасний будинок у престижному передмісті Харкова — с.Родмчи, вул. Черкаської Слави.
🏡 Основні характеристики:
Загальна площа: 143–150 м²
Земельна ділянка: 24 сотки (12 соток под сад)
2 поверхи
Просторе та функціональне планування: 1 поверх (кабінет, гардероб, санвузол, кухня-вітальня). 2 поверх (3 спальні, гардероб, санвузол).
🎨 Головна перевага — готовий дизайн-проєкт:
Розроблений професійною студією (IK architects)
Повний комплект креслень і візуалізацій
Продумано кожну деталь: від планування до освітлення та меблів
Сучасний стиль інтер’єру (мінімалізм + функціональність)
🔨 Стан будинку:
Вико...
Все улицы




















