Самые популярные улицы города
Улицы Ровно
Топ объявлений Ровно

57 000 $
1 652 $/м²
Кавказская ул., 32-Б
1 комната
34.5 / 26.4 / 6 м²
этаж 11 из 14
2024 год постройки
сегодня
Квартира-студія з розкішним виглядом на місто
Площа 34,4 м2
Житлова 26,4 м2
Зроблена база: виконана електророзводка,
Гіпсова штукатурка, гіпсокартонні конструкції, куплені змішувачі та двері
Все підготовлено до фінішного оздоблення згідно дизайн-проєкту

77 800 $
1 621 $/м²
ул., 19
ПРЕМИУМ
Новый Двор
1 комната
48 / 21 / 11 м²
этаж 2 из 4
2021 год постройки
сегодня
1 км квартира з євроремонтом,гардеробною,меблями та преміум-технікою.
Район "Щасливе", вулиця Солов'їна 19.
Площа 48 м2, поверх 2/4, балкон.
Автономне електро опалення ( енергоефективний котел - Teknix,тепла підлога по всій площі,лічильник день/ніч ).
Квартира дуже економічна - мінімальні комунальні платежі.
Кухня з побутовою технікою: духова шафа - gorenje,мікрохвильова піч - gorenje,холодильник - gorenje.
Індукційна поверхня - Gunter & Hauer, витяжка - Gunter & Hauer, посудомийна машина - Bosch, мийка - Franke, змішувач - Franke.
Ванна кімната : пральна та сушильна машина - LG, бойлер - Аtlantic.
Натяжні стелі з тіньовим профілем по всій квартирі - білий матовий колір.
Також виконана шумоі...

40 500 $
1 151 $/м²
Соборная ул., 285д
1 комната
35.2 / 10 / 15.18 м²
этаж 6 из 9
2023 год постройки
сегодня
Продаж 1 кімнатної квартири ЖК «Синергія Light».
Куплена від забудовника, зроблена стяжка, штукатурка.
Готова до ремонту.
Загальна площа 35.20 м.кв.
Велика кухня площею 15.18 м.кв.
Опалення- автономне, дахова котельня.
Усі вікна в двір.
Вигідна ціна за оформлення.

105 000 $
1 651 $/м²
Фабричная ул., (Будинок 10)
2 комнаты
63.6 / 27.5 / 15 м²
этаж 2 из 4
2024 год постройки
вчера
Продумане та функціональне планування
Панорамні вікна, що забезпечують багато природного світла
Простора лоджія для відпочинку
Підігрів підлоги по всій площі квартири
Роздільний санвузол
Автономне електричне опалення
Сучасний дизайнерський ремонт
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою
Встановлені кондиціонери з режимами тепло/холод для комфортного проживання у будь-яку пору року
Запрошую на перегляд!

195 000 $
1 893 $/м²
Сергія Голубєва
103 / 41 / 35 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
вчера
Продам котедж площею 103 м² (серединка) - ідеальний варіант для сімʼї, яка хоче заїхати і жити без зайвих витрат та ремонтів.
Переваги об’єкта:
• КМ «Ягуар», престижний район Щасливе
• Всі міські комунікації
• Газовий котел, тепла підлога по всьому котеджу
• Виконаний якісний сучасний ремонт
1 поверх:
• Кухня-вітальня з виходом на терасу
• Гостьовий санвузол
• На кухні вся техніка Samsung
• Кухня з фурнітурою BLUM
2 поверх:
• Батьківська спальня з гардеробною
• Дві дитячі кімнати (без меблів - під ваш стиль)
• Ванна кімната
• Підлога - французький вініл преміум-якості
Продумане планування, стильний інтер’єр, теплий та світлий будинок.
Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд!

59 800 $
1 473 $/м²
24-го Августа ул., 24
ПРЕМИУМ
ЖК Bridge Town
1 комната
40.6 / 18.8 / 11.1 м²
этаж 10 из 10
2020 год постройки
сегодня
Пропозиція від агенції "Гарант".
Однокімнатна квартира в новому повністю заселеному будинку в ЖК " Bridge Town".
Квартира знаходиться на видовому дев"ятому поверсі .
Гарний вигляд з вікна.
Загальна площа - 40,6 м.кв.
Житлова площа - 18,8 м.кв.
Кухня - 11.1 м.кв.
Санвузол сумісний - 4.0 м.кв.
Коридор - 3.7 м.кв.
Автономне газове опалення.
Стан квартири - після забудовника.
Є підвал 3.42 м.кв.

255 000 $
1 428 $/м²
Петра Полтавы ул., 3
ПРЕМИУМ
Кооперативный колледж
178.6 / 67.8 / 16.3 м²
3 этажа
4 комнаты
сегодня
Пропозиція від агенції "Гарант".
Котедж в престижному районі міста по вулиці Петра Полтави.
Індивідуальний гараж з ямою та з правом власності за ОКРЕМУ ПЛАТУ.
Загальна площа 178.6 м.кв.
Житлова площа 67.8 м.кв.
Кухня 16.3 м.кв.
Ремонт.
Елітні меблі.
Брендова техніка "Miele"- кавова машина,індукційна поверхня,духова шафа, посудомийна машина.
Індивідуальне газове опалення.
Підігрів підлоги на першому поверсі.
На нижньому рівні - гардеробна, туалет, котельня, велика зала,вихід на задній двір.
На першому поверсі кухня та коридор.
Котедж в декількох рівнях .
Вітальня 34.3 м.кв., спальня 29.1 м.кв., спальня 22.8 м.кв., дитяча 15.9 м.кв..
Є задній дворик ,де зона для відпочинку.
Тихий двір. Парк...

97 000 $
1 311 $/м²
Вячеслава Черновола ул., 91б
3 комнаты
74 / 29 / 11 м²
этаж 4 из 5
2014 год постройки
сегодня
Продаж дворівневої квартири, ЖК «На Щасливому»
🏷️ 97 000 $
📐 74 м2, поверх 4/5 поверх
Ремонт, повна комплектація.
🔥 автономне газове опалення
Закрита територія, дитячий майданчик, 🚘 власна парковка біля будинку.
Поруч усе необхідне для комфортного життя

76 000 $
1 520 $/м²
Фабричная ул., 4а
БЕЗ КОМИССИИ
Льнокомбинат
1 комната
50 / 21 / 22 м²
этаж 4 из 4
2024 год постройки
1 нед. назад
Простора та світла квартира з якісним ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою — готова до комфортного проживання!
📐 Площа: 50 м²
🏢 Поверх: 4/4
🔸 Побутова техніка: посудомийна машина, мікрохвильовка, холодильник, духова шафа, індукційна плита, пральна машинка .
🔸 Електричне опалення з підігрівом підлоги.
🔸 Є ОСББ — доглянутий будинок і прибудинкова територія.
🔸 Велика лоджія — ідеальне місце для ранкової кави або відпочинку ввечері.

105 000 $
2 079 $/м²
Киевская ул., 19
1 комната
50.5 / 20 / 15 м²
этаж 8 из 10
2023 год постройки
сегодня
1-кімнатна квартира в ЖК Great House — для тих, хто цінує комфорт і стиль!
Площа – 50,5 кв.м
Панорамний 8 поверх із 10
Комфортне планування, два балкона
Автономне газове опалення + тепла підлога — ідеально для будь-якої пори року
Повністю укомплектована всім необхідним: сучасна побутова техніка, меблі — заїжджай і живи
Ціна: 105 000$
Вільна! Ще ніхто не проживав!
Ідеальне житло для одного або пари — або чудова інвестиція під оренду!
Телефонуйте, показ в зручний час. Квартира, яку приємно показувати і легко купити!

265 000 $
2 454 $/м²
Киевская ул., 19
3 комнаты
108 / 42 / 39 м²
этаж 9 из 10
сегодня
Продається розкішна 3-кімнатна квартира у ЖК «Great House» – поєднання преміального комфорту та неймовірних панорамних видів!
Ціна: 265 000 $
Площа: 110 м²
Поверх: 9/10
Ключові переваги:
• Продумане зонування: простора кухня-вітальня та дві ізольовані кімнати. Одна спальня має власний санвузол з ванною, ще один санвузол — з душовою.
• 2 великі гардеробні: достатньо місця для зберігання одягу та побутових речей.
• Автономне газове опалення: комфортний мікроклімат і контроль над витратами.
• Максимальна укомплектованість: квартира продається з усіма необхідними меблями й технікою — готова для проживання без додаткових витрат.
• Неймовірні краєвиди: великі вікна з виходом на дві сторони д...

850 000 $
2 833 $/м²
Єфремова, 17
ПРЕМИУМ
ТРЦ Экватор
300 / 100 / 27 м²
2 этажа
15 сот
4 комнаты
2021 год постройки
сегодня
Розкішний будинок у престижному районі
Загальна площа – 300 м², 2 поверхи з сучасним та продуманим плануванням:
три кімнати та простора батьківська спальня, кімната під спортзал
кухня, їдальня та велика вітальня,
три санвузли,
два гардероби.
Будинок повністю готовий до проживання: виконаний якісний ремонт у сучасному стилі, встановлені дорогі меблі та преміальна побутова техніка.
Основні переваги:
Гараж на два авто
Підвальне приміщення, яке включає санвузол, котельню, кладову та укриття.
Система кондиціювання DAIKIN (Японія) – автономна для кожної кімнати, скритого монтажу (ніяких зовнішніх блоків).
Вікна Reynaers (Бельгія) – алюмінієві, енергоефективні, з високим рівнем теплоізоляції.
О...

45 000 $
500 $/м²
Фабричная ул., 2
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
90 / 47 / 29 м²
1 этаж
2 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Спокійна локація з гарним під’їздом та сусідство нових забудов.
Площа — 90 м²
Земельна ділянка — 2,7 сотки
Комунікаціі поруч (світло 8 кВт, газ, вода, водовідведення)
Власний вхід і територія
Планування: три окремі кімнати, кухня вітальня, санвузл.
Будинок ідеально підходить для сім’ї, яка цінує тишу, комфорт і хоче облаштувати все “під себе”.
Телефонуйте — покажу в зручний час.

180 000 $
2 069 $/м²
Гайдамацкая ул. (Марфи Струтинської), 2г
2 комнаты
87 / 23 / 30 м²
этаж 8 из 10
2019 год постройки
сегодня
Ексклюзивна дворівнева квартира:
87 м² стильного простору з продуманим плануванням та панорамними вікнами Rehau, які наповнюють квартиру світлом.
✔ 2 санвузли
✔ 2 гардеробні
✔ великий балкон
✔ сучасний ремонт
✔ повністю укомплектована меблями та технікою
Якісні інженерні рішення: газове опалення Vaillant, труби Rehau.
Переваги ЖК:
закрита територія, відеонагляд, підземний паркінг
В квартирі ще ніхто не проживав!

13 000 грн/мес
Саломеи Крушельницкой ул., 69
ПРЕМИУМ
ТЦ Покровский
2 комнаты
47 / 28 / 8 м²
этаж 8 из 9
1986 год постройки
сегодня
Двокімнатна квартира покращеного планування в центральній частині міста
вулиця Соломії Крушельницької, буд. 69.
Знаходиться на 8 поверсі 9 поверхового цегляного будинку.
Перша здача.
Ремонт.
Меблі та побутова техніка нові.
Кімнати ізольовані.
Велика лоджія.
Сонячна сторона.
На тривалий термін.
Додатково оплачуються всі комунальні послуги.
Лічильники обліку води, газу, електроенергії.
Готова до заселення.

54 000 $
900 $/м²
Фабричная ул., 2
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
60 / 23 / 14 м²
1 этаж
3 сот
2 комнаты
1 нед. назад
Продаж котеджу в Рівному, р-н Льонокомбінату
Площа — 60 м²
Земельна ділянка — 3,5 сотки
Є септик ( 12 кубів),
скважина (46 метрів ( задній дворик))
Світло 3 фази, 7 кВт
Планування: дві окремі кімнати, кухня вітальня з можливістю виходом на терасу, санвузол.
Зручна локація.
Тут можна створити дім, у який завжди хочеться повертатися
Дзвоніть— домовимось про показ!

175 000 $
821 $/м²
Михаила Вербицкого ул.
213.2 / 52.5 / 40.5 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
вчера
Продаж двоповерхового будинку в районі 18 школи!
Просторий будинок на тихій вулиці поруч із дитячим садочком та школою №18.
Особливість — приватний вихід до території школи через доглянутий сад.
Тепла підлога з індивідуальним терморегулюванням у кожній кімнаті
Встановлені радіатори
Проведено магістралі під сонячний колектор
Бойлер непрямого нагріву (200 л)
Якісні металопластикові вікна
Сигналізація по всьому будинку
Дерев’яні міжкімнатні двері
Планування:
1 поверх: кухня-вітальня, санвузол (з душем), вихід у гараж
2 поверх: чотири кімнати (дитяча, спальня з гардеробом, гостьова, кабінет), санвузол із ванною
Цоколь: кімната-укриття, комора, пральня, котельня
Дах: тераса з готовим покриттям...

194 999 $
1 857 $/м²
Сергія Голубєва, 20б
105 / 50 / 36 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2025 год постройки
3 дня назад
Переваги:
Територія під шлагбаумом.
Переднє подвірʼя облаштоване бруківкою та зеленими насадженнями.
На задньому подвірʼї простора тераса з ділянкою розміром 7м*10.5м
Котедж підключений до усіх міських мереж (світло, вода, каналізація та газ)
В котеджі виконаний абсолютно якісний дизайнерський ремонт.