Коттеджные городки Черкасс, которые начинаются на "A-Z"
Топ объявлений Черкасс
25 500 $
425 $/м²
Набережная ул.
ПРЕМИУМ
Дахновка
60 / 30 / 7 м²
1 этаж
1 сот
2 комнаты
сегодня
Продам будинок на 2му причалі
- електро котел
Взимку опалюється, зручне місце розташування!
Ключі в АН
45 000 $
643 $/м²
Гайдамацкий пер., 17
ПРЕМИУМ
Дахновка
70 / 30 / 10 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Пропоную Вашій увазі затишний будинок на 2му причалі повністю з ремонтом
- зручний підʼїзд
- вихід до води
- в дворі тротуарна плитка
- мангал
Будинок повністю укомплектований для проживання чи класного відпочинку
- на першому поверсі велика обідня зона
- зона кухні (будована кухня з технікою)
- ванна (душова кабіна, бойлер)
- на другому поверсі дві окремі спальні
- прохідна кімната з диваном та шафою
- будинок має дві великі тераси на кожному поверсі
Всі меблі та техніка залишаються при продажу!
Показ в зручний для Вас час!
370 000 $
1 057 $/м²
Короткий пер., 161
350 / 150 / 25 м²
2 этажа
23 сот
5 комнат
1 нед. назад
Пропоную Вашій увазі класний будинок в тихому місці з ремонтом
- площа земельної ділянки 23 сотки
- площа будинку 350м2
- два поверхи
- кухня
- вітальня
- 4 кімнати
- більярдна 50м2 з виходом на терасу
Перегляд по домовленості!

199 000 $
1 185 $/м²
Корсунский пер., 42
Відеотур
Зелёный
168 / 85 / 11.2 м²
2 этажа
4 сот
5 комнат
3 дня назад
Продається домоволодіння з 2-ма будинками і двома земельними ділянками в районі вул. Кривалівська- Сагайдачного в м. Черкаси. Один будинок новий 2019 року побудови, площею 168 м2, з ракушняку, облицьований цеглою, перекриття залізобетонні плити, покрівля металочерепиця, енергозберігаючі склапокети, з гаражем, зимовою терасою, 5 кімнат, два санвузли, гардеробна, всі зручності та комунікації. Сучасний ремонт, якісні оздоблювальні матеріали, все будувалось, планувалось та оздоблювалось «для себе».
Продаж здійснюється з всіма меблями та технікою, в зв’язку з виїздом за кордон.
Другий об’єкт – частина будинку, виведена в одиницю, загальною площею 44,3 м2, має 2 кімнати, кухню 10м2, роздільний сан...

95 000 $
1 213 $/м²
Симона Петлюры ул. (Василини)
Відеотур
Центр
78.3 / 55 / 18 м²
1 этаж
7 сот
5 комнат
3 дня назад
Продаж житлового будинку по вул. Симона Петлюри (бувша - Василини) район Казбет в м. Черкаси.
Будинок (дві адреси, одна частина виведена в одиницю, інша частина в спільній частковій власності, сусіди не використовують для житла) площею 78 м2, стіни дерев’яні, обкладені цеглою, утеплений, оздоблений декоративною штукатуркою, встановлені металопластикові вікна, покрівля шиферна.
Індивідуальне газове опалення та гаряче водопостачання від двоконтурного газового котла, центральне водопостачання та каналізація.
Будинок має коридор, суміжний санвузол з ванною, 2 окремі кухні та 5 кімнат (3 та 2 розосереджені на дві половини). Висота потолків 2,7 метра, підлога дерев’яна, в коридорі та на кухні лі...

76 000 $
799 $/м²
Дахновская Сечь ул.
95.1 / 27.4 / 22.1 м²
2 этажа
2 комнаты
сегодня
Таунхаус у розстрочку
Продається таунхаус у ЖК «Рівер Таун», в зеленому районі міста - Дахнівка .
Будинок зданий в експлуатацію, з червоної цегли і утеплений мінеральною ватою.
Комунікації: централізовані, автономне газове опалення.
Загальна площа тауна – 95 м2.
1 поверх: простора кухня-їдальня — ідеальна для затишних вечорів з родиною або друзями.
2 поверх: 2 окремі житлові кімнати — для спокою, сну та приватності. З кожної кімнати вихід на балкон.
Санвузли на обох поверхах — максимальний комфорт для всієї родини.
3 поверх-мансарда у подарунок.
ЖК знаходиться на закритій території.
Комфортне проживання поруч із природою, за 200 м від пляжу.
Піщані пляжі та ліс — ідеально для ранкових...

76 800 $
800 $/м²
Дахновская Сечь ул.
96 / 28.4 / 22.1 м²
2 этажа
2 комнаты
сегодня
Комунікації: централізовані, автономне газове опалення.
Загальна площа тауна – 96 м2.
3 поверх-мансарда у подарунок.
ЖК знаходиться на закритій території.
Комфортне проживання поруч із природою, за 200 м від пляжу.
Піщані пляжі та ліс — ідеально для ранкових пробіжок, прогулянок з д...

149 000 $
745 $/м²
Золотоношская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Парк "Сосновский"
200 / 85 / 42 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
сегодня
Продається будинок в Соснівці, поряд лісопаркова зона, чудове місце, на 7,5 сотках землі, незавершене будівництво.
Підведені комунікації, газ, вода, електрика, збудований надійний монолітний каркас, поставлені дорогі алюмінієві віконні системи, відкатні ворота для заїзда авто, зроблений ескізний проект.
Загальна площа 200 м. кв., два поверхи.
Тихе та затишне місце в екологічному районі.
Ріелтор - Франко Олександр

180 000 $
2 000 $/м²
Дахновская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Дахновка
90 / 54 / 10.6 м²
1 этаж
3 сот
3 комнаты
сегодня
Продається будинок в Царському селі в р-ні Дахнівки.
Будинок побудований в 2004 році, реконструкція мансарди відбувалася кілька років тому.
Три кімнати, вітальня, просто кухня - 10,6 м2 та 2 санвузли.
Фундамент - бетон, цегляні стіни, дах вкритий ондуліном.
З комунакацій: заведена електрика, вода, каналізація, газ, водяне опалення від сучасного газового котла.
Встановнений камін у вітальні.
В будинку виконаний авторський ремонт, сучасні меблі та якісна техніка.
Все залишається по домовленності.
Ділянка навколо будинку викладена тротуарною плиткою, невеликий зелений газон.
Металевий навіс з автоматичними воротами для 3-4 машин.
Ціна - 180 000$
Є відео. Більше інформації по телефону/
С...

110 000 $
840 $/м²
Стасова пер.
131 / 75 / 14.5 м²
2 этажа
4 сот
5 комнат
сегодня
До Вашої уваги пропонуємо крутий двоповерховий будинок(вбудовано-прибудований) в районі Черкасигаз на розі вул. Стасова-Залізняка. Будинок цегляний, утеплений. В 2012 році була проведена реконструкція частини будинку з добудовою. Все документально оформлено, виділено в окрему одиницю, як повноцінний окремо розташований будинок.
В будинку повністю виконаний якісний та свіжий ремонт. На першому поверсі знаходиться кухня, їдальня, санвузол разом з ванною, вітальня, є підвал. На другому поверсі є також санвузол і 3 окремі кімнати. Всі вікна замінені на металопластикові.
Великим плюсом є наявність трьох видів опалення: електричне, газове та пічне, завдяки чому сума комунальних послуг є незначн...

65 000 $
813 $/м²
Набережная ул.
80 / 45 / 12 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
1 мес. назад
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ! ЦІНУ ЗНИЖЕНО!
Продам капітальний будинок, побудований з піноблоків та обкладений цеглою, криша керамічна металочерепиця. Загальна площа будинку 80 м.кв., на першому поверсі розташована кухня, вітальня, санвузол. На другому 2 спальні, ванна кімната. Всередині облицьований цеглою, меблі та техніка вся в гарному стані. Всі комунікації для постійного проживання. Опалення пічне та електричне (тепла підлога), власна свердловина обладнана системою очистки води, каналізація-септик.
Закрита територія комплексу, охороняється цілодобово, відеоспостереження. За будинком закріплено 3 місця для водного транспорту та елінг для катера. Переоформлення даної нерухомості через заяву на чл...

250 000 $
833 $/м²
Набережна
300 / 150 / 30 м²
3 этажа
3 сот
6 комнат и более
1 мес. назад
Продається недобудований реконструйований будинок в Царському селі на березі Дніпра. Побудований з сучасних матеріалів. Будинок 3-поверховий, знаходиться в процесі ремонту, утеплений. Підведений газ. Стоїть на приватизованій земельній ділянці площею 3 сотки. Є свердловина. Ідеально підийде для великої сім'ї та ведення господарської діяльності. Загальна площа 300кв.м, кухня 30кв.м. В будинку 7 кімнат. На кожному поверсі санвузол, душова кабіна. Встановлена сучасна техніка. Є камін. Потенційним покупцям ремонт здійснять під їх побажання.
Телефонуйте для отримання додаткової інформації та перегляду!

106 000 $
1 060 $/м²
Ивана Франко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Казбет
100 / 50 / 20 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
сегодня
Гарний та зручний будинок! Компактний, але достатньо простору для родини з двома або трьома дітьми! Затишне місце з власним садочком, та великим двором.
Заїзд на кілька авто, будинок утеплений та газифікований, дуже теплий.
По всьому будинку розведена тепла підлога від газового котла.
Заведена електрика, вода та центральна каналізація.
Три окремих спальні, санвузол розділений, простора та світла кухня- вітальня з величезним вікном у двір. У дворі росте дуже смачна груша.
По розташуванню - найкраща вулиця І. Франка, поряд зупинка ЗТА. Магазин Мʼясний дім.
Дзвоніть! Домовимось про зустріч!
Ріелтор - Франко Олександр

76 000 $
800 $/м²
Дахновская Сечь ул.
95 / 27.4 / 22.1 м²
2 этажа
2 комнаты
сегодня
Комунікації: централізовані, автономне газове опалення.
Загальна площа тауна – 95 м2.
3 поверх-мансарда у подарунок.
ЖК знаходиться на закритій території.
Комфортне проживання поруч із природою, за 200 м від пляжу.

350 000 $
944 $/м²
Яблунева ул., 27
370.6 / 100.1 / 65.6 м²
2 этажа
6 комнат и более
сегодня
Пропонуємо просторий двоповерховий будинок після капітального ремонту. Продумане планування, система розумний дім для зручного керування оселею, цокольний рівень придатний як укриття. Розташування забезпечує швидкий доступ до інфраструктури та спокійне оточення.
Переваги
Загальна площа 370,6 кв м
Два поверхи та цокольний рівень
Цегляні стіни
Система розумний дім
Капітальний ремонт
Цоколь підходить для облаштування зони зберігання чи майстерні
З приводу детальної інформації телефонуйте по номеру, або переходьте за посиланням.
[ссылка скрыта].ua/v/linkbotcpn/563376-cSnFStJbNU
(Якщо посилання неактивне, скопіюйте його та відкрийте у сторонньому браузері)

270 000 $
1 037 $/м²
Пров. Білоцерківський узвіз, 12
260.3 / 96.8 / 18.1 м²
3 этажа
6 сот
5 комнат
сегодня
Продаж триповерхового будинку на схилах Дніпра, з неймовірним краєвидом на річку. Двір будинку трьохрівневий, загальною площею 6,1 сотка. Є можливість зробити басейн, зону BBQ. Загальна площа домоволодіння - 260.3кв.м з гаражем на весь перший поверх і винним погрібом. Автономне електричне опалення, центральне водопостачання, будинок побудований з червоної цегли, утеплений мінеральною ватою та пінопластом 100. Залізобетонне перекриття. В будинок заведено 25 кВт. Виконана електророзводка по будинку, тепла підлога, стіни підготовлені під оздоблювальні роботи. Будинок готовий для втілення дизайнерських мрій та фантазій.
Ціна 270 000$
Запрошуємо до перегляду.
[телефон скрыт]Юлія.

65 000 $
1 290 $/м²
Праведницы Шулежко ул. (Пушкіна), 122
єВідновлення
Центр
50.4 / 25 / 9.4 м²
1 этаж
4 сот
2 комнаты
1960 год постройки
сегодня
Продається частина будинку по вул. Праведниці Шулежко (колишня Пушкіна)-Надпільна.
Площа будинку 50.4 м2.
Площа ділянки 4.2 соток. Ділянка приватизована.
2 окремі кімнати, кухня, санвузол.
Опалення-індивідуальне газове.
Центральне водопостачання та центральна каналізація.
Стіни дерево обкладене цеглою та облицьовано плиткою. Дах під шифером. В будинку зроблений ремонт.
Є можливість заїзду у двір. На території домоволодіння є величезний гараж, з оглядової ями якого є вихід у підвал. Також є велика літня кухня, яку при бажанні можна було б облаштувати під постійне проживання та підсобні приміщення. Окремо за господарськими будівлями є ділянка під город.
Престижне місце розташування будинку. Пр...

249 000 $
1 038 $/м²
Підгірна ул.
240 / 100 / 12 м²
3 этажа
5 сот
4 комнаты
2 нед. назад
Новий будинок в м.Черкаси. Щойно після ремонту
Загальна площа 235 м.кв. (2 поверхи + мансарда + гараж). Побудований з цегли, утеплений ззовні, дах металочерепиця, перекриття залізобетонні плити. Має окремий вхід та заїзд. В будинку виконаний капітальний, сучасний ремонт. Підлога ламінат, прокладена тепла підлога. Зроблена розводка по будинку. Підведений інтернет.
В будинку 3 просторі спальні кімнати, кухня площею 11кв.м. Ванна і окрема душова кабіна. Наявність мансарди дає змогу облаштувати свій тренажерний зал. Є камін, що дозволить атмосферно проводити свої вечори. Меблі та техніка в будинку залишаються.
Будинок під охороною, встановлений відеонагляд. Підведена електроенергія 25кВт, 3 фази...

133 000 $
821 $/м²
Айвазовського
162 / 100 / 12 м²
2 этажа
6 сот
6 комнат и более
сегодня
Затишний великий двоповерховий будинок 162 м2 на приватизованій земельній ділянці 6 соток.
Гарне просторе дворище з молодим садом та усіма надвірними спорудами: тераса, сарай, погріб, вбиральня.
Будинок з позитивною енергетикою, збудований з любов`ю для великої дружньої родини.
6 просторих кімнат, кухня, ванна, комора, котельня.
Нова мідна проводка, двохтарифний лічильник, газовий двохконтурний котел.
Тут все продумано до деталей, від теплої підлоги до сучасного технічного оснащення та меблювання.
Цей затишний райський куточок чекає на нових щасливих власників.
Можливий обмін на квартиру з доплатою.
Люб`язно запрошуємо на перегляд.

73 000 $
768 $/м²
Дахновская Сечь ул., 1а
95 / 36 / 22 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж таунхауса у закритому ЖК "Рівер Таун", поруч берегової лінії р. Дніпро, р-н Дахнівка
Загальна площа 95 кв.м.
Автономне газове опалення.
Паркомісце для авто та закритим власним двориком.
Перший поверх: вітальня, гостьовий санвузол, кухня-студія 22 кв.м. із виходом у власний двір
Другий поверх: дві окремі кімнати по 14 кв.м., де кожна має вихід на балкони із гарним краєвидом, санвузол та коридор із виходом на горище додатковою площею 27 кв.м.
Закрита територія під постійною фізичною охороною.
Поспішайте - поки є можливість купити таунхаус по переуступці майнових прав без додаткових витрат на оформлення.
Ціна нижче ніж у забудовника.
Ключі в АН - показ у зручний для Вас час
Можливий...
Все коттеджные городки