В оренду пропонується кутове комерційне приміщення площею 91,9 м² у самому центрі активного пішохідного потоку — в комплексі ЖК Варшавський+ на вулиці Всеволода Змієнка, 21. Розташування надзвичайно вигідне: безпосередньо біля ТРЦ «Ретровіль» з боку його головного пішохідного входу та поруч із жвавим двором між заселеними будинками. Приміщення має фасадне розміщення, великі вітрини на два боки та чудову видимість для потенційних клієнтів. Постійний рух людей протягом усього дня гарантує високу прохідність — ідеально для роздрібного магазину, кафе, кав’ярні, шоуруму чи сервісного бізнесу. Передбачено електропотужність 25 кВт.
Пропонується в оренду або на продаж комерційне приміщення площею 60 м², розташоване на другому поверсі окремо стоячої будівлі в густонаселеному мікрорайоні ЖК Варшавський+. Приміщення має вдале розташування — виходить на проїжджу частину з високим автомобільним та пішохідним трафіком, чудово видно з дороги, що забезпечує максимальну впізнаваність вашого бізнесу. Світле, просторе, з великими вікнами. Ідеально підходить для офісу, студії, салону, навчального центру чи іншого виду діяльності. Зручний під’їзд, парковка поруч.
Здається в оренду комерційне приміщення площею 38 м² у новому, активно заселеному житловому комплексі Варшавський 3. Локація має високий потенціал — поруч вже працюють популярні магазини та супермаркет, у пішій доступності знаходиться ТРЦ Retroville. Найближчим часом поруч проходитиме нова дорога, що значно збільшить пішохідний та автомобільний трафік. Це ідеальне місце для відкриття бізнесу, орієнтованого на активний потік клієнтів. Приміщення розташоване у динамічно розвиваючомуся районі з великою кількістю новобудов, що постійно збільшує аудиторію потенційних відвідувачів.
ОРЕНДА ФАСАДНОГО ПРИМІЩЕННЯ | ЖК Варшавський Плюс
просп. Європейського Союзу, 49, Подільський р-н (біля ТРЦ Retroville)
Площа: 62,05 м²
Здається в оренду комерційне фасадне приміщення з якісним авторським ремонтом, що раніше використовувалось як кав’ярня. Вітринні вікна, фасад на жвавий проспект, активний пішохідний та автомобільний трафік.
Фасадне розташування з окремим входом
Площа – 62,05 м²
Ремонт виконано в сучасному стилі — стримана кольорова гама, продумане зонування
Поруч ТРЦ Retroville, супермаркети, житлові комплекси, офісні будівлі
Приміщення підійде для кафе, магазину, шоуруму, салону, студії послуг тощо
Умови:
Здається без обладнання та персоналу, але є можливість придбання —...
Оренда в ЖК Варшавський!
Олександра Олеся 8а.
ЖК Варшавський плюс.
Оренда нежитлового, фасадного, приміщення з терасою на другому поверсі!
Приміщення загальною площею 192м2,(274м²),в ЖК Варшавський плюс.
Вул. Олександра Олеся 8, ЖК Варшавський мікрорайон, Подільський район, Виноградар.
Варшавський плюс.
Приміщення має 2 окремих входи і може похизуватися наявністю великої тераси загальна площа якої становить 120м².
Приміщення дуже світле,( великі панорамні вікна), і маэ функціональне планування - open space.
Висота стелі 3м.
Електропостачання 60 кВт 3 фази, можливо збільшення.
В приміщенні санвузол і вентиляція ,пожежна сигналізація.
Велика безкоштовна парковка!
Будинок зданий та введений в...
Здається в оренду універсальне приміщення вільного призначення площею 100 м² в одному з найактивніших житлових масивів столиці — ЖК Варшавський-3, вул. Олександра Олеся. Локація з високим пішохідним та автомобільним трафіком, щільною житловою забудовою та активним комерційним середовищем. Поруч — ЖК Варшавський+, великий паркінг, зручні під’їзди.
Усі інші комерційні приміщення в окрузі вже здані в оренду та активно працюють, що створює стабільний потік потенційних клієнтів. Приміщення має вільне планування, підійде під будь-який формат бізнесу: магазин, салон, медичний кабінет, кав’ярню, шоурум, офіс, заклад послуг тощо.
Ідеальна пропозиція для тих, хто шукає готове рішення в динамічному ра...
Просторий офіс із панорамними вікнами в самому серці Подільського району!
Характеристики приміщення:
Локація: Подільський район
Площа: 520 м
Офіс розташований на другому поверсі окремо стоячої будівлі. Приміщення має вільне планування, що дозволяє максимально адаптувати простір під потреби вашого бізнесу. Великі панорамні вікна забезпечують чудове природне освітлення і відкривають вид на місто.
Основні переваги:
- Готовність до роботи: офіс вже відремонтований і не вимагає додаткових вкладень.
- Економія простору: за додаткову оплату можна орендувати підвальне приміщення аналогічної площі, яке може використовуватися як склад або архів.
- Затишна атмосфера: завдяки другому поверху ви...
Аренда коммерческого помещения на Василя Порика -13В
Предлагается к аренде помещение в отдельностоящеем трехэтажном здании.
Помещение расположено на втором этаже.
Выполнен качественный ремонт, все коммуникации подключены и функционируют. В помещении предусмотрены два санузла. Есть отдельный вход, удобный подъезд и своя личная парковка.
Помещение идеально подойдет для размещения офисов, школы, детских кружков итд
Рядом ТРЦ Ретровиль. Проходное место.
Звоните для получения подробной информации
Нежитлове приміщення в ЖК Варшавський 2, буд. 11.2, вул. Кристерів 14В, фасад. Загальна площа 80 кв.м. Приміщення підходить під будь-який вид діяльності. Є можливість фасадноі вивіски. Обговорюються канікули на ремонт.
Комерційне приміщення розташоване на 1 поверсі нового та сучасного ЖК Варшавський 2, номер №14, загальна площа — 77м2
Вхід здійснюється з фасаду будинка
Приміщення ідеально підходить для спортивного залу, офісу, комп'ютерного кафе, магазину, складу, майстерні або інших комерційних цілей.
Зручне розташування, у комплексі активно розвинена інфраструктура, хороша прохідність. Поруч велий ТРЦ Ретровіль
Власна котельня у будинку.
Всі підготовчі роботи зроблені, можна заходити на ремонт.
Є ремонтні канікули ( 2 місяці)
Пишіть, телефонуйте для уточнення всіх деталей
Загальна площа приміщення становить 180 м².
У 2018 році було проведено повну реконструкцію.
Особливості офісу:
• Дизайн та планування: Простір виконано у форматі open space з високими стелями та внутрішніми балконами. Збережено та відреставровано оригінальну ліпнину, поєднану з сучасними матеріалами та рішеннями.
• Функціональні зони: Офіс оснащений зручними місцями для переговорів, включаючи криту веранду та внутрішній дворик, що створюють атмосферу домашнього затишку.
• Технологічні рішення: Використано інноваційні матеріали та приховані розсувні конструкції, які дозволяють трансформувати простір під різні потреби.
RR9 4 4
Нежитлове приміщення в ЖК Варшавський 2, буд. 10.3. Фасад. Окремий вхід. Перший поверх, окремий фасадний вхід. Площа 130 кв.м. Три великих вікна виходять у двір, два - на фасад будинку. Приміщення підходить під будь-який вид діяльності. Є можливість фасадноі вивіски. Обговорюються канікули на ремонт.
Оренда комерційного приміщення 135 м² — Київ, ЖК Варшавський, вул. Олеся Олеся, 2А
Площа: 135 м²
Поверх: 1-й (фасад)
Суперфасад 35 м на три сторони — чудова видимість і рекламний потенціал
Панорамні вікна — багато природного світла
Окремий вхід
Розташування напроти входу/виходу з паркінгу на 600 авто — постійний потік потенційних клієнтів
Інтенсивний трафік — поруч EVA, фітнес, кав’ярні, магазини
Ідеально для: магазину, кафе, офісу, медичного чи косметологічного центру...
A19633
Здається в оренду фасадне комерційне приміщення, Київ, ЖК Варшавський 2
Адреса: вул. Родини Крістерів, 14В
Площа на вибір: 207 м²
Перший поверх
Супер фасад на 3 сторони!
Переваги:
Велика площа для розміщення реклами — чудова візуалізація з трьох боків
Панорамні вікна — максимум світла та видимості для клієнтів
Ідеально під будь-який вид бізнесу: магазин, шоурум, офіс, медичний центр, кав’ярню тощо
Прохідне місце, поруч Мі Маркет та інші активні комерційні точки
Площа на вибір: 207 м² або 131 м² та 76 м²
A19613
Здається в оренду фасадне комерційне приміщення, Київ, ЖК Варшавський 2
Адреса: вул. Родини Крістерів, 14В
Площа на вибір: 131 м²
Перший поверх
Супер фасад на 3 сторони!
Переваги:
Велика площа для розміщення реклами — чудова візуалізація з трьох боків
Панорамні вікна — максимум світла та видимості для клієнтів
Ідеально під будь-який вид бізнесу: магазин, шоурум, офіс, медичний центр, кав’ярню тощо
Прохідне місце, поруч Мі Маркет та інші активні комерційні точки
Площа на вибір: 131 м² та 76 м²
A19638
Здається в оренду фасадне комерційне приміщення, Київ, ЖК Варшавський 2
Адреса: вул. Родини Крістерів, 14В
Площа на вибір:76 м²
Перший поверх
Супер фасад на 3 сторони!
Переваги:
Велика площа для розміщення реклами — чудова візуалізація з трьох боків
Панорамні вікна — максимум світла та видимості для клієнтів
Ідеально під будь-який вид бізнесу: магазин, шоурум, офіс, медичний центр, кав’ярню тощо
Прохідне місце, поруч Мі Маркет та інші активні комерційні точки
Площа на вибір:76 м² та131 м²
A19641
КРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ !ВИГІДНО! Нежитлове приміщення, 5 кімн., 2-й поверх, площа: 116,1 кв.м; оренда комерційного приміщення з якісним ремонтом, загальною площею – 116,1 кв.м, у Подільському районі, з окремим фасадним входом, на другому поверсі. Це приміщення підійде для ведення власного бізнесу салон краси, медичний центр, офіси, шоуруму, навчальних закладів, б'юті сфера, масажний салон, лабораторій,магазин, нотаріальну контору, салон краси, медустанови. будь-який бізнес
Розділено на кабінети, кухню, комору та санвузол. Приміщення вільного призначення
Рядом ЖК «Варшавський плюс» Розвинена інфраструктура району, магазини, супермаркети, банки
ДУЖЕ ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ!
Скористайтеся можливістю...
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН