1
5 500 $/мес
13
$/м²
Передова ул., 1
помещение свободного назначения, помещение для оказания услуг, офисное помещение, банковское помещение
435 м²
1 нед. назад
10 мес. назад
36 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
В довготривалу оренду здається 3 поверхи під офіси з новим ремонтом.
Локація Голосіївський район вул. Передова, 3, Столичне Шоссе.
Фасад Старообухівської траси.
Рік будівництва: 2[телефон скрыт]
Загальна площя: 434.7 м2. Приміщення складається з 3 поверхів + підвал.
1 этаж:
122 м2 - холл (рецепція), кабінети, кімната для збереження речей, санвузли
2 этаж:
112 м 2 - зона відпочинку, кабінети, кухня, санвузли
3 этаж:
Висота стелі: 2,7 - 3 м
В приміщені зроблений якісний ремонт.
Фактична кількість кВт: ориентовно 45-70
Количество кВт по договору: 25
Від підстанції проведено кабель на 100 кВт.
Опалення: газовий котел в підвальному приміщені.
Собственная скважина
Канализація: 3 септика
Будівля гарно проглядається з дороги, зручна розв'язка. Поряд столичний найбільший АВТО ринок України. неподалік є кафе, торгові павільйони .
#A18943
Фасад Старообухівської траси.
Рік будівництва: 2[телефон скрыт]
1 этаж:
2 этаж:
112 м 2 - зона відпочинку, кабінети, кухня, санвузли
3 этаж:
Висота стелі: 2,7 - 3 м
В приміщені зроблений якісний ремонт.
Фактична кількість кВт: ориентовно 45-70
Количество кВт по договору: 25
Від підстанції проведено кабель на 100 кВт.
Опалення: газовий котел в підвальному приміщені.
Собственная скважина
Канализація: 3 септика
#A18943
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Банковское помещение, Офисное помещение, Помещение для оказания услуг, Помещение свободного назначения. Объект на 1 этаже, В здании 5 этажей. Комиссия за услуги 50 %
История изменения цены
| 12.08.2025 | - 1 025 $ | 5 500 $ |
| 11.07.2025 | 6 525 $ |