5 060 $/мес
23
$/м²
офисное помещение
220 м²
3 нед. назад
7 мес. назад
12 (сегодня 1,
вчера 0)
Описание
Просторий офіс у бізнес-центрі Нікольський ваш ключ до успіху!
Характеристики офісу:
Адреса: вул. Кирилівська 15/1
Площа: 220 м
Офіс розміщено на 3-му поверсі сучасного бізнес-центру. Він оснащений великим ліфтовим холом та двома зручними санвузлами. Просторий хол можна використовувати для розміщення шафи-купе або кладової.
Умови оренди:
- Орендна ставка: 18.4дол за м
- Додатково: 1,5 на експлуатаційні послуги комунальні платежі
Основні переваги:
- Ремонт: офіс з уже готовим ремонтом, що зекономить ваш час і кошти на облаштування.
- Локація: Подільський район, одне з ключових ділових місць столиці, забезпечує легкий доступ до всієї міської інфраструктури.
- Офіс в окремій будівлі, що гарантує спокійне та продуктивне робоче середовище.
Інфраструктура:
Бізнес-центр Нікольський знаходиться у районі з розвиненою інфраструктурою, що включає ділові об'єкти, ресторани, кафе та транспортні вузли, що створює ідеальні умови для ділового життя.
Не упустіть можливість орендувати функціональний офіс на вигідних умовах!
Запрошуємо вас на перегляд, щоб дослідити всі переваги особисто!
#RR2567
Характеристики офісу:
Адреса: вул. Кирилівська 15/1
Площа: 220 м
Умови оренди:
- Орендна ставка: 18.4дол за м
#RR2567
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Класс B, Офисный центр, Офисное помещение. Объект на 3 этаже, В здании 10 этажей. Помещение свободной планировки. Комиссия за услуги 50 %
История изменения цены
| 24.04.2026 | + 1 010 $ | 5 060 $ |
| 29.09.2025 | 4 050 $ |