1 800 $/мес
14
$/м²
офисное помещение
125 м²
4 дня назад
3 мес. назад
31 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
Оренда офіс, Печерський район, вул. Богомольця 5, Липки, Центр
Пропонується в оренду просторий та функціональний офіс у престижному Печерському районі Києва
Світло не вимикають!
Характеристики:
• Загальна площа — 125 м²
• Планування: open space 55 м², 4 окремі кабінети
• Зона ресепшену
• Санвузол
• 2 окремі входи, що зручно для бізнесу з клієнтським потоком
Додатково:
• Є можливість оренди більшої площі — 220 м²
• Вартість оренди 220 м² — 2 600 $/місяць
Ідеально підходить для офісу компанії, клініки, шоуруму або представництва.
Телефонуйте для перегляду.
Світло не вимикають!
Характеристики:
• Загальна площа — 125 м²
• Планування: open space 55 м², 4 окремі кабінети
• Зона ресепшену
• Санвузол
Додатково:
• Є можливість оренди більшої площі — 220 м²
• Вартість оренди 220 м² — 2 600 $/місяць
Телефонуйте для перегляду.
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Часть здания, Офисное помещение. Без комиссии
История изменения цены
| 28.04.2026 | + 150 $ | 1 800 $ |
| 25.01.2026 | 1 650 $ |