1
40 000 грн/мес
140
грн/м²
Глубочицкая ул., 32-В
помещение свободного назначения, помещение для оказания услуг, офисное помещение
285 м²
Новобудова
2013 год постройки
сегодня
3 мес. назад
41 (сегодня 0,
вчера 2)
Описание
Офіс, який працює завжди ! Стильний, теплий, зручний, безпечний
Промисловий Генератор . Доступ до офісу 24/7. Фіксація ціни на 2 роки.
285 м² ЖК «Покровський Посад», вул. Глибочицька 32В —
ідеальне рішення для компанії, яка цінує комфорт і безперебійну роботу.
Переваги:
• Окремий нежитловий фонд, 2-й поверх
• Офіс повністю облаштований меблями . Є кухня (меблі, мікрохвильова піч, посудомийка, холодильник, кавомашина і т.п.)
• 2 сан. вузли.
• 10 окремих кабінетів, мітинг рум
• 10 хвилин до метро Контрактова та Лук’янівська
• Повна енергонезалежність: промисловий Генератор до 25 кВт — працює ліфт, світло, опалення, вода, інтернет
• Закрита територія, 24/7 охорона. Вхід виключно по перепусткам.
• Безкоштовна парковка + підземний паркінг/укриття
• Доступна оренда підземного подвійного боксу на 2 авто
285 м² ЖК «Покровський Посад», вул. Глибочицька 32В —
Переваги:
• Окремий нежитловий фонд, 2-й поверх
• 2 сан. вузли.
• 10 окремих кабінетів, мітинг рум
• 10 хвилин до метро Контрактова та Лук’янівська
• Безкоштовна парковка + підземний паркінг/укриття
• Доступна оренда підземного подвійного боксу на 2 авто
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Класс A, Помещение в офисном центре, Офисное помещение, Помещение для оказания услуг, Помещение свободного назначения. Объект на 2 этаже, В здании 23 этажа. Здание построено в 2013 году. В помещении 6 комнат или больше. Комиссия за услуги 50 %

Шеремета Оксана
Риелтор
| Активных объявлений | 4 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 1192 |
| Последний визит на сайт | сегодня |
Рекомендовать
История изменения цены
| 30.03.2026 | - 34 999 грн | 40 000 грн |
| 03.02.2026 | 74 999 грн |