27 800 $/мес
18
$/м²
помещение свободного назначения, помещение для оказания услуг, офисное помещение, банковское помещение
1543 м²
сегодня
2 мес. назад
13 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
В оренду пропонується окрема будівля, у Печерському районі (Царське село) Будівля фасадна, знаходиться на перехресті вулиць Старонаводницька та Добровольчих батальйонів. Сусіди – офіси найбільших компаній, дипломатичні представництва, резиденції послів, бізнес-центр.
Земельна ділянка площею 9 сотів. - у власності.
Поверхів: 4 (є заглиблене в землю приміщення, що підходить під укриття).
Площа: 1543 м2
2 незалежних входи, є можливість розділити потоки відвідувачів і співробітників (важливо для посольств)
Паркування: гараж на 4-6 авто + 1 паркомісце на території + 12 паркомісць за територією будинку
Електропостачання: міська мережа - 100 кВт, дизель-генератор - 15 кВт
Опалення: власна газова котельня (2 котли по 56 кВт) - в будинку завжди тепло
Кондиціювання: всі приміщення обладнані кондиціонерами (спліт-система)
Орендна плата: 18 дол/м2 на місяць без ПДВ та комунальних.
Земельна ділянка площею 9 сотів. - у власності.
Площа: 1543 м2
Орендна плата: 18 дол/м2 на місяць без ПДВ та комунальних.
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Отдельно стоящее здание, Банковское помещение, Офисное помещение, Помещение для оказания услуг, Помещение свободного назначения. В здании 4 этажа. Без комиссии
История изменения цены
| 13.03.2026 | + 4 000 $ | 27 800 $ |
| 13.03.2026 | 23 800 $ |