59 000 грн/мес
1 101  грн/м²
торговое помещение
53.6 м²
1973 год постройки
1 нед. назад
2 мес. назад
45 (сегодня 0, вчера 0)
Описание
Оренда торгового приміщення 53, 6 м² з ремонтом, метро Оболонь.
Світле та просторе приміщення з окремим фасадним входом, що добре проглядається з дороги.
Розташоване на проспекті з дуже активним пішохідним трафіком, оскільки поруч знаходяться
станція метро «Оболонь» та ТРЦ «Dream Town».
Приміщення розташоване за адресою: м. Київ, проспект Оболонський, будинок 12.
Загальна площа 53, 6 м². Знаходиться на 1-му поверсі 9-поверхового житлового будинку.
Приміщення на два кабінети. Раніше здавалося в оренду під студію манікюру. З квітня в приміщення вже можна заїжджати.
Також є окремо приміщення під кухню та один санвузол. Меблі, що на фото, за домовленістю. Опалення централізоване.
Приміщення ідеально підходить під салон краси та будь-які інші заклади, яким потрібна кабінетна система, оскільки воно обладнане всім необхідним: кондиціонерами в кожному приміщенні, решітками, охоронною та протипожежною сигналізацією.
Також розглядаємо довгострокову оренду й інші варіанти, що передбачають проведення специфічного ремонту.
Поруч зупинка громадського транспорту та метро «Оболонь».
Без комісії. Пряма оренда, без додаткових витрат.
Готові до співпраці з рієлторами: комісія 50% від вартості місячної оренди.
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Помещение в жилом здании, Торговое помещение. Объект на 1 этаже, В здании 9 этажей. Есть электричество. Есть холодная вода. Есть отопление. Есть санузел. Проведены. Здание построено в 1973 году. Рядом есть остановки, супермаркет, отделение банка. Без комиссии