21 000 грн/мес
183
грн/м²
Харьковское шоссе, 201-203
БЕЗ КОМИССИИ
Новая Дарница
офисное помещение
115 м²
сегодня
1 мес. назад
25 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
Вашій увазі пропонується для оренди нежитлове офісне приміщення загальною площею 115 кв.м
МЕТРО БОРИСПІЛЬСЬКА БЕЗ КОМІСІЇ
Яке знаходиться на 18 поверсі 19 поверхового бізнес центру.
За адресою Харківське шосе 201-203 2А.
Балкончик
Два санвузли
Кухня
Простора вхідна група з відеодомофоном (можна також використовуваті як приймальню)
Три окремі непрохідні кімнати
В кожній кімнаті є кондиціонер та електричний промисловий обігрівач
Сигналізація з датчиками руху
Під комерцію. Офіс тощо.
Гарна вхідна група. Охорона. Пропускна система.
Чудовий вид та місцерозташування.
До метро бориспільська 1 хв пішки.
Без меблів готовий до перегляду в будь який зручний час.
Маємо відеоогляд
Є можливість розглянути офіс 296 м2 на 13му прверсі
Агенція нерухомості 'ProДім'
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло за адекватною ціною.
Підтримка на всіх етапах угоди.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!
Без комісії!!
МЕТРО БОРИСПІЛЬСЬКА БЕЗ КОМІСІЇ
Яке знаходиться на 18 поверсі 19 поверхового бізнес центру.
За адресою Харківське шосе 201-203 2А.
Під комерцію. Офіс тощо.
Гарна вхідна група. Охорона. Пропускна система.
Чудовий вид та місцерозташування.
До метро бориспільська 1 хв пішки.
Без меблів готовий до перегляду в будь який зручний час.
Маємо відеоогляд
Є можливість розглянути офіс 296 м2 на 13му прверсі
Агенція нерухомості 'ProДім'
Підтримка на всіх етапах угоди.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!
Без комісії!!
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Класс B, Помещение в офисном центре, Офисное помещение. Объект на 18 этаже, В здании 19 этажей. В помещении 4 комнаты. Без комиссии
История изменения цены
| 15.04.2026 | - 3 000 грн | 21 000 грн |
| 03.04.2026 | - 4 750 грн | 24 000 грн |
| 20.03.2026 | 28 750 грн |