15 772 $/мес
37
$/м²
Комиссия 50%
Площадь Независимости
Старый Киев
Михайловская площадь
Майдан Независимости
Владимирская Горка
офисное помещение
424 м²
2 дня назад
1 мес. назад
1 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
Оренда офісу 424 кв.м. розташованого на 2-му поверсі бізнес-центру «Михайлівська, 7».
Орендна ставка – 27 $/кв.м. без ПДВ,
Додатково сплачуються комунальні послуги та обслуговування – 7 $/кв.м. без ПДВ.
Бізнес-центр має зручне розташування всього в 200 м від Хрещатика, що забезпечує легкий доступ до основних адміністративних, ділових та комерційних об'єктів столиці. Додатково є можливість орендувати окрему переговорну залу на першому поверсі.
Будівля оснащена сучасними інженерно-технічними системами, зокрема вентиляцією та кондиціонуванням з можливістю індивідуального регулювання інтенсивності та температури, системами пожежогасіння, оповіщення, сплінкерним видаленням диму, а також відеоспостереженням та охоронною сигналізацією.
A14246
Орендна ставка – 27 $/кв.м. без ПДВ,
A14246
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Помещение в офисном центре, Офисное помещение. Объект на 2 этаже, В здании 5 этажей. Комиссия за услуги 50 %
История изменения цены
| 15.05.2026 | - 1 528 $ | 15 772 $ |
| 26.03.2026 | 17 300 $ |