6 900 грн/мес
300
грн/м²
офисное помещение
23 м²
6 дней назад
1 мес. назад
7 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
Оренда офісу 18-23 м², вул. Бучми, 5, Березняки.
Здам офіс, оренда 18-23 м², Дніпровський район, Березняки.
• Офіс 23 м², 1 кабінет, переговорна кімната
• Офісний ремонт, інтернет, кондиціонери
• Вільні площі: 14 м3, 18 м2, 23 м2, 32м2, 40 м2
• Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона
• Відмінна транспортна розв'язка, метро «Лівобережна» 10 хв.
• Орендна ставка 300 грн/м2, здає юридична особа без ПДВ
Ціна 6900 грн.
Здам офіс, оренда 18-23 м², Дніпровський район, Березняки.
• Офіс 23 м², 1 кабінет, переговорна кімната
• Офісний ремонт, інтернет, кондиціонери
• Вільні площі: 14 м3, 18 м2, 23 м2, 32м2, 40 м2
• Фасадний вхід, відеоспостереження, охорона
• Орендна ставка 300 грн/м2, здає юридична особа без ПДВ
Ціна 6900 грн.
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Помещение в офисном центре, Офисное помещение. Объект на 4 этаже, В здании 5 этажей. В помещении 1 комната. Комиссия за услуги 50 %

Казанцева Анастасія
Риелтор
| Активных объявлений | 21 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 0 |
| Последний визит на сайт | 6 дней назад |