2
106 600 грн/мес
650
грн/м²
помещение свободного назначения
164 м²
2011 год постройки
4 дня назад
1 мес. назад
32 (сегодня 0,
вчера 1)
Описание
Оренда фасадного приміщення 164 м², м. Осокорки
Пропонується в оренду комерційне приміщення площею 164 м² на 1-му поверсі з окремим входом.
Адреса: вул. Дніпровська Набережна, 26Г, Дарницький район
Метро: Осокорки
Основні характеристики:
1-й поверх, нежитловий фонд
2 окремі вхідні групи
фасадні вікна
висота стелі — понад 3,5 м
підлога — плитка
багато природного світла
Планування:
окремі кабінети
технічні приміщення
кухня
2 санвузли
Комунікації:
електропотужність — 30 кВт
Раніше використовувалось під стоматологічну клініку — ідеально підійде під медицину, салон, офіс, навчальний центр або інший бізнес.
Орендна ставка: 650 грн/м², додатково комунальні платежі!
Адреса: вул. Дніпровська Набережна, 26Г, Дарницький район
Метро: Осокорки
Основні характеристики:
1-й поверх, нежитловий фонд
2 окремі вхідні групи
фасадні вікна
висота стелі — понад 3,5 м
підлога — плитка
багато природного світла
Планування:
окремі кабінети
технічні приміщення
кухня
2 санвузли
Комунікації:
електропотужність — 30 кВт
Орендна ставка: 650 грн/м², додатково комунальні платежі!
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Класс B, Отдельно стоящее здание, Помещение свободного назначения. Объект на 1 этаже, В здании 24 этажа. Здание построено в 2011 году. В помещении 6 комнат или больше. Без комиссии
История изменения цены
| 08.04.2026 | - 43 400 грн | 106 600 грн |
| 08.04.2026 | 150 000 грн |