550 000 $
1 833  $/м²
офисное помещение
300 м²
2012 год постройки
4 дня назад
2 мес. назад
23 (сегодня 0, вчера 0)
Описание
Продаж офісу 300 м² у БЦ "Олімпійський"
Пропонується на продаж просторий офіс на 22-му поверсі престижного Бізнес-центру "Олімпійський", розташованого за адресою вул. Велика Васильківська, 72. Всього 2 хвилини пішки до м. Олімпійська!

Основні характеристики:
Площа: 300 м²

Планування:
2 великі open space
4 кабінети
хол ресепшен
Переговорна кімната
Кухня
3 санвузли

Скляні перегородки
Паркінг: 3-х рівневий паркінг у комплексі

Інфраструктура:
Відділення банків та банкомати
Відділення Нової Пошти
Хімчистка
Салон краси
️ Кафе та ресторани
Фітнес-клуб

Вигідна інвестиція у комерційну нерухомість!
Зв’яжіться з нами для отримання детальної інформації та організації перегляду!

Загальна ціна: $ 550 000
Метро Олімпійська 2 хвилини пішки.
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Класс B, Офисный центр, Готовое здание, Офисное помещение. Объект на 19 этаже, В здании 30 этажей. Здание построено в 2012 году. Безбарьерность: пандус. Без комиссии
Office Finder
Верифицированный профиль
15
Лет опыта
3
Года на сайте
Активных объявлений 66
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 8870
Последний визит на сайт 3 дня назад
Рекомендовать
Адрес
Ваша жалоба принята!
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность