3 350 000 $
209  $/м²
офисное помещение
16000 м²
1976 год постройки
1 мес. назад
2 мес. назад
18 (сегодня 0, вчера 0)
Описание
Пропонується до продажу інвестиційний об’єкт — діючий бізнес-центр із орендарями та стабільним грошовим потоком.

Будівля має 3 поверхи із загальною площею 1600 м². Усі приміщення заповнені орендарями, що забезпечує постійний дохід та дозволяє розглядати об’єкт як готовий орендний бізнес без необхідності додаткових вкладень.

Якорними орендарями є супермаркет «Пчілка», який розташований на першому поверсі, а також кав’ярня з постійним потоком відвідувачів. Інші поверхи займають комерційні приміщення, що використовуються під офіси та різні види послуг. Усі площі функціонують та приносять стабільний орендний дохід.

Перевагами об’єкта є вигідне розташування з хорошою прохідністю, сформований пул орендарів та диверсифікація комерційних площ. Бізнес-центр має високий інвестиційний потенціал і підходить для інвестора, який шукає надійний актив із пасивним доходом та можливістю довгострокового зростання вартості.

24 офіси на 2 та 3 поверсі. 2-кімнатні та 1-кімнатні. У кожному офісі є свій санвузел. На першому поверсі магазин Пчілка та кавярня.
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Класс A, Отдельно стоящее здание, Готовое здание, Офисное помещение. Объект на 1, 2, 3 этажах, В здании 9 этажей. Здание построено в 1976 году. В помещении 6 комнат или больше. Безбарьерность: пандус, вход в дом на уровне земли. Комиссия за услуги 3 %
My Space
Верифицированный профиль
4
Года опыта
11
Месяцев на сайте
Активных объявлений 8