402 000 $
3 295  $/м²
помещение для оказания услуг
122 м²
2 мес. назад
2 мес. назад
3 (сегодня 0, вчера 0)
Описание
Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення площею 122m2 у престижному та інноваційному ЖК Unit Home серці сучасного технологічного району Києва.

Основні характеристики приміщення:
Площа: 122m2 ідеальна для магазину, кафе, офісу, шоуруму, аптеки, сервісного центру або салону.
Фасадне розташування максимальна видимість, стабільний потік потенційних клієнтів.
Окремий вхід повна автономність і зручність для відвідувачів.
Без ремонту можна створити простір під власний бізнес, продумати дизайн і планування з нуля.
Можна заходити на ремонт одразу документи та доступність дозволяють стартувати без затримок.
Потужність електрики 28 кВт достатньо для будь-якого типу бізнесу, у т.ч. харчові або технічні формати.
Висота стелі 4.48 метри створює відчуття простору, підходить для високих вітрин, антресолей, великих інтер’єрних рішень.

Переваги комплексу:
Серце інноваційного району [ссылка скрыта] постійний потік резидентів IT-кластеру, студентів, підприємців та працівників офісів. Висока концентрація бізнесу навколо офіси, стартапи, коворкінги, освітні центри постійний платоспроможний трафік. Закриті, доглянуті двори та якісна інфраструктура комфортне середовище для мешканців і гостей. Транспортна доступність зручні маршрути, близькість метро та ключових транспортних артерій.

Чому вигідно купити це приміщення?
Підходить як для власного бізнесу, так і для інвестиції.

У Unit Home комерційні площі мають стабільний попит серед орендарів.