918 460 $
3 795  $/м²
 Кадастровый номер верифицирован Комиссия 3% Печерская Нижний Печерск КНУКиМ ЖК Панорама на Печерске
помещение свободного назначения
242 м²
2013 год постройки
1 мес. назад
1 мес. назад
2 (сегодня 0, вчера 1)
Описание
Продаж нежитлового приміщення в ЖК Resident Concept House Пропонується комерційне приміщення у престижному житловому комплексі Resident Concept House, що розташований за адресою: вул. Володимирська, 86А. Характеристики: Площа: 241,7 м² Поверх: 3/17 Це приміщення — ідеальний вибір для бізнесу, який цінує статус, комфорт та сучасні рішення. Комплекс вирізняється преміальною архітектурою, продуманою концепцією та розташуванням у самому серці Києва. Переваги: Розташування у одному з найстильніших ЖК столиці Приміщення з великим потенціалом планування Підійде під будь-який вид діяльності: офіс, шоурум, салон, медичний чи освітній простір Престижна адреса, що підкреслить високий статус вашої компанії Це унікальна можливість створити сучасний та представницький простір для вашого бізнесу в одному з найкращих комплексів Києва.

Артикул: #A24669
Детали
Объект коммерческой недвижимости, Помещение в жилом здании, Готовое здание, Помещение свободного назначения. Объект на 3 этаже, В здании 27 этажей. Есть электричество. Здание построено в 2013 году. Рядом есть супермаркет, кафе, ресторан. Комиссия за услуги 3 %
THE Capital
Верифицированный профиль
3
Года опыта
2
Года на сайте
Активных объявлений 914
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 63
Последний визит на сайт сегодня
Рекомендовать
Адрес
Киев, Евгения Коновальца ул. (Щорса), 44-А, Печерский р-н
Кадастровый номер 8000000000:72:147:****  верифицировано через реестр