Продам земельну ділянку в тихому та спокійному місці по вулиці Аграрна 58 (Юрія Іллєнка), 10км від центра м. Дніпро, Центральна частина селища Шевченко.
Площа ділянки 8 сот., призначення: 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Приватна власність, внесена до реєстру.
На ділянці збудовано фундамент та цокольний поверх площею 150 кв.м., та є повна проектна документація на 2-поверховий житловий будинок.
Ділянка розташована на асфальтованій вулиці, поруч заселені житлові будинки. Електрика, газ, водопостачання на межі ділянки.
Поряд є магазин, гімназія, дитячий садочок та НРЦ "Горлиця". Не далеко річка Самар.
Продаж земельної ділянки з початком нового будинку
Місто Дніпро, Рибальське
Гарна та затишна ділянка для будівництва вашого майбутнього дому
Поруч є все необхідне для комфортного життя: школа, магазин, садочок. Тихе та зручне місце для сім’ї ✨
#Дніпро #Рибальське #ПродажДілянки #БудинокМрії #НерухомістьДніпро
Игрень-Одинковка. Ул. Сержанта Литвищенко. Продам участок 10 соток ( 20 х48 м)- есть приватизация и кадастровый номер. Участок ровный , правильной формы. По улице -газ, свет , вода. Улица асфальтированная, рядом транспорт, школа, детский сад, магазины. Экологически чистый район, рядом Самара, пляж, лодочная станция… Цена 14000 у.е. Пожалуйста, все вопросы по телефону.
Продаж делянки
Продаж делянки 8 соток
Лівий берег, Богуславський провулок
Площа — 8 соток
Гарне місце для будівництва будинку
Зручний заїзд
Тиха та затишна локація
Ціна — 12 000$
#продажділянки #ділянкадніпро #лівийберег #нерухомістьдніпро #землядніпро
Продам земельну ділянку в Самарівці (м. Дніпро), розташована по вул. Єсєніна (Індустріальний р-н).
для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
вулиця забудована, гідні сусіди
по вулиці є газ, електрика
площа 0, 067 га.
Приватизація + кадастр
Ціна 7 000$
Продам ділянку в Олександрівці по вул.Вавілова. Ділянка 10,56сот, розмір 18,48*57,19м, під житлову забудову. Біля ділянки проходить електрика, газ, централізована вода
Продам земельну ділянку загальною площею 5,13 соток
с. Самаровка, Слобожанська селещна Рада, Дніпровський район, Садове товариство " Весна-100", ділянка № 47,
Кадастровий номер 1221455800:01:098:0100
Цілове призначення земельної ділянки: 01.05.- для індивідуального садівництва.
СТ " Весна -100" має огорожену теріторію з контрольованим доступом, охорона. Вивіз сміття. Дорога: асфальт, насипь отсев. Друга лінія до води.
Ділянка прямокутної форми, з ледь помітним ухилом в бік річки Кільчень. Високий берег. До річки 5 хвилин пішки. На ділянці розташована невелика споруда (сарайчик) для садових інструмкнтів. Є світло, поливна вода, стара свердловина з питною водою. Ділянка має металеву о...
Продам участок с супер локацией в одном из востребованных и спокойных районов левого берега
В Садовом товариществе Авиатор
Напротив комплекс Золотые Ключи
Рядом смт Слобожанское /Парк Дружбы /г Подгородное
Метро , Эпицентр
Участок ОП -8 соток
Ровный, прямой, прямоугольной формы , приватизирован с кадастровым номером
По всему периметру огражден забором
На участке есть небольшой дачный домик и летний туалет
Скважина 20 м с хорошей питьевой водой , фруктовые деревья, заведено электричество
Много места под сад / огород
Садовое товарищество Авиатор одно из лучших в этой локации
Практически все заселено
Многие соседи живут на постоянной основе
Отличные подъездные пути с нескольких локаций...
Приватизированный участок 6,3 сот ул. Бердянская, 22
Ровная прямоугольная форма
Под коммерческую деятельность
От центра 5 минут
Рядом трамвайная остановка
Можно под магазин, аптеку, СТО, автомойку, офисное здание
Скачати всі фото архівом download
Продам участок 2 гектара в Днепровском районе, Слобожанская сельрада, расположен за Лесопарком Дружбы народов, 600 м от пр. Слобожанского.
С/Х назначение, можно рассмотреть под строительство, участок ровный, правильной формы.
2 гек- 1221 4558 00 : 01 : 102 : 0040 - с /х
Продаётся участок 17 соток в Александровке (район новой коттеджной застройки)
Предлагается к продаже ровный земельный участок площадью 25 соток в одном из самых привлекательных районов поселка Александровка — современной коттеджной застройке, сформированной в начале 2000-х годов.
Локация — идеальный баланс уюта и доступности
Участок расположен в тихом, обжитом районе с красивыми современными домами. Удобный заезд: сначала по трассе, затем — по качественной асфальтированной дороге прямо к участку.
Идеален под строительство дома
Ровная форма участка позволяет легко реализовать любой архитектурный проект — от классического особняка до современного дома с террасами и зоной отдыха.
⚡ Коммуникац...
Продам просто дивовижну ділянку площею 100сот. в Придніпровську, має свій берег річки Самара, своє зарибнене озеро і знаходиться серед листв'яного лісу (хвойний в 0.5 км). На території є двоповерхова будівля 150м.кв в стані після будівельників, одноповерхова будівля технічного призначення (сарай) в які заведено 220В.Зроблена своя свердловина.
Територія цілком підійде для організації відпочинку як на озері, так і на річці. З огляду на те, що берег річки виходить на широку затоку, є можливость для розвитку вітрильного спорту і сімейного відпочинку на каяках і сапах. Зарибнене озеро (рибалка і приготування риби) дозволить відразу мати оборотні кошти для розвитку цього бізнесу.
Не пропустіть сві...
Продам земельну ділянку м. Дніпро, Лівий берег, ж/м Ігрень, вул. Андрія Сахарова.
Площа 10 соток, правильної прямокутної форми, для будівництва житлового будинку.
Район з новобудовами, гарні сусіди, чисте повітря, неподалік міська інфраструктура, ріска.
Ділянка приватизована. Документи готові до продажу.
Продам приватизовану ділянку з кадастровим номером в селищі Обухівка, садове товариство "Сфера-2"
Ділянка знаходиться в "Дніпровсько-Орільському" природному заповіднику, тому тут можна побачити безліч цікавих тварин
Площа ділянки 6 соток, рівна
Кадастровий номер 1221455400:01:014:0587
3 хвилини до лісу, 5 хвилин до річки Оріль, шикарне місце для дачі
Поряд багато баз відпочинку
Спокій та чисте повітря не зможе порівнятися з міською метушнею
Ціна 4 500$ з торгом
Продам ділянку смт Слобожанське ( Ювілейне) кооперативАнтей, навпроти Метро вул. Сиренева,16
Ділянка 12 соток, розмір 23 м фасад на 52 м, приватизована, асфальтована дорога.
Усі комунікації: світло, вода, центральна каналізація, газ.
Ділянка загороджена. Закрите селище. Охорона.
Без комиссии для покупателя!
Приватизированный участок под застройку, правильной формы, с кадастровым номером
Расположен в тихом и перспективном районе Подгороднего, всего в 100 метрах от маршрутки — удобно для жизни и без авто
Газ — на соседней улице, электричество рядом.
В непосредственной близости — отель SunRay и жилые новостройки, район активно развивается, идеально как для проживания, так и для инвестиции.
Преимущества:
Приватизированная земля с полным пакетом документов
Удобная форма участка — легко планировать строительство
Рядом транспорт, хорошие подъездные пути
Перспективная локация — район застраивается
Цена — адекватная, документы готовы. Звоните, пишите — покажу в уд...
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН