Фильтры
Продажа квартир в Днепре
537 объявлений
- наибольшая площадь
537 объявлений
- наибольшая площадь

490 000 $
2 753 $/м²
Набережная ул., 49-А
3 комнаты
178 / 80 / 16 м²
этаж 4 из 6
2015 год постройки
сегодня
Ексклюзивна квартира 178 м² з панорамним видом на Дніпро.
ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ - ЗА ТЕЛЕФОНОМ.
ОРГАНІЗУЄМО ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЕРЕГЛЯД КВАРТИРИ.
ДОДАТКОВІ ФОТО ТА ВІДЕО ДОСТУПНІ ЗА ЗАПИТОМ.
ЦЮ КВАРТИРУ КРАЩЕ ПОБАЧИТИ НАЖИВО - ФОТОГРАФІЇ НЕ ПЕРЕДАЮТЬ УСІЇ АТМОСФЕРИ, КОМФОРТУ ТА ПРОСТОРУ.
В одному з найпрестижніших місць міста ЖК Фестивальний пропонується ексклюзивна квартира площею 178 м², створена для тих, хто цінує простір, архітектуру інтер'єру та бездоганну якість.
Інтер'єр виконаний у стилі сучасної класики з використанням натурального дерева, каменю та дорогих оздоблювальних матеріалів.
Кожна деталь продумана: авторські столярні вироби, дизайнерське освітлення, преміальні меблі та сантехн...

68 000 $
1 001 $/м²
Запорожское шоссе, 56
3 комнаты
68 / 39 / 7 м²
этаж 5 из 16
1983 год постройки
сегодня
Приобрести квартиру в Днепре

126 000 $
1 601 $/м²
Запорожское шоссе, 30ю
3 комнаты
79 / 35 / 32 м²
этаж 3 из 10
2021 год постройки
сегодня
Відеоогляд за запитом!
Такі квартири рідко виходять у продаж. Записуйтеся на перегляд — наживо вона справляє ще сильніше враження.
Готові до будь-якої форми безготівкового розрахунку: держпрограми, кредитування, еОселя.
Продаж стильної 3-кімнатної квартири в ЖК «Счастливый».
Ця квартира — не про “зробити ремонт потім”. Це готовий простір для життя, де вже продумали все за вас.
79 м² продуманого комфорту, де вже все зроблено — якісно, дорого і з увагою до деталей. 3 поверх із 10, двостороння планування, ідеальний баланс світла, затишку та функціональності.
Планування, в яке легко закохатися:
— простора кухня-вітальня для сімейних вечорів та зустрічей з друзями
— доросла спальня
— окрема дитяч...

39 000 $
609 $/м²
Квартальна ул. (Гладкова), 6
єВідновлення
12-й Квартал
3 комнаты
64 / 43 / 6 м²
этаж 2 из 9
2 дня назад
Продам 3-кімнатну квартиру на комфортному 2 поверсі у висотному будинку
Один із найзручніших поверхів для життя — комфортно для сім’ї з дітьми, людей старшого віку .
Квартира кутова, але дуже тепла, будинок добре опалюється.
Встановлені металопластикові вікна по всій квартирі, окрім балкона та лоджії. Балкон і лоджія засклені деревом. На вікнах встановлені решітки.
Зручне планування: дві окремі кімнати та одна прохідна, просторий довгий коридор. Є можливість перепланування під власні потреби.
Замінені труби, встановлені лічильники на світло та газ.
Стан житловий — можна заїхати та жити перший час, поступово роблячи ремонт під свій смак.
Тихий та затишний двір. Поруч школа, дитячий с...

73 800 $
900 $/м²
Почтовая ул., 137-А
3 комнаты
82 / 44 / 12 м²
этаж 4 из 4
сегодня
Продажа 3-квартиры в ЖК "Усадьба".
Закрытый клубный дом на 20 квартир.
Самый большой двор с собственным парком, парковкой, зоной барбекю и площадками.
Квартира расположена на 4-м этаже.
Спланирована как просторная гостиная-кухня, 2 отдельные спальни , 2 санузла, постирочная.
В идеальном состоянии для того, чтобы завершить ремонт с учетом всех своих пожеланий. Основные работы выполнены. Осталось заказать мебель и установить двери - самое легкое и интересное.
Дизайнерский, качественный ремонт, продуманный до мелочей. Дорогие материалы. Делали все для себя, не для продажи.
Есть собственное парко место.
Есть другие варианты! Обращайтесь!

68 000 $
1 000 $/м²
Тополь-1 жилой массив ул., 1
3 комнаты
68 / 7 / 21 м²
этаж 5 из 9
сегодня
Продаж стильної та дуже затишної 3-кімнатної квартири на ж/м Тополь-1, в районі торговельного центру Terra.
Розглядаємо варіант продажу по безготівковому розрахунку по держ програмам Євідновлення - сертифікат, ваучери
Квартира має продумане та функціональне планування:
• простора кухня-вітальня
• дві окремі спальні
• суміжний санвузол
• велика лоджія
Ідеальний 5-й поверх із 16, цегляний будинок Вікна виходять у тихий, озеленений двір, без шуму та суєти від дороги.
Загальна площа — 68 м².
У квартирі виконаний якісний капітальний стильний ремонт у сучасних світлих тонах. Велика кількість місць для зберігання речей, велика лоджія робить квартиру максимально комфортною для життя.
Залишаєт...

49 000 $
700 $/м²
Запорожское шоссе, 48
єВідновлення
Тополь
3 комнаты
70 / 50 / 8 м²
этаж 11 из 16
1982 год постройки
сегодня
Продаж 3к квартири жм Тополя запорізьке шосе 48
Цегляний будинок
Площа 70 м2
Поверх 11/16
Простора, чиста, тепла, охайна квартира, спланована в три окремі кімнати, кухню та велику лоджію. Знаходиться в районі з гарно розвиненою інфраструктурою, АТБ прямо під підʼїздом, поряд садочки, школи, дитячі майданчики, зупинка транспорту з маршрутами в будь яку точку міста, не далеко до центру.
Ціна: 49 000 $

68 000 $
1 000 $/м²
Днепр, Запорожское шоссе, 56
3 комнаты
68 / 39 / 20 м²
этаж 5 из 16
1983 год постройки
сегодня
Продам стильную и очень уютную 3-комнатную квартиру на ж/м Тополь-1, район ТЦ Terra.
Возможна продажа по безналичному расчёту по государственным программам:
• єВідновлення
• сертификаты
• ваучеры
Площадь: 68 м²
Этаж: 5/16
Дом: кирпичный
Планировка:
• просторная кухня-гостиная
• две отдельные спальни
• совмещённый санузел
• большая лоджия
Квартира светлая, уютная и максимально функциональная. Окна выходят в тихий зелёный двор — без шума дороги и городской суеты.
Выполнен качественный капитальный ремонт в современных светлых тонах. Продумано большое количество мест для хранения вещей, что делает квартиру максимально комфортной для жизни.
Остаётся практически вся мебель и техника:
• встро...
Ищите недвижимость в Днепре по фильтрам

53 000 $
791 $/м²
Набережная Победы ул., 104
3 комнаты
67 / 59 / 8 м²
этаж 1 из 9
1990 год постройки
сегодня
Продаж 3 кімнатна квартира, 1 поверх, 67м2 - загальна площа.
Набережна Перемоги 140.
Варіант як для себе так і під інвестицію ( на даний час живуть орендарі).
Можно безготівковий розрахунок.

120 000 $
1 290 $/м²
Сечевых Стрельцов ул. (Артема), 143
3 комнаты
93 / 42 / 15 м²
этаж 5 из 7
2014 год постройки
сегодня
Простора квартира площею 93 м² у клубному будинку для тих, хто цінує комфорт, якісний ремонт і приватність.
5 поверх із 8автономне газове опаленняпідземний паркінгзакритий охоронюваний двір
Планування:• дві окремі спальні• простора вітальня• кухня• гардеробна• лоджія• санвузол із ванною та душовою• побутова кімната
У квартирі виконаний дизайнерський ремонт із використанням якісних дорогих матеріалів. Інтер’єр продуманий до деталей — світлі відтінки, багато простору та функціональні рішення для комфортного життя.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою й продається у тому вигляді, як представлена на фото — можна одразу заїхати без додаткових вкладень.
Переваги будинку:• клуб...

118 000 $
1 815 $/м²
6-й Стрелковой Дивизии ул. (6-ї Стрілецької Дивізії), (Будинок)
3 комнаты
65 / 30 / 20 м²
этаж 21 из 24
сегодня
Продаж ексклюзивної 3-кімнатної квартири у новому преміальному житловому комплексі Mont Blan
Квартира розташована на 21 поверсі з 24, загальна площа — 65 м². Виконаний сучасний якісний ремонт, що дозволяє заїхати без додаткових витрат та очікування.
ЖК Mont Blan — новинка на ринку нерухомості. Сучасна архітектура, панорамні вікна, високі стелі, статусне оточення. Комплекс готується до введення в експлуатацію найближчим часом.
Головна перевага цієї квартири — вид, який неможливо передати на фото. Його потрібно побачити особисто.
Ексклюзивна пропозиція.
Ціна: 118 000 $
Перегляд за домовленістю. Готові надати детальну інформацію.

115 000 $
1 353 $/м²
Набережная Победы ул., 44
3 комнаты
85 / 50 / 20 м²
этаж 6 из 12
сегодня
Простора, світла та по-справжньому комфортна квартира для тих, хто цінує якість життя, продумані рішення та вид, який щодня надихає.
Характеристики:
• 6/12 поверх — ідеальна висота: гарний краєвид та тиша.
• 85 м² — продуманий простір, який відчувається з перших кроків.
• Панорамний вид на Дніпро — улюблений ритуал ранкової кави забезпечено.
Переваги квартири:
• Три окремі спальні — комфорт для родини чи роботи з дому.
• Гардеробна кімната — ваші речі завжди в порядку.
• Окрема пральна зона — практично та зручно.
• Велика кухня — місце для вечерь, зустрічей і теплих моментів.
• Санвузол з ванною та душем — максимум комфорту.
• Сучасний ремонт, меблі та техніка — можна одразу заїжджати та ж...

55 840 $
1 214 $/м²
Добровольцев пер., 3
3 комнаты
46 / 30 / 15 м²
этаж 10 из 16
сегодня
Продається затишна квартира в новому ЖК «Південний» (Соборний р-н, Перемога-6).
Поверх: 10
Площа: 46 м²
Планування дозволяє облаштувати 2 окремі кімнати та кухню-студію
Опалення: індивідуальне електричне тепло й економно
Поруч: магазини, школи, садочки, зупинки, а також яхт-клуб та набережна для прогулянок
ЖК «Південний» сучасний комплекс бізнес-класу з благоустроєною територією: дитячі та спортивні майданчики, зелені зони, комерційні приміщення й багаторівневий паркінг.
Вартість: 55 840 $
Дзвоніть, щоб домовитися про перегляд. Квартира вільна та готова до угоди!

38 000 $
628 $/м²
Слобожанский просп. (им. газеты Правда), 69
ПРЕМИУМ
Клочко старое
3 комнаты
61 / 44 / 8 м²
этаж 7 из 9
1973 год постройки
сегодня
Продам 3-кімнатну квартиру за адресою проспект Слобожанський, 69 (друга лінія будинків).
Загальна площа — 60,5 м².
Квартира з роздільними кімнатами, не кутова, двостороння.
Розташована на 7 поверсі 9-поверхового будинку.
Будинок на два під’їзди, створено ОСББ, під’їзд у гарному стані після ремонту.
Квартира в хорошому житловому стані, потребує косметичного оновлення.
Металопластикові вікна встановлені всюди, окрім однієї лоджії.
У квартирі залишається все!
Ціна — 40 000 $ (тільки готівка).

38 000 $
586 $/м²
Марии Лисиченко ул. (Героїв Громадянської Війни), 3
3 комнаты
65 / 38 / 7 м²
этаж 2 из 9
сегодня
Продаж 3-кімнатної квартири під ремонт
район Березинка, вул. Марії Лисиченко, 3
Безпечний 2 поверх із 9
65 м2
Продається 3-кімнатна квартира у відмінному місці. Квартира повністю під ремонт — ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити все “під себе”.
Планування:
кухня
3 окремі кімнати
роздільний санвузол
лоджія та балкон
Переваги:
шикарне місцерозташування
вікна виходять у двір (тихо та затишно)
по всій квартирі встановлені нові металопластикові вікна
квартира підготовлена під ремонт
Чудовий варіант як для життя, так і для інвестиції

73 000 $
1 043 $/м²
Героев просп., 11
3 комнаты
70 / 42 / 8 м²
этаж 8 из 9
1975 год постройки
сегодня
У продажу нова трикімнатна квартира в місті Дніпро.
Соборний район, жм Перемога-4 р-н Кодака.
Квартира семидисятка (70м.кв.), велика та простора.
Продається з меблями та технікою.
Виконано все з ноля (стяжка, проводка, вікна, сантехніка).
Використовувались ТОПОВІ матеріали для оздоблення.
Ціна 73000$
Достойний об'єкт шукає нового власника.
Перегляди по домовленостію

83 498 $
803 $/м²
Набережная Победы ул., 136-А
ПРЕМИУМ
Победа
3 комнаты
104 / 54 / 20 м²
этаж 10 из 10
2005 год постройки
сегодня
Продається 3-кімнатна квартира в добротному цегляному будинку від забудовника «Созідатель»
Будинок якісної забудови.
10 поверх.
Індивідуальне газове опалення.
Загальна площа — 103,6 м².
Кухня — 19,5 м².
Квартира тепла, доглянута та повністю готова до проживання. Продається з меблями та технікою — можна заїжджати одразу після угоди.
2 санвузли:
— один із душовою кабіною;
— другий із ванною.
Чудовий варіант для великої родини або тих, хто цінує простір і комфорт.
Ціна — 83 500 $.
Телефонуйте для отримання детальної інформації та запису на перегляд.

74 000 $
926 $/м²
Миколи Різоля ул. (Маршала Судца), 32
3 комнаты
80 / 37 / 24 м²
этаж 5 из 9
2023 год постройки
сегодня
Возможна продажа по программам!
Продам 3к квартиру в ЖК Sweet Home
ул. Николая Ризоля, 32
Этаж 5/9
Площадь 79.9 кв.м
Планировка: большая кухня студия, 2 спальни и санузел.
Индивидуальное газовое отопление.
Закрытый двор, просторная детская площадка.
Цена 74 000 $

45 000 $
818 $/м²
Высоковольтная ул., 18
3 комнаты
55 / 45 / 7 м²
этаж 5 из 5
сегодня
3-к квартира на Підстанції (вул. Високовольтна) – Готовий санвузол та кухня!
Продається затишна 3-кімнатна квартира у верхній частині пр. Науки (колишній пр. Гагаріна), район Макдональдса (вул. Високовольтна, 18).
Ідеальний варіант для тих, хто хоче завершити косметичний ремонт на свій смак, не витрачаючи час на найскладніші етапи!
Головні переваги:Стан: Кімнати підготовлені під чистове оздоблення. Найважчі та найбрудніші роботи вже позаду.
Готовий ремонт: У ванній кімнаті та кухні вже виконано сучасний євроремонт.
Комунікації: Повністю замінені всі мережі, встановлені нові стояки та якісні алюмінієві радіатори опалення.
Тепла підлога у санвузлі та на кухні. Енергозберігаючі вікна Ste...

55 000 $
786 $/м²
Александра Поля просп. (Кірова), 59
3 комнаты
70 / 45 / 25 м²
этаж 2 из 9
сегодня
Продам затишну 3-кімнатну квартиру (чешка) внизу пр. О. Поля (район «Медтехніка»)
Пропонується квартира з вдалим плануванням: кухня-студія та дві окремі кімнати. Ідеальний варіант для сім'ї!
Локація: Низ пр. Олександра Поля (колишній Кірова), цегляний будинок.
Поверх: 2/9. Вікна виходять у тихий двір (не на проспект), що гарантує тишу.
Площа 70/20/25 м2. Двостороння, є балкон та лоджія. Санвузол роздільний.
Квартира укомплектована технікою: холодильник, варильна панель, духова шафа, мікрохвильова піч, пральна машина.