ТОП Пропозиція! Ви будете ПЕРШІ
Obolon Residences – це сучасний житловий комплекс ПРЕМІУМ класу, що знаходиться в самому серці Оболоні, в декількох кроках від станції метро «Мінська».
Житловий комплекс закритого типу пропонує своїм жителям безпрецедентний спектр послуг та ексклюзивну інфраструктуру, як у найкращих резиденціях світових мегаполісів, серед яких: лаунж-зона на даху з джакузі, спортзал, дитяча кімната, конференц-зал, пральня і п'ятизірковий консьєрж-сервіс.
ЖК Obolon Residence - це найсучасніший, найбажаніший ЖК міста Київ, без перебільшень!
Пропонується в оренду простора квартира площею 86 м², виконана за індивідуальним дизайнерським проєктом із використанням високоякісних мате...
квартира вільна з 25.06.2025
Оренда двокімнатної квартири біля метро Оболонь у новому сучасному ЖК ObolonSky, Оболонський проспект, 1.
Сучасний ремонт у стилі Лофт. Є все для КОМФОРТНОГО проживання!
ПЛАНУВАННЯ:
- Простора кухня-вітальня,
- Спальня,
- Вбиральня роздільна
- Балкон
ЖК знаходиться в 2х хвилинах від метро, має закриту територію під охороною,
Є підземний паркінг, а також відкрите паркування.
Своя ЧУДОВА набережна біля озера.
Спортивні та дитячими майданчики.
Прекрасна інфраструктура: кафе, салон краси, мед заклади, супермаркети - все поруч!
(ТЦ LAKE PLAZA, ТЦ Dream Town, супермаркети: VARUS, Велика Кишеня, Сільпо тощо).
код: A 1 0 2 2 0
Пропоную для оренди, простору і мега комфортну квартиру площею 107,6 кв.м. у відомому сучасному житловому комплексі закритого типу преміум класу «Obolon RESIDENCES» з інфраструктурою для жителів, де міститься лаунж-зона на даху з джакузі, спортзал, дитяча кімната, конференц-зал, пральня і п’ятизірковий сервіс.
Продуманий дизайнерський інтер'єр квартири буде служити для Вас ідеальним місцем для відпочинку.
По плануванню, як тільки входите у квартиру – одразу розташована простора, дуже світла вітальня з каміном, а далі окрема кухня на якій навіть якщо Ви не любите готувати – Вам захочеться творити кулінарні шедеври, оскільки для цього налаштує інтер’єр, посуд, техніка і навіть освітлення. Квар...
Пропоную до уваги чудову 1-кімнатну квартиру за адресою Оболонський проспект 14Б
Ідеальний варіант для одного або пари без тваринок!
5 поверх з 9
Загальна площа - 36 м.кв.
Житлова площа - 16 м.кв.
Площа кухні - 7.5 м.кв.
Укомплектована всіма необхідними для комфортного проживання меблями та побутовою технікою.
Розвинута інфраструктура, в пішій доступності є все необхідне.
Не впустіть можливість орендувати квартиру!
Зв'яжіться з нами прямо зараз та приходьте на перегляд вже сьогодні!
Ціна 14 000 грн + комунальні послуги(за лічильниками) + застава.
Телефонуйте за номером або пишіть на Viber\WhatApp\Telegram
З повагою агентство нерухомості NEXT DOOR Ольга
Здається 3-кімнатна квартира (в оренду не здавалась раніше, проживали тільки власники) | Оболонський проспект 36А
три роздільні кімнати) подвійний завдаток
Ідеальний варіант для сім’ї!
Перша здача — квартира робилася для себе, з якісних та дорогих матеріалів) система очистки води на квартиру
також фільтр на воду
Планування та меблі:
Кухня (з газовою плитою)
Три окремі повноцінні кімнати
Два засклених балкони
Італійські меблі
Окремо санвузол і окрема ванна
Кондиціонери, підігрів підлоги)
Оболонська набережна, міст Хвиля, парк Наталка — 7 хвилин на авто)
Поруч ТЦ: Dream Town, в 2 хвилинах пішки
Станції метро: Мінська — пішки до 5 хв
Умови:
Подвійний завдаток
Розглянемо з тваринами
Запро...
2 хвилини пішки до станції метро Героїв Дніпра!
Оренда однокімнатної квартири- студіо за адресою : Оболонський проспект , 39А.
Розташована на комфортному 3 поверсі. Будинок віддалений від дороги, тихий двір.
Обладнана необхідними меблями та технікою: диван, пральна машина, бойлер, кондиціонер, витяжка.
Здається одна кімната у двокімнатній квартирі ( з платіжок площа другої кімнати віднімається ).
Добре розвинена інфраструктура, у пішому доступі багато супермаркетів, ТРЦ Дрім Таун, озеро, магазини, аптеки, салони краси та інше.
Без тварин, в квартирі не курити. Розглядаємо одну людину.
Чистий охайний під"їзд, гарні сусіди.
Актуально! Можливі перегляди!
Вся техніка від провідних виробників, меблі виготовлені за найвищими стандартами якості з використанням високоякісних матеріалів.
У квартирі 2 санвузли, підігрів підлоги, кондиціонери. На території комплексу свій футбольний, баскетбольний майданчик; дитячий ігровий комплекс.
Своя закрита територія. У будинку знаходяться: лаунж тераса з джакузі на даху, власний тренажерний зал для резидентів, пральня, ігрова кімната, конференц-зал.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Пропонується в оренду 2х.кімнатна квартира по вул.Оболонський проспект 14
16-й поверх 16 поверх будинку.
Кімнати роздільні, все є для комфортного проживання, водонагрівач, кондиціонер, холодильник, двоспальне ліжко та диван. Дуже затишна квартира, зручне розтощування. Метро, торгові центри, щколи, дитячий садок все поруч.
Метро Оболонь чи Мінська 5 хв. пішки
Сучасні апартаменти с дизайнерським ремонтом у будинку VIP рівня. простора студія 35 м. кв., окрема спальня з двоспальним ліжком. ЖК телевізори, кондиціонері, підігрів підлоги, вбудована кухня повністю обладнана технікою та всім необхідним для приготування. з усіх вікон відкриваєтьcz мальовничий пейзаж на місто та центр міста. Зачинена територія, охорона в під'їзді, поруч безліч магазинів, ТЦ Дрім Таун 5 хвилин, до м.Оболонь 2 хвилини.
Оренда 3-кімнатної квартири в ЖК «Obolon Residences», Оболонський проспект, 26.
Метро Мінська — 2 хв пішки.
Загальна площа — 90 м².
Квартира:
– 3 кімнати, 2 санвузли
– Тепла підлога, кондиціонери
– Якісні меблі та техніка від провідних брендів
ЖК пропонує:
– Закрита територія
– Спортивні майданчики (футбол, баскетбол), дитячий комплекс
– Лаунж-тераса з джакузі на даху
– Власний тренажерний зал, пральня, ігрова кімната, конференц-зал
– Є 2 паркомісця
Паркінг використовується як укриття
Довгостроково оренда шикарної 3 кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом і красивим видом на озеро , облаштована всім необхідним для комфортного проживання. ВІП квартира. Меблі в спальні Італія різьблення по дереву зі зістареною позолотою, штори, покривало та на стіні габеленові тканинні італійські шпалери. Матрац на ліжку ортопедичний для ваги 140кг. Люстра богемське скло Чехія. В інших приміщеннях, крім дитячої світильники та люстри Чеський кришталь Богемія. Диван в кабінет натури. Шкіра Італія для щоденного сну розкладний ортопедичний (ламелі та матрац). Меблі кабінет, кухня, передпокій дерево. Вбудована кухонна техніка духоака, мікрохвильова піч, кава машина Smeg. У дитячій цікаве роз...
Здається квартира за адресою: Оболонський проспект, 14ж. Квартира розташована на 9 поверсі 9-поверхового будинку. Площа - 20,78 кв.м.
У квартирі є все необхідне для комфортного проживання: пральна машина, бойлер на 80 літрів, телевізор. Родзинка квартири - балкон, де можна насолодитися свіжим повітрям.
Будинок знаходиться в зручному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч розташовані супермаркети "Varus", "Novus", "Сільпо", де ви зможете купити все необхідне для життя. Станція метро "Оболонь" знаходиться всього в 5 хвилинах ходьби, що дозволить вам швидко та зручно дістатися в будь-яку точку міста.
Для любителів прогулянок та відпочинку на свіжому повітрі поруч знаходиться парк "Наталк...
Актуально! Можливі перегляди!
Планування: три окремі кімнати — для сімейної гармонії або простору кожному
🍽 Кухня: повністю обладнана побутовою технікою— готуйте з любов'ю
🛁 Санвузол роздільний
🌿 Балкон з видом на двір, ліфт, охайний під’їзд
🚶♀️ 5 хвилин до метро "Оболонь", поруч Оболонська набережна, парк Наталка, ТРЦ Dream yellow, магазини, кав’ярні, салони краси.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Актуально! Можливі перегляди!
Квартира з панорамними вікнами,дуже гарний вид відразу
на 2 озера (вся квартира видова). Оформлена по дизайн проєкту,продумано повністю все
для комфортного проживання. Виконано дорогий ремонт з використанням шпону та натурального каменю.
Мʼякі меблі Blanche, акустична система Yamaha встановлена по всій квартирі під стелею.
Сигналізація jax з різноманітними датчиками.
Вся техніка — німецька, марки Bosch, топові моделі.
Встановлена велика посудомийна машина на 60 см, окремо пральна машина та сушарка для одягу, а також великий двохдверний холодильник.
У кожній кімнаті є кондиціонер.
Бойлер на 100 літрів підключений до всіх водорозбірних
точок.
Оплата при підписан...
ЖК «Obolon Residence Предлагается в аренду дизайнерская квартира
- 60 м2
- Оренда стильних апартаментів в Obolon Residences
Здається в оренду простора квартира преміум-класу: кухня-вітальня з панорамними вікнами у підлогу, окрема спальня з власною гардеробною кімнатою, суміщений санвузол із душем. Ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, комфорт і статус.
Про комплекс:
Obolon Residences — єдиний преміум-комплекс на Оболоні з унікальною інфраструктурою:
• лаунж-тераси на даху з краєвидами на місто,
• фітнес-центр із сучасним обладнанням,
• приватний кінотеатр тільки для мешканців,
• конференц-зали для роботи і зустрічей,
• професійні пральні,
• дитячі кімнати та зона для підлітків з Pla...
Пропонується в довгострокову оренду ексклюзивна 2-кімнатна квартира студія в стилі мінімалізм на Оболоні, 3 хв. пішки до метро «Мінська».
Квартира знаходиться на 4-му поверсі 9-пов. будинку за адресою: Оболонський пр-т, 16б. Загальна площа 53 кв.м., в т.ч. кухня студія з виходом на відкритий балкон, поєднана з вітальнею загальною площею 25 кв.м., спальня 12 кв.м. з виходом на засклений балкон і гардеробною кімнатою 4 кв.м, великий суміщений санвузол 6 кв.м.
Авторський проект згідно останніх дизайнерських тенденцій. Капітальний ремонт з якісних матеріалів, сучасне освітлення, вологостійкий ламінат. Замінені всі комунікації і електропроводка. Стіни квартири облицьовані декоративною штукатур...
ЭКСКЛЮЗИВНАЯ квартира возле ст.м. Оболонь!
2 мин.от метро , 9/9 эт., 35 кв.м. , квартира с качественным ремонтом, с полной комплектацией мебелью и бытовой техникой. с/уз. совмещён (бойлер есть), на кухне вместительные шкафы ( есть посудомойка), балкон из кухни, застеклён, в коридоре при входе удобный и вместительный шкаф, в комнате также, в квартире есть кондиционер. ( см.фото)Окна на Дрим Таун. Подъезд обычный .Цена- 16500рн. + ком. платежи ( небольшие)
Ключи на руках, просмотры по договоренности.
Заселение 21 июля !
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН