Фильтры
Аренда квартир в Киеве, Полевая ул.
7 объявлений
- по рекламной активности
- самые новые
- самые дешевые
- самые дорогие
- наименьшая площадь
- наибольшая площадь
7 объявлений
- по рекламной активности
- самые новые
- самые дешевые
- самые дорогие
- наименьшая площадь
- наибольшая площадь
22 000 грн/мес
Полевая ул., 73
2 комнаты
49 / 20 / 15 м²
этаж 11 из 25
2021 год постройки
3 нед. назад
«Караваєві Дачі» – житловий комплекс, що побудований у районі з розвиненою інфраструктурою. Тут достатня кількість дитячих установ і магазинів, у пішій доступності є парк, фітнес-центр.
Планування в квартирі роздільне: дві окремі спальні та кухня-студіо. Облаштована меблями та технікою: телевізор, мікрохвильова піч, є велика шафа.
До найближчого метро «Шулявська» кілька зупинок на маршрутці. У районі курсує кілька маршрутів наземного громадського транспорту. Недалеко від комплексу розташована залізнична станція, що допоможе швидко дістатися до центру чи вибратися за місто.

22 500 грн/мес
Полевая ул., 73
2 комнаты
53 / 30 / 9 м²
этаж 13 из 25
2 дня назад
АРЕНДА красивая новая 2х комнатная квартира - гостиная с кухней, спальня, небольшой коридор, гардеробная комната, ванная комната и балкон. В квартире продумано все до мелочей каждый метр используется функционально с целью обеспечить Вам максимальный комфорт. Новый монолитно-каркасный дом с внешним утеплением минеральной ватой. Введен в эксплуатацию.
На крыше дома построена индивидуальная тепловая котельная. Придомовая закрытая территория с детскими площадками, в каждом подъезде круглосуточно дежурит консьерж. Функционируют три скоростных лифта.
В квартире сделан качественный ремонт из хороших материалов. Встроенная кухня, вытяжное устройство, духовой шкаф, варочная поверхность, бойлер.
Собст...
Арендовать квартиру в Киеве, Полевая ул.

17 000 грн/мес
Полевая ул., 73
1 комната
28 / 15 / 6 м²
этаж 18 из 25
2021 год постройки
сегодня
Здам квартиру в новобудові ЖК "Караваєві Дачі" 28 м² з євроремонтом. Квартира розташована в спальному районі Києва, на вулиці Польова, поруч зі станцією метро Шулявська.
Квартира знаходиться на 18/25 поверсі будинку комфорт-класу. Планування квартири - нестандартне, кухня - 7 м². Додатково оплачується опалення та за лічильниками.
Квартира має всі необхідні меблі та побутову техніку (телевізор, варильна панель, мікрохвильова піч, холодильник та ін.). Є Wi-Fi. У під'їзді є консьєрж та домофон.
Запрошуємо до перегляду та оренди цієї затишної квартири!
23 000 грн/мес
Полевая ул., 73
2 комнаты
65 / 36 / 10 м²
этаж 12 из 25
2021 год постройки
3 дня назад
вул.Польова,73, 12 пов., площею: 65/39/10 кв.м., квартира в гарному стані, кімнати окремі,сан.вузол сумісний, всі необхідні меблі та техніка, встановлено бойлер на 100л, лічильники води та опалення, роутер WI-FI.В будинку є генератор на випадок відключення світла.Поруч є магазини кав'ярні, зупинки транспорту, Ж/Д вокзал Караваєві Дачі.

25 500 грн/мес
Полевая ул., 73
2 комнаты
67 / 35 / 19 м²
этаж 7 из 25
2021 год постройки
1 нед. назад
Простора квартира-студія 67,4 м² в ЖК «Караваєві Дачі» — комфорт, автономність та зручна локація!
Пропонується в довгострокову оренду сучасна квартира-студія в ЖК «Караваєві Дачі».
Основні характеристики:
• Загальна площа — 67,4 м²;
• 7 поверх;
• Сучасний житловий комплекс із закритою територією;
• Функціональне планування та багато простору для комфортного життя.
Квартира повністю укомплектована новими меблями та всією необхідною технікою:
• холодильник;
• варильна поверхня;
• духова шафа;
• мікрохвильова піч;
• електрочайник;
• пральна машина;
• бойлер;
• 2 кондиціонери;
• телевізор;
• праска.
Встановлені лічильники на воду, електроенергію та опалення.
Переваги будинку:
• власна котел...
16 000 грн/мес
Полевая ул., 73
1 комната
26 / 20 / 5 м²
этаж 12 из 25
2021 год постройки
1 нед. назад
Соломʼянський район, Караваєві Дачі, вулиця Польова 73, метро Шулявська до 15хв їзди
Будинок з генератором на ліфти, воду і опалення, а також з підземною парковкою та укриттям.
Своя котельня, завжди опалення.
Поверх 8мий, загальна площа 25м2, студія, друга здача, практично як нова. Двоспальний диван, шафа, є вся необхідна техніка та меблі.
Ціна 16000грн

29 900 грн/мес
Полевая ул., 73
2 комнаты
70 / 35 / 18 м²
этаж 22 из 25
2021 год постройки
3 нед. назад
Встановлено ГЕНЕРАТОР
У разі вимкнення світла працюють ліфти, є вода та опалення
До Вашої уваги пропонується в оренду затишна 2-кімнатна квартира в ЖК "Караваєві дачі", що знаходиться за адресою вул. Польова 73.
В квартирі функціональне планування, дві окремі кімнати, балкон, кухня, що повністю обладнана побутовою технікою.
Під'єднана гаряча вода від власної котельні, за бажанням можна на опалювальний сезон вимикати бойлер, тим самим економиться електрика.
Також будинок під'єднаний до генератора, який забезпечує роботу котельні (опалення та гаряча вода), водопостачання.
Територія повністю закрита та охороняється, відеоспостереження по всій території та в під'їздах, підземний паркінг, як...




























































































































