29 500 грн/мес
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2003 год постройки
сегодня
1 мес. назад
933 (сегодня 6,
вчера 14)
Описание
Парк Наталка,ЖК Оазис,2-к квартира на просп.В.Івасюка,ремонт в світлих тонах,повністю мебльована,вбудована кухня,великий кутовий диван,2-спальне ліжко,шафи-купе.Вся побутова техніка,пральна машина,холодильник,2 кондиціонери,2 плазм.ТВ.Санвузол суміщений,велика кутова ванна.Лічильники на все.Поряд парк Наталка,набережна,супермаркети,магазини,аптеки,кафе,ресторани,зона відпочинку
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 3 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Дом построен в 2003 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Количество санузлов: 1. Комиссия за услуги 50 %

Куліш Ірина
Риелтор
| Активных объявлений | 5 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 12655 |
| Последний визит на сайт | сегодня |
Рекомендовать
История изменения цены
| 14.04.2026 | - 498 грн | 29 500 грн |
| 06.04.2026 | - 502 грн | 29 998 грн |
| 25.03.2026 | 30 500 грн |