4
21 000 грн/мес
Олександра Олеся ул., 2-В
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2022 год постройки
вчера
1 мес. назад
497 (сегодня 7,
вчера 18)
Описание
Оренда просторої 1к в ЖК Варшавський (перший, 8-ма черга), вул. Олеся, 2В,
8 поверх, вид у двір. Загальна площа 47 кв м, окрема спальня з двухспальним ліжком і кухня-вітальня з розкладним диваном. Санвузол суміжний (душова), засклена лоджія на якій розміщена зона для відпочинку. В під’їзді є інвертор на ліфт, генератор на воду і опалення. Квартира укомплектована кондиціонером (кухня), пралкою, посудомийкою, духовкою, wi-fi роутером. Телевізора і мікрохвильовки немає!
Тепла підлога по всій квартирі, навіть на лоджії, окрім спальні. Квартира вільна, готова до заселення. Є відео. Проживання з тваринами оговорюється додатково (+1000 грн до ціни оренди). Запрошуємо на перегляд
Детали
В квартире 1 комната, высота потолков 2.75 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Балкона нет. Дом построен в 2022 году. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Количество санузлов: 1. Тип кухни - отдельная кухня. Количество спален: 1. Комиссия за услуги 25 %

Волошенко Марія
Риелтор
| Активных объявлений | 15 |
| Эксклюзивных объектов | 4 |
| Рекламная активность | 7254 |
| Последний визит на сайт | вчера |
Рекомендовать
История изменения цены
| 17.04.2026 | - 500 грн | 21 000 грн |
| 07.04.2026 | - 500 грн | 21 500 грн |
| 26.03.2026 | 22 000 грн |
Адрес
Варшавський Мікрорайон
домов сдано
164
год основания
2003
домов в процессе
23