2
8 999 грн/мес
Цегляна
Хрущівка
сегодня
1 мес. назад
1503 (сегодня 27,
вчера 49)
Описание
Пропонується в оренду затишна 2-х кімнатна квартира в зручному районі міста, 15хв пішки - метро Дарниця.
Квартира розташована на четвертому поверсі з п'яти.
Планування - дві суміжні кімнати наповнені меблями та спальними місцями, суміжний санвузол з ванною, бойлер.
Холодильник, пральна машинка, мікрохвильовка є в наявності.
В кроковій доступності для зручності безліч магазинів,кафе,ринок,аптеки, школа, садочок.
Ідеальний варіант для сім'ї або тих, хто цінує комфорт та інфраструктуру поруч.
Квартира розташована на четвертому поверсі з п'яти.
Холодильник, пральна машинка, мікрохвильовка є в наявності.
Детали
В квартире 2 комнаты, высота потолков 2.5 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Хрущівка. Есть балкон. Общее состояние квартиры - Частичный ремонт. Количество санузлов: 1. Тип кухни - отдельная кухня. Количество спален: 2. Комиссия за услуги 50 %

Козловець Леонід
Риелтор
| Активных объявлений | 1 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 1050 |
| Последний визит на сайт | сегодня |
Рекомендовать
История изменения цены
| 16.05.2026 | - 500 грн | 8 999 грн |
| 13.05.2026 | - 500 грн | 9 499 грн |
| 21.04.2026 | - 1 грн | 9 999 грн |
| 20.04.2026 | - 1 000 грн | 10 000 грн |
| 03.04.2026 | - 499 грн | 11 000 грн |
| 01.04.2026 | + 500 грн | 11 499 грн |
| 01.04.2026 | 10 999 грн |